Ali Şeker Haberleri

Ali Şeker haber, Ali Şeker son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Şeker - 12.12.2020
Son dakika haber! TBMM Genel Kurulunda Sağlık, Çevre ve Şehircilik ile İçişleri bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
Şahin, şunları kaydetti: "Öyle görülüyor ki Bakanlık, şehir hastanelerinin kamu-özel iş birliği modeliyle işletilmesinin yanlış olduğunu bir ölçüde kabul etmiş oluyor ve 11 şehir hastanesini genel bütçeden yapacak. Şu anda, halen Türkiye'de 13'ü hizmette, 5'i inşaat halinde olmak üzere toplam 18 tane kamu-özel iş birliğiyle işletilecek şehir hastanesi var. Şu anda hizmette olan 13 şehir hastanesiyle 17 bin 509 yatak kazanmışız, 13 şehir hastanesini açarken 21 tane de kamu hastanesini kapattık. Toplam 11 bin 392 yatak vardı bu kamu hastanelerinde yani 13 şehir hastanesiyle elimizde net 6 bin 117 yatak kazandık. Bu 13 şehir hastanesi için döviz bazında yüklü miktarda para ödüyoruz. Merkez Bankasının 128 milyarlık rezervlerinin eridiği dönemde dahi ödemelere devam ettik ve 25 yıl boyunca devam edeceğiz. Şehir hastanelerinin hizmete girdiği ilk yıl 2017 Ekim ayından 2020 yılı Ekim ayına kadar geçen üç yıllık sürede 15 milyar 587 milyon lira ödemişiz. Bu ödediğiniz üç yıllık kirayla 25 bin 978 tane devlet hastanesi yatağına sahip olabilirdik." CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, bugün itibarıyla resmi rakamlara göre en az 1 milyon 780 bin 673 kişiye koronavirüs tanısı konulduğunu, en az 16 bin kişinin yaşamını yitirdiğini söyledi.
Ali Şeker - 21.10.2020
Son dakika! CHP'de, sahte içkiye bağlı ölümlerin araştırılması için heyet kuruldu
Heyette, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, İzmir Milletvekilleri Sevda Erdan Kılıç ve Mahir Polat, Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel, İstanbul Milletvekili Ali Şeker, Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül ve Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer yer aldı.
Ali Şeker - 14.09.2020
Son dakika haberi: Bursa'da bir kişiyi darbederek öldürdüğü iddia edilen zanlı tutuklandı
Ahmet Vefik Paşa Mahallesi'nde 10 Eylül akşamı Ferhat S. ile Ali Şeker arasına henüz belirlenemeyen nedenle çıkan tartışma kavgaya dönüştü.
Ali Şeker - 09.09.2020
MİT mensuplarının ifşa edilmesi davasında ikinci duruşma
Duruşmayı, CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, aralarında Mahmut Tanal, Sezgin Tanrıkulu ve Ali Şeker'in de bulunduğu CHP milletvekilleri, HDP Milletvekili Hüda Kaya ve Milletvekili Ahmet Şık, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile çok sayıda siyasetçi takip ediyor.
Ali Şeker - 10.07.2020
Eski Sağlık Bakanı Akdağ'dan "Erzurumlu İş insanı Şeker'in ismi yaşatılmalı" açıklaması
Eski Sağlık Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ, beyaz et sektörünün önemli iş insanlarından olan Konya başta olmak üzere çeşitli kentlerde entegre tesisleri bulunan ve bugün son yolculuğuna uğurlanan Erzurumlu Ali Şeker'in ismi yaşatılması gereken bir hayırsever...
Ali Şeker - 24.06.2020
MİT mensuplarının ifşa edilmesi davasının ilk duruşması başladı
Açıklamaya, CHP Genel Başkan Yardımcıları Tuncay Özkan ve Muharrem Erkek, CHP'li milletvekilleri Mahmut Tanal, Gamze Akkuş İlgezdi, Sera Kadıgil, Ali Şeker, Utku Çakırözer ve Sezgin Tanrıkulu, HDP'li milletvekili Hüda Kaya ve Oya Ersoy, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, TİP Genel başkanı Erkan Baş, bağımsız milletvekili Ahmet Şık ve sanatçı Bedri Baykam da katılırken, bazılarının maskelerine siyah bantla çarpı işareti yapıştırdıkları görüldü.
