ALİ YAZICI HABERLERİ

Ali Yazıcı haber, Ali Yazıcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Yazıcı - 2.8.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 6
Rize'de geçen hafta dünyaevine giren mühendis Sercan Tura ile halkla ilişkiler uzmanı Deniz Yılmaz, düğün fotoğraflarını yaylada çektirmek istedi. Fotoğraf sanatçısı Memiş Ali Yazıcı ile anlaşan çift, Çamlıhemşin ilçesindeki Badara Yaylası'na doğru yola çıktı.
Ali Yazıcı - 28.7.2019
22 yıl sonra şehidin mezarı başında buluştular
Ordu'nun Mesudiye ilçesi kırsal kesiminde 1997'de teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Jandarma Komando Er Ali Yazıcı'nın komutanı ve 10 silah arkadaşı, 22 yıl sonra şehidin Sivas'ın Hafik ilçesindeki mezarı başında buluştu.
Ali Yazıcı - 28.7.2019
Haftanın tarihine bakış
Milli güvenliğe tehdit oluşturduğu tespit edilen, FETÖ aidiyeti, iltisakı veya irtibatı bulunan çok sayıda askeri personel Türk Silahlı Kuvvetlerinden (TSK) ihraç edilirken, bunlar arasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başyaveri Albay Ali Yazıcı, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın emir subayı yarbay Levent Türkkan ile Milli Savunma Bakanı Fikri Işık'ın özel kalem müdürü Albay Tevfik Gök de yer aldı.
Ali Yazıcı - 14.7.2019
Haftanın tarihine bakış
2016- Genelkurmay Karargahı'nda, TSK içerisindeki FETÖ mensubu bir grup subay tarafından başlatılan ve tüm yurtta yaklaşık 21 saatte kontrol altına alınan darbe girişimi sonrasında Cumhurbaşkanı Başyaveri Albay Ali Yazıcı gözaltına alındı.
Ali Yazıcı - 24.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 17
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Yolu açma çalışmaları Haber-Kamera: Murat KÜÇÜK / BOLU, ================================== Suikast timi davasının 3 sanığı yeniden yargıç önünde   CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın Marmaris'te kaldığı otele, darbe girişimi gecesi saldırı düzenlenmesiyle ilgili Muğla 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada haklarında verilen kararlar Yargıtay 16. Ceza Dairesi tarafından bozulan, Cumhurbaşkanı eski başyaveri albay Ali Yazıcı ile eski albay Cenk Bahadır Avcı ile beraat eden eski yarbay Hüseyin Yılmaz'ın yeniden yargılanmalarına başlandı.
Ali Yazıcı - 24.6.2019
Eski başyaver Yazıcı'nın yeniden yargılanmasına başlandı
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe teşebbüsü sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik suikast girişimi ve 2 polisin şehit edildiği saldırıya ilişkin davada, Yargıtayın bozma kararının ardından eski başyaver Ali Yazıcı'nın da aralarında bulunduğu 3...
Ali Yazıcı - 24.6.2019
Eski başyaver Ali Yazıcı yeniden yargılanacak
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe teşebbüsü sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik suikast girişimi ve 2 polisin şehit edildiği saldırıya ilişkin davada, Yargıtayın bozma kararının ardından eski başyaver Ali Yazıcı'nın da aralarında bulunduğu 3...
Ali Yazıcı - 24.6.2019
GÜNDEM / 24 Haziran 2019
(Adana / 10.00) Darbe teşebbüsü sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik suikast girişimi ve 2 polisin şehit edildiği saldırıya ilişkin davada, eski başyaver Ali Yazıcı'ya "suça yardım"dan verilen 18 yıl hapis cezasını az bularak kararı bozan Yargıtay, Yazıcı ile Cenk Bahadır Avcı ve Hüseyin Yılmaz'ın yeniden yargılamasına Muğla 2.
Ali Yazıcı - 24.6.2019
GÜNDEM ÖZETİ / 24 Haziran 2019
(Adana / 10.00) Darbe teşebbüsü sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik suikast girişimi ve 2 polisin şehit edildiği saldırıya ilişkin davada, eski başyaver Ali Yazıcı'ya "suça yardım"dan verilen 18 yıl hapis cezasını az bularak kararı bozan Yargıtay, Yazıcı ile Cenk Bahadır Avcı ve Hüseyin Yılmaz'ın yeniden yargılamasına Muğla 2.
