Alpagut Haberleri

Alpagut haber, Alpagut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Alpagut - 07.05.2013
Silifke'de Ulusal El Emeği Oyuncak Yarışması
Yapılan değerlendirme sonucunda Konya Ahmet Azmi-Makbule Elberk Ortaokulu öğrencilerinden Emir Poyraz Sarıtaş birinci, İstanbul Özel Tarih Ortaokulu öğrencilerinden Burak Utku Çelebi ikinci, Gaziantep Şahinbey Ortaokulu öğrencilerinden Pınar Çiçek üçüncü oldu. Adıyaman Yamazaki Ortaokulu öğrencilerinden Emir Emre Delen, Eskişehir Alpagut Ortaokulu öğrencilerinden Gülgülsüm Tunç, Ankara Lahika Akbilek Ortaokulu öğrencilerinden Neslihan Gezer ise mansiyon ödülü kazandı.
Alpagut - 07.05.2013
"Ulusal El Emeği Oyuncak Yarışması" Ödül Töreni Düzenlendi
Yarışmada birinci olan Konya Ahmet Azmi-Makbule Elberk Ortaokulu öğrencilerinden Emir Poyraz Sarıtaş'a ödülünü, Silifke Milli Eğitim Müdürü Şerafattin Çiftçi, ikinci İstanbul Özel Tarih Ortaokulu öğrencilerinden Burak Utku Çelebi'ye ödülünü Selçuk Üniversitesi Silifke-Taşucu Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Ömer Tol, üçüncü Gaziantep Şahinbey Ortaokulu öğrencilerinden Pınar Çiçek'e ödülünü, Atakent Belediye Başkanı Hasan Usul verirken, mansiyon ödüllerine layık görülen Adıyaman Yamazaki Ortaokulu öğrencilerinden Emir Emre Delen'e ödülünü Silifke Özel İdare Müdürü Erkan Arıcı, Eskişehir Alpagut Ortaokulu öğrencilerinden Gülgülsüm Tunç'a ödülünü Silifke Müftüsü Bekir Kaplan, Ankara Lahika Akbilek Ortaokulu öğrencilerinden Neslihan Gezer'e ödülünü Silifke Nüfus Müdürü Ali Zihni verdi.
Alpagut - 07.05.2013
3. Ulusal El Emeği Oyuncak Yarışması
Mansiyon ödüllerine ise Adıyaman Yamazaki Ortaokulu öğrencilerinden Emir Emre Delen, Eskişehir Alpagut Ortaokulu öğrencilerinden Gülgülsüm Tunç, Ankara Lahika Akbilek ortaokulu öğrencilerinden Neslihan Gezer layık görüldü.
Alpagut - 06.05.2013
Cüsem, Kariyer Seminerlerine Devam Ediyor
Merkezi Amfi'de verilen seminere CÜSEM Müdürü Doç. Dr. Bektaş Tepe, Cumhuriyet Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Sait Alpagut Şenel ile öğrenciler katıldı.
Alpagut - 06.05.2013
Osmancık'ta Hıdrellez Şenlikleri
Etkinliklere Osmancık Kaymakamı İbrahim Küçük, Osmancık Belediye Başkanı Bekir Yazıcı, Dodurga Belediye Başkanı Bekir Kılıç, Alpagut Belediye Başkanı Mustafa Çiftçi, Osmancık İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Üçok, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Uğur Çalışkan, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Alpagut - 06.05.2013
Çubuk'ta Okullar Arası Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Yarışması Ödül Töreni Yapıldı
Konuşmaların ardından düzenlenen okullar arası 'Vahyin Gölgesinde' ve 'Gönüllerin Efendisi Peygamber' yarışmalarında 3 bin 500 öğrenci arasında birinci olan Ahmet Çelik, Duygu Alpagut ve Seda Arslan birer cumhuriyet altınının yanı sıra hayırsever esnaf tarafından dizüstü bilgisayar hediye edildi.