Ali Şeker - 13.05.2020
Sulama kuyusu yüzünden çıkan silahlı kavgada baba ve oğlu öldü, 4 kişi yaralandı
Olayda, Kamil Şeker'in oğlu Mehmet Şeker (20) ile Kerem Şeker silahla, Kerem Şeker'in oğlu Ali Şeker (23) ve karısı Hatice Şeker darbedilerek yaralandı.
Ali Şeker - 01.05.2020
DİSK ÇELENGİNİN TAKSİM'E GÖTÜRÜLMESİ SIRASINDA ARBEDE
Beşiktaş'tan Taksim'e yürümek isteyen DİSK üyelerine polis ekipleri 'izinsiz' olduğu gerekçesiyle müdahale etmiş, bazı sendika üyeleri gözaltına alınmıştı. DİSK tarafından Taksim Cumhuriyet Anıtı'na bırakılmak istenen çelenk milletvekilleri alındı. CHP'li milletvekilleri Turan Aydoğan, Ali Şeker, Sera Kadıgil, HDP'li Milletvekilleri Musa Piroğlu, Oya Ersoy, Ahmet Şık, Serpil Kemalbay, Züleyha Gülüm ve Türkiye İşçi Partisi Milletvekili Erkan Baş, çelengi Taksim'e getirdi.
Ali Şeker - 11.04.2020
İnfaz düzenlemesi teklifi TBMM Genel Kurulunda
"Savrulan bir yapı" CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, koronavirüs salgınıyla mücadele için ilan edilen sokağa çıkma yasağının birçok ülkede haftalarca uygulanırken Türkiye'de sadece iki gün uygulanmasını eleştirerek, "Az pilav üstü döner gibi iki günlük karantina olmaz.
Ali Şeker - 07.04.2020
TBMM Genel Kurulu
CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, Türk Ceza Kanunu'nda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi'nin, doğrudan Genel Kurul gündemine alınmasına ilişkin önergesi üzerine söz alarak, bu teklifi verdiği günden bugüne 20 bin, son 7 yılda ise 90 bin sağlıkçının şiddete uğradığını, 9 doktorun katledildiğini savundu.
Ali Şeker - 07.04.2020
TBMM Genel Kurulu
CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker'in ziyarette bulunduğunu ifade eden Özel, Şeker'in, başhekimin, doktorların yanında Bölek'e, "CHP olarak ölüm orucunu doğru bulmuyoruz.
Ali Şeker - 03.04.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ - 2
 KORONAVİRÜSTEN HAYATINI KAYBEDEN PROF. DR. ÖZ İÇİN CERRAHPAŞA'DA 1 DAKİKALIK SAYGI DURUŞU  Semih ÇALIŞKAN - Güven USTA - Serdar ALTINTEPE - İbrahim MAŞE - İSTANBUL, - KORONAVİRÜS nedeniyle 87 yaşında hayatını kaybeden Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Patoloji Anabilim Dalı Eski Başkanı Patoloji Uzmanı Prof. Dr. Feriha Öz için meslektaşları saygı duruşunda bulundu. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi dekanlık binası önünde gerçekleşen anmaya CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörü Prof.
Ali Şeker - 03.04.2020
Koronavirüsten hayatını kaybeden Prof. Dr. Öz için Cerrahpaşa'da 1 dakikalık saygı duruşu
KORONAVİRÜS nedeniyle 87 yaşında hayatını kaybeden Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Patoloji Anabilim Dalı Eski Başkanı Patoloji Uzmanı Prof. Dr. Feriha Öz için meslektaşları saygı duruşunda bulundu. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi dekanlık binası önünde gerçekleşen anmaya CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörü Prof.
