Alişan Konserine Milli Takıma Başarı Dileyerek Başladı

Alişan Konserine Milli Takıma Başarı Dileyerek Başladı

Ünlü Şarkıcı Alişan, 26. Kültür Sanat Turizm ve Çilek Festivali Etkinliklerinde Sahne Almadan Önce Avrupa Şampiyonası'nda Portekiz ile Karşı Karşıya Gelen Milli Takımımıza Başarılar Dileyerek Konserine Başladı.

Alişan Konserine Milli Takıma Başarı Dileyerek Başladı

Ünlü şarkıcı Alişan, 26. Kültür Sanat Turizm ve Çilek Festivali etkinliklerinde sahne almadan önce Avrupa Şampiyonası'nda Portekiz ile karşı karşıya gelen Milli Takımımıza başarılar dileyerek konserine başladı.

26. Bartın Kültür Sanat Turizm ve Çilek Festivali'nde sahne alan ünlü şarkıcı Alişan, konserine başlamadan önce Avrupa Şampiyonası'nda ilk maçını Portekiz ile oynayan Milli Takımımıza başarılar diledi. Birbirinden güzel şarkılarıyla Bartın Şehir Stadyumu'nu dolduran binlerce Bartınlıyı coşturan Alişan, arada sırada sahnedeki arkadaşlarından milli maçın skorunu öğrenmeye çalıştı.

Romantik şarkılarını söyleyen Alişan'a Bartınlılar da uzun süre eşlik etti. Alişan, davul çaldığı sırada sahneye çıkardığı gençlere roman havası eşliğinde göbek attırdı. Konser sonrasında Bartın Belediye Başkanı Ahmet Altıntel, Alişan'a, Bartın çileği, Bartın çektirmesinin maketini ve Bartın Belediyesi'nin ambleminin bulunduğu porselen işlemeli tabak hediye etti.

(MAO-ET-NÇ-Y)