Alpagut - 02.05.2013
İstanbul Erzurumlular Vakfı'ndan Muhteşem Şiir Programı
İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Toplantı Salonu'nda seçkin bir davetli topluluğunun katılımıyla yapılan ödül törenine İstanbul'daki Erzurumlular yoğun ilgi gösterdiler. Jüri üyelerinden Dr. Ali Kurt'un ve İsmail Bingöl'ün Erzurum'dan gelerek iştirak ettikleri ödül törenine Şeref Akbaba İstanbul'dan katılırken, Nurullah Genç ise rahatsızlığı sebebiyle katılamadı. İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı A. Hadi Atalar'ın himayesinde yapılan ödül törenine Erzurum eski milletvekili Rasim Cinisli, İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Danışma Kurulu Başkanı İlhami Oğuz, Danışma Kurulu üyeleri Burhanettin Keteci ve Zakir Araz; Yönetim Kurulu üyeleri Bilge Seval Alakuştekin, Sadi Erok, Alparslan Kotan ve Neslihan Arzu Keteci; Vakıf üyeleri Abubekir Taşyürek, Ali Kobaza, Fikret Alsungur, İsmail Tan, Nurettin Balaman ve Şinasi Taftalı; resim sanatçısı Fehim İbrahimhakkıoğlu, tezhib ve hat sanatçısı Muhammed Mağ, şair ve yazar Cüneyt Murat Tolan, işadamları Cemal Şengel, Rüçhan Atalar, Metin Çakıcı, Mustafa Çakıcı, Ahmet Turan, Şükrü Karatop, Tümer Özmek ve Semahattin Uysal, Akrep ve Yelkovan Erzurum'da Dergisi sahibi Murat Azizoğlu, Yazı İşleri Müdürü Çetin Alpagut ve İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Gençlik Kolları üyesi çok sayıda üniversite öğrencisi katıldı.
Alpagut - 02.05.2013
Ralli Yarışları Bazı Yolları Trafiğe Kapatacak
Yapılan açıklamada, Eskişehir Otomobil ve Motor Sporları İl Temsilciliği'nin 2013 yılı faaliyet programında yer alan Balkan Raw Şampiyonası 1'nci yarışı ve aynı zamanda Türkiye Ralli Şampiyonası 2'inci yarışlarının 5 Mayıs 2013 günü yapılacağı belirtildi. Açıklamada "Bu kapsamda; Eskişehir Muttalip - Sakarılıca (Mihalgazi) arasındaki ilce yolu ile Tepebaşı İlçesi Atalantekke - Mihalgazi Alpagut arasındaki ilce yolları yarışmanın yapılacağı 5 mayıs 2013 güne saat: 07.
Alpagut - 29.04.2013
Aü'de 'Seramik Sektöründe Atık Yönetimi' Çalıştayı
Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Seramik Araştırma Merkezi Ar-Ge Koordinatörü Prof. Dr. Alpagut Kara, çalıştayın başarılı geçmesini dileyerek, katılımcılara teşekkür etti.
Alpagut - 17.04.2013
Sarıoğlu 5'inci Kez Başkan Seçildi
Seçimlere mevcut başkan Ömer Sarıoğlu'nun başkan adaylığındaki tek liste ile gidildi. Ömer Sarıoğlu'nun yönetim kurulu asil üyelerinde Mustafa Gürdal Adal, Mustafa Alpagut, Kazım Gamgam ile Selim Asael yer alırken yönetim kurulu yedek üye listesinde ise Eyüp Sözdinler, Yıldırım Ulkat, Ahmet Temiroğlu, Muharrem Yamaç ve Saim Buyruk yer aldı.
Alpagut - 15.04.2013
Başbakan'ın Eskişehir'de Katıldığı Düğün
AK Parti İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca, Sarıcakaya Kaymakam Vekili Tahir İğde, AK Parti İl Başkanı Süleyman Reyhan, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Fecir Üçkaya, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hakan Çizmelioğlu, Alpagut Belediye Başkanı Yusuf Koca ve Tepebaşı Ziraat Odası Başkanı Süleyman Buluşan, Erdoğan'ın talimatı üzerine harekete geçip genç çifti, gelinin annesi Hatice ve babası Muhterem Balaban ile buluşturdu.
Alpagut - 13.04.2013
Osmancık'ta Trafik Kazası: 1 Ölü
Edinilen bilgiye göre, Dodurga'nın Alpagut kasabasında bulunan bağ evinde gece kaldıktan sonra sabah Osmancık'a gelmek için 19 HL 273 plakalı aracıyla yola çıkan muhasebeci Abdullah Kır'ın (58), Kumbaba köyü yakınlarında aracı arızalandı.