Ali Şeker - 03.04.2020
KORONAVİRÜSTEN HAYATINI KAYBEDEN PROF. DR. ÖZ İÇİN CERRAHPAŞA'DA 1 DAKİKALIK SAYGI DURUŞU
KORONAVİRÜS nedeniyle 87 yaşında hayatını kaybeden Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Patoloji Anabilim Dalı Eski Başkanı Patoloji Uzmanı Prof. Dr. Feriha Öz için meslektaşları saygı duruşunda bulundu. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi dekanlık binası önünde gerçekleşen anmaya CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörü Prof.
Ali Şeker - 19.03.2020
TBMM Genel Kurulu
CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker ise yeni tip koronavirüs vakalarının her geçen gün arttığını dile getirerek, bu salgının nasıl defedileceği konusunda el birliğiyle çözüm bulunması çağrısında bulundu.
Ali Şeker - 19.03.2020
Sağlık Bakanı Koca, koronavirüs hakkında milletvekillerinin soruları yanıtladı Açıklaması
Meslek örgütleriyle ilgili değerlendirmelere de yer veren Koca, CHP İstanbul Milletvekilleri Gamze Akkuş İlgezdi ve Ali Şeker'in, meslek örgütlerinin görüşme talebini kendisine iletmesinden bir hafta sonra bu görüşmeyi yaptığını ifade etti.
Ali Şeker - 18.03.2020
TBMM Genel Kurulu
CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, ileri derece solunum sıkıntısına neden olan yeni tip koronavirüsün hızla yayıldığını, dünya genelinde 8 bin 258 kişinin hayatını kaybettiğini söyledi.
Ali Şeker - 12.03.2020
CHP Parti Meclisi, kurultayın koronavirüs nedeniyle ertelenip ertelenmeyeceğini görüşecek
PM üyeleri soruları yanıtladı Toplantıya gelişinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan PM üyesi Dr. Ali Şeker, konunun PM'de görüşüleceğini ve sonrasında bir açıklama yapılacağını belirtti.
Ali Şeker - 03.03.2020
CHP'li Şeker: "TBMM Sağlık Komisyonu, koronavirüse karşı olağanüstü toplantı çağrımızı reddetti"
CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonuna yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan ve alınacak tedbirleri değerlendirmek üzere olağanüstü toplantı çağrısı yaptıklarını ancak bu taleplerinin reddedildiğini söyledi.
Ali Şeker - 24.02.2020
Kılıçdaroğlu'nun avukatı "Cumhurbaşkanına hakaret"ten hakim karşısına çıktı
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasında görülen tazminat davasına Kılıçdaroğlu'nun vekili sıfatı ile sunduğu yanıt dilekçesinde Erdoğan'a hakaret ettiği öne sürülen avukat Celal Çelik hakkında açılan davaya başlandı.  Anadolu Adalet Sarayı'nda bulunan İstanbul 6. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın ilk duruşmasına sanık Avukat Celal Çelik ve avukatları katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı temsilen Avukat Abdulsamet Aydın duruşmada yer aldı Davaya CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Ekrem, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, milletvekilleri Mahmut Tanal, Ali Şeker, Seda Kadıgil, Gökhan Zeybek, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ve çok sayıda partili katıldı.
Ali Şeker - 24.02.2020
Kılıçdaroğlu'nun avukatı 'Cumhurbaşkanına hakaret'ten hakim karşısına çıktı
Duruşmaya, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, CHP Milletvekilleri Mahmut Tanal, Sera Kadıgil, Ali Şeker, Gökhan Zeybek, ile çok sayıda partili izleyici olarak katıldı.
Ali Şeker - 05.02.2020
CHP heyeti Van'a gidiyor
Partiden yapılan yazılı açıklamada, "Ankara Milletvekilimiz Tekin Bingöl başkanlığında, İstanbul Milletvekilimiz Ali Şeker, Adana Milletvekilimiz Burhanettin Bulut, Kastamonu Milletvekilimiz Hasan Baltacı ve Hatay Milletvekilimiz Suzan Şahin'den oluşan heyet bugün Van'a gidecek" denildi.
