Alkollü Sürücünün Çarptığı Elektrik Direği 4 Katlı Binanın Üzerine Devrildi

Alkollü Sürücünün Çarptığı Elektrik Direği 4 Katlı Binanın Üzerine Devrildi

- Alkollü sürücünün çarptığı elektrik direği 4 katlı binanın üzerine devrildiANTALYA - Antalya'nın Manavgat ilçesinde alkollü sürücünün beton elektrik direğine çarparak devirmesi sonucu mahalle elektriksiz kalırken direğin devrildiği binada televizyon ve buzdolabının yandığı bildirildi.

- Alkollü sürücünün çarptığı elektrik direği 4 katlı binanın üzerine devrildi

ANTALYA - Antalya'nın Manavgat ilçesinde alkollü sürücünün beton elektrik direğine çarparak devirmesi sonucu mahalle elektriksiz kalırken direğin devrildiği binada televizyon ve buzdolabının yandığı bildirildi.
Kazada 1 kişi yaralandı.
Adinilen bilgiye göre Kavaklı Mahallesinde seyir halinde olan Yanar Şahin'in kullandığı 34 DS 1994 otomobil, aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu kaldırıma çıkarak enerji hattının bulunduğu beton direğe çarptı. Otomobilde bulunan A.Ç isimli kadın yaralandı. A.Ç. Manavgat Devlet Hastanesine kaldırıldı
Çarpmanın şiddetiyle yıkılan direk yol kenarında bulunan 4 katlı evin duvarına devrilirken, binanın 2. Katında bulunan Faruk Karacan'a ait dairede televizyon ve buzdolabının kullanılamaz hale geldiği bildirildi. Otomobil sürücüsünün yapılan alkol kontrolünde 097 Promil alkollü olduğu, otomobilin ise sigorta ve muayenesinin bulunmadığı hacizli olduğu ve yakalamasının bulunduğu belirlendi.