Ali Yazıcı - 20.6.2019
Genelkurmay "çatı" davasında karar (3)
Olay tarihinde albay olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaverliğini yapan Ali Yazıcı, "anayasayı ihlal" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapse mahkum oldu.
Ali Yazıcı - 20.6.2019
Genelkurmay çatı davasında sanıklara ceza yağdı (2)- Yeniden
128 SANIK HAKKINDA AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET Mahkeme, Hulusi Akar'ın emir subayı Levent Türkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski başyaveri kurmay albay Ali Yazıcı'ya, 'Anayasal düzeni ihlal' suçundan bir kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verdi.
Ali Yazıcı - 20.6.2019
Genelkurmay "çatı" davasında karar (2)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski başyaveri kurmay albay Ali Yazıcı, anayasayı ihlal suçundan bir kez ağırlaştırılmış müebbet aldı.
Ali Yazıcı - 20.6.2019
Eski başyaver Yazıcı'ya ağırlaştırılmış müebbet
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini yöneten sözde "yurtta sulh konseyi üyesi" ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski başyaveri kurmay albay Ali Yazıcı, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
Ali Yazıcı - 20.6.2019
Genelkurmay çatı davasında karar açıklanıyor
FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminde Genelkurmay Başkanlığında yaşananlarla ilgili çatı davada karar açıklanıyor.
Ali Yazıcı - 20.6.2019
Genelkurmay çatı davasında karar açıklanıyor.
Genelkurmay çatı davasında karar açıklanıyor.
Ali Yazıcı - 20.6.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski başyaveri ve sözde "yurtta sulh konseyi" üyesi eski kurmay albay Ali...
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski başyaveri ve sözde "yurtta sulh konseyi" üyesi eski kurmay albay Ali Yazıcı, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası aldı.
Ali Yazıcı - 10.6.2019
Samsun'da otomobil devrildi: 3 yaralı
Kazada, araçtaki Rahmi, Sultan ve Ali Yazıcı yaralandı.
Ali Yazıcı - 28.5.2019
Genelkurmay çatı davasında karar günü belli oldu
Son sözleri sorulan eski başyaver Ali Yazıcı ise tuzağa düşürüldüğünü öne sürdü.
Ali Yazıcı - 24.5.2019
BURSA AK Partili yöneticinin kalp krizinden ölen oğlu, toprağa verildi
AK Partili yöneticinin kalp krizinden ölen oğlu, toprağa verildiBursa'da AK Parti yöneticilerinden Ali Yazıcı'nın oğlu AK Parti Gençlik Kolları üyesi Nihat Yazıcı (25), geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
Ali Yazıcı - 24.5.2019
AK Parti'li yöneticinin kalp krizinden ölen oğlu, toprağa verildi
BURSA'da AK Parti yöneticilerinden Ali Yazıcı'nın oğlu Nihat Yazıcı (25), geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.