Alpagut - 08.04.2013
Türk Polis Teşkilatının 168. Kuruluş Yıl Dönümü
Mihalgazi İlçe Emniyet Amirliği tarafından temin edilen kıyafetler, Kaymakam Tahir İğde, İlçe Emniyet Amiri Alaattin Derebaşı ve emniyet personeli tarafından Mihalgazi İlkokulu, Alpagut İlkokulu ve Mihalgazi Anaokulu öğrencilerine dağıtıldı.
Alpagut - 03.04.2013
PepsiCo Effie Ödüllerine Damgasını Vurdu
PepsiCo Yiyecek Türkiye Dört Markasıyla Effie Ödüllerine Damgasını Vurdu Strateji, yaratıcılık, uygulama ve iş sonuçlarının bir arada değerlendirildiği ve 2 yılda bir gerçekleştirilen Effie Ödülleri'nde PepsiCo Yiyecek Türkiye; Doritos, Ruffles ve Lay's markalarıyla toplamda 3 altın Effie, 1 bronz Effie kazanarak Effie Ödülleri'ne damgasını vurdu! Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği'nin; Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle düzenlenen 5. Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması'nın sonuçları düzenlenen ödül töreninde açıklandı. PepsiCo Yiyecek Türkiye; Doritos, Ruffles ve Lay's markalarıyla toplamda 3 altın Effie, 1 bronz Effie kazanarak Effie Ödülleri'nde adından söz ettirdi. PepsiCo'nun ödüllerini PepsiCo Türkiye Yiyecek Pazarlama Direktörü Alpagut Çilingir ile markaların ekipleri, BbDO Strateji Direktörü Haluk Sicimoğlu'nun elinden aldı.
Alpagut - 01.04.2013
AK Parti Adana Milletvekili Küçükaydın'dan Taziye Ziyaretleri
Küçükaydın, şehit Serkan Ağca'nın Varsaklar Mahallesi Alpagut Sokaktaki taziye evine gelerek baba Sezai Ağca ve diğer aile üyelerine baş sağlığı diledi.
Alpagut - 31.03.2013
Evin Tüm Yükünü Sırtladı
Eşinin hastalığından sonra dışarı gidemediklerinden Elazığ merkeze bağlı Alpagut köyünde ağıl kiraladıklarını aktaran Yıldırım, sınırlı mera alanları içerisinde, hayvanları yazın otlatarak, kışın ise arpa ve samanla besleyerek yetiştirdiğini bildirdi.
Alpagut - 30.03.2013
Kozan'da Şehit Polisin Evinde Yas
Şehit haberinin duyulması üzerine diğer aile fertleri ve komşuları şehidin Kozan Merkezde bulunan Varsaklar Mahallesi Alpagut Sokak'taki evine taziyede bulunmaya geldi.
Alpagut - 29.03.2013
Şırnak'taki Trafik Kazası
Yaralı olarak kaldırıldığı İdil Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybeden Serkan Ağca'nın (25) şehit olduğu haberini, Kozan Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, Varsaklar Mahallesi Alpagut Sokak'taki baba evine giderek aileye verdi.
Alpagut - 29.03.2013
Kozan'da Şehit Evinde Yas Var
Kozan Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu da hastaneye gelerek aile ile ilgilendi. Şehit haberinin duyulması zerine diğer aile fertleri ve komşuları şehidin Kozan Merkezde bulunan Varsaklar Mahallesi Alpagut Sokak'taki evine taziyede bulunmaya geldi.
Alpagut - 29.03.2013
Adana'da Polis Acısı
Kozan merkezinde Varsaklar Mahallesi Alpagut Sokak'ta oturan Ağca Ailesi'ne acı haberi Kozan Emniyet Müdürlüğü yetkilileri ulaştırdı.
Alpagut - 22.03.2013
Bolu'da Nevruz Tepesi'nde Nevruz Ateşi Yandı
Seben'e bağlı Alpagut köyünde yıllardır devam eden Nevruz geleneği bu sene de bozulmadı.
Alpagut - 18.03.2013
18 Mart Çanakkale Şehitleri Anıldı
Kaymakam Çobanoğlu, Garnizon Komutanı Aktaş ve Belediye Başkanı Ziyrek'in Şehitlik Defterini imzalamalarının ardından Garnizon Komutanlığı adına Piyade Yarbay Zafer Alpagut Kuru, Çanakkale Deniz Zaferi hakkında bilgiler verdi.
