Almanya'da Başkent Berlin Almanya-türkiye Maçı Öncesi Coştu

Almanya'da Başkent Berlin Almanya-türkiye Maçı Öncesi Coştu

Almanya'da, Türkiye-almanya Yarı Final Karşılaşması Şenlik Haline Dönüştü. Başkent Berlin Maç Öncesinde Adeta Coştu. Tarihi Brandenburg Önünde Kurulan Fan Mail'de Yarım Milyon İnsan Birikti.

Almanya'da Başkent Berlin Almanya-türkiye Maçı Öncesi Coştu

Almanya'da, Türkiye-Almanya yarı final karşılaşması şenlik haline dönüştü. Başkent Berlin maç öncesinde adeta coştu. Tarihi Brandenburg önünde kurulan Fan Mail'de yarım milyon insan birikti.

Türkiye-Almanya yarı final karşılaşmasını burada dev ekrandan izleyecek taraftarlar kendilerini kaybetmiş duruma geldi. Alman taraftarlar takımları lehinde sloganlar attı ve Türkiye'yi eleyeceklerini iddia etti. Türkiye'ye çok az şans tanıyan Alman taraftarlar, Türkiye'ye fark atacaklarını söyledi. Ellerinde Alman bayrakları olan Alman taraftarlar barış içinde maçı izlemek istediklerini de ifade etti.

Öte yandan Berlin'i ziyaret için Türkiye'den gelen Türkler de büyük heyecan yaşadıklarını dile getirdi. A Milli Takımın büyük bir başarı elde edeceğinden emin olan Türk taraftarlar Almanlarla birlikte maçı izlemenin mutluluğunu yaşadıklarını aktardı.

Alman ve Türk bayraklarının dalgalandığı Fan Mail önü, canlı görüntülere sahne oldu. Karşılaşma öncesi değişik müzik gruplarının da sahne aldığı Fan Mail'de olay çıkmaması için geniş güvenlik önlemleri de alındı.

(SE-EA-EA-NÇ-D)