Ali Yazıcı - 24.5.2019
DHA YURT BÜLTENİ -13
-Ölen Sanem Kulan'ın fotoğrafı -Hasan Yoldaş'ın fotoğrafı Süre: (3: 13) Boyut: (361 MB) Haber-Kamera: Gürkay GÜNDOĞAN/ZONGULDAK, ================= AK Partili yöneticinin kalp krizinden ölen oğlu, toprağa verildi Bursa'da AK Parti yöneticilerinden Ali Yazıcı'nın oğlu AK Parti Gençlik Kolları üyesi Nihat Yazıcı (25), geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
Ali Yazıcı - 21.5.2019
Evet Marmaris'e Gittim, Bu İşi Yaptım"
Çiğli'den kalkıştan sonra helikopterlerin radarlara yakalanmaması için alçak uçuş yaptıkları iddiasının da doğru olmadığını söyleyen Sönmezateş, şöyle konuştu: "Gecenin ilerleyen saatlerinde 'Akıncı'ya geri dön' kararı çıktı. Sonra tekrar Okluk emri verildi. Bütün bunlar olurken Genelkurmay ve Akıncı'da olanlardan haberim yok, bana soran da yok sen ne yapıyorsun diye. Tam Akıncı'ya gideceğiz Şükrü geldi, 'Görev bu' dedi, baktım otel. Telefondan bakıyoruz otele. Bendeki düşünce şu, bu görev başarılamaz. Bir taraftan görev var, bir taraftan ters giden bir sürü iş var. Gelen emirlere güvenmiyorum, bir taraftan tuzak kokusu alıyorum. En son kararı Şükrü ile verdim. 'Ne diyorsun' dedim. Gitmeye karar verdik. Kıdemli helikopter pilotu dedi ki 'Bölgeyi ben biliyorum, önden ben gideceğim." Ben de son anda Cougar'a geçtim, Marmaris'e gittim. Diyorlar ki radarlara yakalanmamak için alçak uçuş yaptılar, öyle bir şey yok. Beni hiçbir radar durdurmadı." "Bizim polislerle bir derdimiz yok" Kalkıştan sonra Çiğli'de yaşananlardan haberdar olmadığını, olay tarihinde Cumhurbaşkanı Başyaveri olan eski kurmay albay Ali Yazıcı'nın buradaki misafirhaneye geldiğini bilmediğini iddia eden Sönmezateş, "Ne benim ne de Şükrü Seymen'in Ali Yazıcı'dan haberim var.
Ali Yazıcı - 24.4.2019
Sağlıkta Dijital Dönüşüm Zirvesi"
Türkiye Bilişim Derneği (TBD) İkinci Başkanı Mehmet Ali Yazıcı, "Türkiye'nin dijital olgunluk seviyesinin yükseltilmesi ve dijital ekonomisinin geliştirilmesi için yenilikçi ve yıkıcı teknolojilerin özgün ve milli kabiliyetlerle geliştirilmesini ülkemizin bir beka sorunu olarak görüyoruz.
Ali Yazıcı - 29.3.2019
Eski Başyaver Yazıcı, Esasa İlişkin Savunma Yaptı
Ankara 17. Ağır Ceza Mahkemesince, Sincan Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'ndeki salonda görülen duruşmada, olay tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başyaveri olan eski kurmay albay Ali Yazıcı, esasa ilişkin savunmasını yaptı.
Ali Yazıcı - 8.1.2019
Cumhurbaşkanına Suikast Timinin "Tek Firarisi" 30 Aydır Aranıyor
Dosya Yargıtayda Karar aşamasından sonra dava dosyası İzmir Bölge Adliye Mahkemesine gönderildi. İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi, 6 Haziran 2018'de, FETÖ'nün darbe teşebbüsü sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast girişimi ve 2 polisin şehit edildiği saldırıya ilişkin aralarında eski tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateş, eski binbaşı Şükrü Seymen, Muharebe Arama Kurtarma (MAK) timinin başındaki eski binbaşı Taner Berber, örgütün "Çiğli üs imamı" olarak anılan eski başçavuş Zekeriya Kuzu ve Cumhurbaşkanı eski başyaveri Ali Yazıcı'nın da bulunduğu 37 sanık hakkında yerel mahkemenin verdiği kararı onadı, 5 kişi hakkındaki kararı ise bozdu.
Ali Yazıcı - 12.10.2018
Muğla'da Otomobil Devrildi: 1 Ölü, 1 Yaralı
Araç sürücüsü Topdemir, olay yerinde hayatını kaybetti. Yaralanan otomobildeki Şadi Ali Yazıcı, 112 Acil Servis ekibince Yatağan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Ali Yazıcı - 28.9.2018
Akademisyenler, Elmalı'da İncelemede Bulundu
Elmalı Belediyesinin daveti üzerine kente gelen Tezer, beraberindeki Prof. Dr. Ferhan Gezici, Doç. Dr. Elif Alkay, Doç. Dr. Ebru Kerimoğlu, Dr. Mehmet Ali Yazıcı, Dr.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Yazıcı Haberleri | Ali Yazıcı Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ali Yazıcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Yazıcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Dha istanbul bülten - 1.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 22:17:11. #1.14#
title