Almanya'dan Gelip Antalyalıyı Dolandırmaya Kalktı, Yakayı Ele Verdi

Almanya'dan Gelip Antalyalıyı Dolandırmaya Kalktı, Yakayı Ele Verdi

Antalya'da tatil yapan Alman turist, parası bitince sahibinin olmadığı sırada villada konaklayıp, ziynet eşyaları ve elektronik cihazları sattı. Gözaltına alınan turist ifadesinde, "Açlıktan ölecektim. Bu yüzden villada konaklayıp yedim, içtim" dedi.

Antalya'da tatil yapan Alman turist M.S. (51), iddiaya göre parası bitince sahibinin olmadığı sırada villada konaklayıp, ziynet eşyaları ve elektronik cihazları kendine ait olduğunu söyleyerek sattığı iddiasıyla gözaltaın alındı. M.S., ifadesinde, "Açlıktan ölecektim. Bu yüzden villada konaklayıp yedim içtim" dedi.

SİTE GÖREVLİSİ DURUMU POLİSE BİLDİRDİ

Olay, Konyaaltı ilçesi Gürsu Mahallesi'ndeki villada meydana geldi. Sahibi S.Ç.'nin olmadığı sırada villa içinde ışık yandığını fark eden site görevlisi, durumu polise bildirdi.

EKİPLER, VİLLADA ALMAN VATANDAŞI İLE KARŞILAŞTI

İhbarın ardından baskın yapan İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, villada Alman vatandaşı M.S. ile karşılaştı.

PARASININ BİTTİĞİNİ ANLATTI

Gözaltına alınan M.S., bir süre önce Almanya'dan tatile geldiğini, parasının bittiğini ve konakladığı otelden ayrılmak zorunda kaldığını anlattı.

"AÇLIKTAN ÖLECEKTİM"

Kalacak yeri olmadığı için villaya zorla girdiğini ifadesinde anlatan M.S., "Açlıktan ölecektim. Bu yüzden villada konaklayıp yedim, içtim" dedi.

ZİYNET EŞYASI VE ELEKTRONİK EŞYALARI SATMIŞ

İncelemede, M.S.'nin evdeki ziynet eşyası ve elektronik cihazları çalıp sattığını da belirledi.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Villa sahibi S.Ç.'nin şikayetçi olduğu M.S. adliyeye sevk edildi.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.