Ali Şeker - 05.02.2020
CHP heyeti çığ faciası üzerine Van'a gidiyor
Ankara Milletvekili Tekin Bingöl başkanlığında İstanbul Milletvekili Ali Şeker, Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı ve Hatay Milletvekili Suzan Şahin'den oluşan heyet, bugün Van'a hareket edecek.
Ali Şeker - 28.01.2020
TBMM Genel Kurulu
CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, olası bir İstanbul depreminin, Elazığ depreminin binlerce kat etki yaratacağını belirterek, bunu önlemenin yolunun bilim adamlarına, Naci Görür'e kulak vermek olduğunu söyledi.
Ali Şeker - 19.01.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 3
19 Ocak 2007'de silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden Hrant Dink için, her yıl olduğu gibi bu yıl da saat 15.00'te, suikaste uğradığı Agos Gazetesi'nin eski merkezinin bulunduğu  Sebat Apartmanı önünde anma töreni düzenlendi. Yoğun katılımın olduğu törene Hrant Dink'in eşi Rakel Dink, kardeşi Orhan Dink ailesi ve Hrant'ın Arkadaşları'nın yanı sıra, CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve HDP Meclis Başkanvekili Mithat Sancar da katıldı.
Ali Şeker - 19.01.2020
HRANT DİNK ÖLDÜRÜLÜŞÜNÜN 13. YILINDA ANILDI
19 Ocak 2007'de silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden Hrant Dink için, her yıl olduğu gibi bu yıl da saat 15.00'te, suikaste uğradığı Agos Gazetesi'nin eski merkezinin bulunduğu  Sebat Apartmanı önünde anma töreni düzenlendi. Yoğun katılımın olduğu törene Hrant Dink'in eşi Rakel Dink, kardeşi Orhan Dink ailesi ve Hrant'ın Arkadaşları'nın yanı sıra, CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve HDP Meclis Başkanvekili Mithat Sancar da katıldı.
Ali Şeker - 19.01.2020
Hrant Dink öldürülüşünün 13. yılında anıldı
19 Ocak 2007'de silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden Hrant Dink için, her yıl olduğu gibi bu yıl da saat 15.00'te, suikaste uğradığı Agos Gazetesi'nin eski merkezinin bulunduğu  Sebat Apartmanı önünde anma töreni düzenlendi. Yoğun katılımın olduğu törene Hrant Dink'in eşi Rakel Dink, kardeşi Orhan Dink ailesi ve Hrant'ın Arkadaşları'nın yanı sıra, CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve HDP Meclis Başkanvekili Mithat Sancar da katıldı.
Ali Şeker - 14.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, şehir hastaneleriyle gelecek kuşakların hayallerinin çalındığını, onlara ödenemeyecek çok ağır borçlar yüklendiğini söyleyerek, ülke sağlığının 3 firmanın eline bırakıldığını öne sürdü.
Ali Şeker - 08.12.2019
Tekel bayilerinden Kadıköy'de satış yasağı eylemi
  Protestoya katılan CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, "Tekelcilere karşı uygulanan bu soykırım, esnaf soykırımı, 52 bin lira ceza bir araba dolusu ceza kabul edilebilecek bir ceza değil.
Ali Şeker - 08.12.2019
TEKEL BAYİLERİNDEN KADIKÖY'DE SATIŞ YASAĞI EYLEMİ
Protestoya katılan CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, "Tekelcilere karşı uygulanan bu soykırım, esnaf soykırımı, 52 bin lira ceza bir araba dolusu ceza kabul edilebilecek bir ceza değil.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Şeker Haberleri | Ali Şeker Haber - Haberler - Ali Şeker haberleri, son dakika ali şeker haber ve gelişmeleri burada. İYİ Parti ile CHP arasında HDP krizi! 9 vekilin fezlekesi ittifak ortaklarını karşı karşıya getirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.3.2021 00:36:14. #1.15#
title