All Stars - F1 Takımı: 8 - 5

ıÜüTürkiye Otomobil Sporları Federasyonu ve Nazionale Piloti işbirliği ile Türkiye'de ilk kez düzenlenen "Formula Futbol Şöleni" Ali Sami Yen Stadı'nda yapıldı. F1 takımı ile All Stars takımları arasındaki karşılaşmayı Formula pilotları 8-5 kazandı. All Stars takımının gollerini Tanju (3), İlhan Mansız ve Mehmet Özdilek atarken, F1 takımının golleri Fisichella (3), Massa, Andi Negrao (2), Mert ...

All Stars - F1 Takımı: 8 - 5

ıÜüTürkiye Otomobil Sporları Federasyonu ve Nazionale Piloti işbirliği ile Türkiye'de ilk kez düzenlenen "Formula Futbol Şöleni" Ali Sami Yen Stadı'nda yapıldı. F1 takımı ile All Stars takımları arasındaki karşılaşmayı Formula pilotları 8-5 kazandı. All Stars takımının gollerini Tanju (3), İlhan Mansız ve Mehmet Özdilek atarken, F1 takımının golleri Fisichella (3), Massa, Andi Negrao (2), Mert Tahincioğlu ve Fernando Alonso'dan geldi.

Formula 1'de son iki sezonun dünya şampiyonu İspanyol pilot Fernando Alonso, Ferrari'nin Brezilyalı sürücüsü Felipe Massa ve Renault takımının İtalyan pilotu Giancarlo Fisichella'nın da aralarında bulunduğu F1 ve GP2 pilotları ile bir zamanların ünlü kramponları, Zoran Simoviç, Cüneyt Tanman, Tanju Çolak, Rıdvan Dilmen, Mehmet Özdilek, İskender Gönen, Erhan Önal, Rıza Çalımbay ve İlhan Mansız gibi eski futbolcular ve sanat dünyasının ünlü isimleri Yılmaz Erdoğan ile Mahsun Kırmızıgül gibi sanatçıların yer aldığı All Stars takımıyla karşılaştı.