Almanya-elazığ Direk Uçak Seferleri Haziran'da Başlıyor

Almanya-elazığ Direk Uçak Seferleri Haziran'da Başlıyor

Almanya'dan Elazığ'a Direk Uçak Seferleri İçin Uzun Bir Süredir Altyapı Çalışmalarını Sürdüren Öger Türk Tur, 1 Haziran'dan İtibaren, Almanya'dan Elazığ'a Direk Uçuş Seferleri Başlatacağını Açıkladı.

Almanya-elazığ Direk Uçak Seferleri Haziran'da Başlıyor

Almanya'dan Elazığ'a direk uçak seferleri için uzun bir süredir altyapı çalışmalarını sürdüren Öger Türk Tur, 1 Haziran'dan itibaren, Almanya'dan Elazığ'a direk uçuş seferleri başlatacağını açıkladı.

Almanya'nın Frankfurt, Düsseldorf ve Stuttgart şehirlerinden direk Elazığ'a yapılacak seferlerin, 1 Haziran 2010'da itibaren başlayacağı müjdesini veren Öger Türk Tur Genel Müdürü Selim Ataş, "Yıllardır Almanya'dan uçak özlemi çeken Elazığlılar, artık saatler süren İstanbul ya da Ankara'dan aktarmalı uçma derdinden kurtulacak. Elazığ ve çevre illerinde yaşayan vatandaşlar 3- 4 saatte memleketlerine ve sevdiklerine kavuşma imkanı bulacaklar" dedi.

Köln ve çevresinde yaşayan Elazığlı vatandaşlardan Avrupa Elazığlılar Derneği (AED) Başkan Vekili Mehmet Yıldırım, Öğer Türk Tur'un almış olduğu bu karar için Elazığlılar adına Öğer Türk Tur yetkililerine teşekkür ziyareti yapacaklarını ifade etti.

(CİHAN)