Alpagut - 27.02.2013
Hava-İş 60 Gün İçinde Grev Kararı Alacak
Hava-İş'ten yapılan yazılı açıklamada, Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı (THYAO) ile 24'üncü dönem Toplu İş Sözleşmesi için dün (26 Şubat 2013) resmi arabulucu Prof. Dr. Gülsevil Alpagut'un taraflarla yaptığı ilk oturumda, işverenin uzlaşmaz tutumunu sürdürdüğü ve bu nedenle maddeler üzerinde herhangi bir tartışma yapılamadığı, resmi arabulucunun ise uyuşmazlık zaptı tuttuğu belirtildi.
Alpagut - 25.02.2013
Lapseki'de Sıcak Asfalt Çalışmaları Sürüyor
Tekin, Kocaveli, İlyasköy, Gökköy ve Alpagut'ta yapılan asfaltta bozulma olmadığını belirterek, "Çok fazla yol yapılacağına az ve sağlam yol yapmanın daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Alpagut - 16.02.2013
Ankara'da Elektrik Kesintisi
Kazan ilçesine 9: 00-14: 00 saatleri arasında 3.Şahıs çalışması nedeniyle Kazan İlçesi: Fatih Mahallesi Bir Bölümü-Mustafa Günhız-Mehmet Aslanoğlu-Muammer Peker-Köytür Kümesleri-Sarılar-Çalta ve Çırpan Mahalleleri-Örencik-Sarıayak-Soğucak-Tekke-Dutözü-Ciğir-Akçaören ve Aşağı Karaören Köyleri-Sıtkı Aybas Tavuk kümesleri-Aygüler Dericilik-Gökçek Kauçuk-Ankara Hamak-Samsun Bakır-Rona Çelik-Ozan Beton-Keleşler-Taşkaya-Faf Vana-Balçık-Karmer-Tutkunlar-Naturem Gıda-S.S. Boğazköy Koop.-Arıcılık Vakfı- Efes Su Pompası-Baz İstasyonları ve Civarı Kızılcahamam İlçesi: Hüseyin Zayıfoğlu-Turkcell Kurtboğazı Mevkii-Çeştepe Köyü Ufukdere Mahallesi-Muharrem Toprak-Özberk Yem Sanayi-İğdir-Esenler Köyleri-Avea İncik Mevkii-Turkcell Yukarı Karaören-İncik Boğazı Mevkii-Yukarı Karaören Köyü-Ceylan Besi Çiftliği-M.Hacı Mahmutoğlu-Özdoğan Un Fabrikası-Nabi Özdoğan-Mutlutürk Tavukçuluk-Akdoğan-Üçbaş-Taşlıca Köyleri-Balcılar Köyü Aşağı ve Yukarı Mahalleleri-Pazar Başören-Pazar Kınık-Pazar-Otacı Köyü Şıhlar ve Ürküt Mahalleleri-İğmir Köyü-Yemsel Tavukçuluk-Pazar Saraç Köyü-Emniyet Pınar Bölge İstasyonu-Karacaören Köyü Çay Çakal Mahallesi-Telekom Kargasekmez İstasyonu-Kırköy-Aşağı Çanlı-Akçakese-Kırköy Kocaklar Mahallesi-Bayırköy-Yukarı Bayırköy-Yıldırım Ören Cebeci Mahallesi-Y.Demirciler-Y.Yağlıca-Y.Evegiren-Y.Hacılar-Y.Ören-Y.Ulucak Köyleri-Elif Sitesi-İsmetpaşa Toplu Konut-Nil Turizm Emlak A.Ş.-İnceğiz-Bedirler-Kızılca Köyleri-Akeli Sanayi-Doymuşören-Doğanözü-Saraycık-Es-Sazak Köyleri-Ülve Aydın-Sacide Ünal-Karacaören Köyü Davutlar Mahallesi-Yunus Emre Kooperatifi-Patalya Otel Spor Tesisleri-Başkent Süt Ürünleri-Demirciören Köyü-Hastaş Kum-Mahkeme Ağcin Köyü-Abdi Arıkan-Değirmen Önü-Binkoz-Değirmenönü Köyü Peyikler Mahallesi-Çavuşlar-Kocalar-Bezcikuzören-Avea Bezcikuzören-Çelitikçi Başören Köyleri Abacı Mahallesi-Bağören Köyü-Çeltikçi Başören-Kuşçuören-Yakakaya Köyleri-Vodafone Yakakaya-Turkcell Yakakaya-T.C.K Kızık Tesisleri-Adem Çevik-Avea Kızık-Kalemler Köyü-Aski Alicin Deresi Tesisi-Y.Ada Köyü-Aski Bayındır Barajı-Aydın Ticaret-T.C.K. Çeltikçi Tesisleri-Vodafone Gümele-Avea Gümele-Kuşçuören Köyü İnişdibi Mahallesi-Bağlıca Köyü-Çeltikçi Beldesi-Adem Karademir-Veysel Özer-Anakız Kalay-Güney Saray-Başağaç Köyleri-Yunus Yıldız-Molla Madencilik-Alpagut-Kışlak-Dağıstan Kum-Bademli-Turkcell Kurumcu-TRT Kurumcu-Kurumcu Köyü-Aşağı Höyük-Yukarı Höyük-Turkcell Sorgun-Çeltikçi Kınık-Akkaya-Tahtalar-Gümele-Bayındır Köylerine enerji verilemeyecek.
