"Alkol Tedavisi Görüp
Topluma Kazandırılmalı"

"Alkol Tedavisi Görüp
Topluma Kazandırılmalı"

'Alkol Tedavisi Görüp<br> Topluma Kazandırılmalı'
Haberler.Com - Haberler | Spor

Eskişehirspor yenilgisiyle lige start veren Beşiktaş?ta İspanyol yıldız Guti siyah ? beyazlılarda hedef tahtası haline geldi.

Eskişehirspor yenilgisiyle lige start veren Beşiktaş?ta İspanyol yıldız Guti siyah ? beyazlılarda hedef tahtası haline geldi. Özel yaşantısından dolayı eleştirilerin odak noktası haline gelen Guti konusunda spor yazarı Kaya Çilingiroğlu?nun kullandığı ağır sözler dikkat çekti. Çilingiroğlu, bugün Radyospor?daki yayınında İspanyol futbolcu ile ilgili siyah-beyazlı yönetimi göreve çağırarak, ?Guti alkol tedavisi görüp topluma kazandırılmalı? dedi.

Çilingiroğlu, "Beşiktaş'ta patron yok. Korkunç bir disiplinsizlik var. Bu daha da artacak. Yaklaşık 40 yıldır futbol seyrediyorum, ben böyle bir futbolcu (Guti) görmedim. Barlardan o halde futbolcu çıkar mı? Bardan o şekilde bir futbolcu değil insan çıksa ben insanlık adına onu tedaviye gönderirim. Onun artık bırakın Beşiktaş'ta top oynamayı bence alkol tedavisi görüp topluma kazandırılması lazım. Ona söylenecek bir şey yok. Onun durumu apayrı bir şey? dedi. Çilingiroılu, Carvalhal'ın "Guti'yi hazır olunca görün" sözlerine "Görebiliriz, iki gün önce yine bardaydı ve yine sarhoştu, devriliyordu. O halde olan bir sporcunun Beşiktaş'a faydalı olma lüksü yok. İnşallah ben yanılırım ama Guti'nin Beşiktaş'a uzun süreli faydası olması mümkün değil? açıklamasını yaptı.

'Alkol Tedavisi Görüp<br> Topluma Kazandırılmalı'
'Alkol Tedavisi Görüp<br> Topluma Kazandırılmalı'

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title