Eren Bülbül'ün Annesi Ayşe Bülbül Oğlunun Katilleri İçin: Allah Razı Olsun Vuranlardan, Vurduranlardan

Eren Bülbül'ün Annesi Ayşe Bülbül Oğlunun Katilleri İçin: Allah Razı Olsun Vuranlardan, Vurduranlardan

Eren Bülbül'ün annesi Ayşe Bülbül, oğlunun şehit edilmesinden sorumlu teröristlerin öldürülmesine ilişkin, "Allah razı olsun vuranlardan, vurduranlardan. Bu, çok büyük bir acı, bu acı bitmez" diyerek acısını tarif etti.

Trabzon'un Maçka ilçesi kırsalında 11 Ağustos 2017'de bölücü terör örgütü mensuplarıyla sağlanan sıcak temas sırasında şehit düşen Eren Bülbül'ün annesi Ayşe Bülbül, oğlunun şehit edilmesinden sorumlu teröristlerin Gümüşhane kırsalında etkisiz hale getirilmesine ilişkin, "Allah razı olsun vuranlardan, vurduranlardan. Bir nebze de olsa yüreğime su serpiliyor ama Eren'in tarafından da baktığım zaman, onu geri getirecek bir şey yok." dedi.

"BEN AĞLADIM BAŞKA ANALAR AĞLAMASIN"

Ayşe Bülbül, yaptığı açıklamada, Allah'ın devletten ve milletten razı olmasını dileyerek, "Keşke bunların sonu gelse, ben ağladım başka analar ağlamasa. Ben Eren'imi kaybettim, başka analar Erenlerini kaybetmese. Bu, çok büyük bir acı, bu acı bitmez." ifadelerini kullandı.

DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Evlat acısının büyüklüğüne işaret eden Bülbül, "Benim Eren'imin acısı bitmez, o kadar büyük bir acı olmaz. Eren'in acısı bana babasının acısını unutturdu. Ne yapayım, yaşamak zorundasın, bu hayatı yürütmek zorundasın. Yapacak bir şey yok. Allah razı olsun vuranlardan, vurduranlardan. Bir nebze de olsa yüreğime su serpiliyor ama Eren'in tarafından da baktığım zaman, onu geri getirecek bir şey yok." diye konuştu. Anne Bülbül, oğlunun şehadetinden sonra kendilerine destek olanlara teşekkür etti.

Kaynak: AA