Aliağa'da Sinema Keyfi Devam Ediyor - Haberler
Haberi Paylaş

Aliağa'da Sinema Keyfi Devam Ediyor

Bültenler - Haberler | Güncel
Aliağa'da Sinema Keyfi Devam Ediyor

Aliağa Belediyesi'nin kültür-sanat etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen 'Ücretsiz Sinem Günleri' aralıksız devam ediyor.

Şafak Sezer, Peker Açıkalın, Cengiz Küçükayvaz, Melih Ekener, Atilla Sarıhan, Erdal Tosun, Cezmi Baskın ve Durul Bazan gibi ünlü oyuncuların rol aldığı 'Maskeli Beşler Irak' adlı komedi filmi Aliağalı sinemaseverlerin gösterimine sunulacak. 1100 kişilik 'Açıkhava Tiyatrosu'nda sinemaseverlere yazlık sinema nostaljisi yaşatan Aliağa Belediyesi, 21 Temmuz günü 'Maskeli Beşler Irak' adlı komedi filmini sinemaseverlerin beğenisine sunacak. Saat 21.30'da gösterime girecek olan film ücretsiz olarak izlenebilecek.

DEV OYUNCU KADROSU

'Maskeli Beşler İntikam Peşinde' filminin devamı niteliğinde olan 'Maskeli Beşler Irak' filminde; Peker Açıkalın, Şafak Sezer, Cengiz Küçükayvaz, Melih Ekener, Atilla Sarıhan, Erdal Tosun, Durul Bazan, Cezmi Baskın, Tatyana Tsvikeviç, Sinan Bengier, Hamit Haskabal, Burak Öncü, Ali Atıf Bir, Ceyhun Yılmaz'ın yanı sıra Hakan Ural ile Savaş Ay konuk oyuncu olarak rol alıyor.

MASKELİ BEŞLER IRAK

Murat Aslan'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin konusu şöyle gelişiyor: "Sevimli ve sakar hırsızlar çetesi Maskeli Beşler yeni maceralarında Kuzey Irak'taki bir petrol tesisini ele geçirirler. Türkiye'ye giden petrol boru hattının kontrolünü ülkemize kazandırmak amacıyla başlayan bu masum eylem bir anda bölge yerel güçleri, Türkiye ve Amerika arasında uluslararası bir krize ve büyük bir komediye yol açar."

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title