Alpagut - 07.02.2013
Lapsekililerden Termik Santrale Tepki
Adatepe köyünde yapılacak ÇED raporu toplantısı öncesinde Lapseki Ziraat Odası Başkanı Sadık Özdem, Muhtarlar deneği başkanı Seyfettin Turan ve İl Genel Meclis Üyesi Eyüp Yılmaz ortak bir açıklama yaptı. Açıklamada, "Yapılması planlanan 'Lapseki Enerji Santralı Limanı Kül Depolama Sahası ve Derin Deniz Deşarjı' Adatepe köyüne inşa edilirse Adatepe, Taştepe, Şefketiye, Alpagut, Mecidiye köyleri, Çardak beldesi ve Lapseki merkezi zarar görecek.
Alpagut - 07.02.2013
Lapseki'ye Kurulacak Enerji Santrali
"Biz enerji santralı istemiyoruz" başlığıyla yapılan yazılı açıklamada, kurulması planlanan enerji santralinin, Adatepe köyüne yapılması durumunda, Taştepe, Şefketiye, Alpagut, Mecidiye, Çardak beldesi ve Lapseki merkezi olmak üzere 40 köy ve beldelerde insan sağlığını, doğayı, tarım, hayvancılık, deniz eko sistemini etkileyeceği, çevreyi kirleteceği bildirildi.
Alpagut - 06.02.2013
Planlı Elektrik Kesintisi
Enerjisa Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Ankara-Keçiören ilçesindeki Sancaktepe Mahallesi 1572 Caddesi 1583, 1605, 1610 sokaklarına 09.00-14.00 saatleri arasında: Sincan ilçesindeki Tandoğan Mahallesi Sadri Alışık, Gökdemir, Fazilet, Sevcan, Abone, Anafor, Ayrancı, Girdap, Hayat, Yunus, 240, Yeliz, Yaren sokaklar ile Yaşama Sevinci, Siyah Lale, Yabangülü, Yüksel, Yerel, Yaşar Kemal sokakların bir kısmına 09.00-12.00 saatleri arasında: Kazan ilçesindeki Atatürk ve Satıkadın mahallelerinin bir bölümüne 09.00-14.00 saatleri arasında: aynı ilçedeki Fatih, Kanuni Sultan Süleyman ve Yavuz Sultan Selim mahallelerinin bir bölümü ile Örencik Bağları'nın bir bölümüne 11.00-16.00 saatleri arasında: Kayı, Ahi, Sancar, Peçenek, İçören, Günbaşı ve Alpagut mahalleleri, Yayalar, İnceğiz, Ucarı ve Kılıçlar köyleri, Halit Yılmaz, Ok Tavuk, Kaya Besicilik, Mehmet Ünal, Ali Keleş, Mehmet Ünal, Yakup Yener, Tadyd İnşaat, ASKİ su kuyuları, İstaş İnşaat, SKC Madencilik ve Erişsan Beton'a 13.
Alpagut - 04.02.2013
THY ile Hava-İş Arabulucusu Belirlendi
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü'nün çağrısıyla bugün bir araya gelen taraflar, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden Prof. Dr. Gülsevil Alpagut'un resmi arabulucu olarak görev yapmasını kabul etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Alpagut Haberleri | Alpagut Haber - Haberler - Sayfa 10 - Alpagut haberleri, son dakika alpagut haber ve gelişmeleri burada. ÇED Toplantısı, Protesto Nedeniyle Yapılamadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.5.2021 14:19:39. #1.14#

title