ALİ ŞAHİN HABERLERİ

Ali Şahin haber, Ali Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Şahin - 26.01.2021
TSK deniz unsurlarının Aden Körfezi'ndeki görev süresi bir yıl daha uzatıldı
Şahsı adına söz alan AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin ise Nijerya'nın Lagos şehri açıklarında saldırıya uğrayan Mozart gemisinde bulunanların kurtarılmasına ilişkin hükümetin çabalarının sürdüğünü ifade etti.
Ali Şahin - 20.01.2021
Nizip'te taşkın koruma inşaatı başlıyor
Her iki bölgede sel ve taşkın risklerinin önlenmesi amacıyla yapılacak olan taşkın koruma işinin DSİ 202 Şube Müdürlüğü tarafından Kasım ayı içerisinde ihalesinin gerçekleştiğini söyleyen Sarı, şunları kaydetti: "Taşbaş ve Çöplük Deresinde sel ve taşkın risklerinin önlenmesi amacıyla, yapılacak olan taşkın koruma işinin DSİ 202 Şube Müdürlüğü'müz tarafından geçtiğimiz günlerde ihalesi gerçekleştirilmişti. Bugün ise sözleşmesi imzalanarak yer teslimi yapıldı. Yapılacak çalışmayla sel ve taşkın felaketleri önlenerek, yaşanabilecek can ve mal kayıplarının önüne geçilecektir. Emeği geçen Adalet Bakanımız Sayın Abdülhamit Gül'e, Türkiye Büyük Millet Meclisi İdari Amirimiz ve Milletvekilimiz Ali Şahin'e ve milletvekillerimize ilçemiz adına teşekkürlerimi sunuyor ve yapılacak olan çalışmanın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.
Ali Şahin - 15.01.2021
AK Parti Gaziantep Milletvekili Şahin'den Bakan Kurum'a teşekkür
TBMM İdare Amiri ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a Nizip Çayı'nın temizlenmesi sürecine sağladığı destekten dolayı teşekkür etti.
Ali Şahin - 14.01.2021
Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Mehmet Ali Şahin'nden kongre açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Ali Şahin, 19 Ocak günü yapılacak olan 7. Olağan Genel Kongreye mevcut İl Başkanı İsmail Altınöz ile gidileceğini açıkladı.
Ali Şahin - 11.01.2021
Eskipazar OSB'de kamulaştırma
Geçen yıl kasım ayında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının Karabük Valiliğine gönderdiği tebliğde sanayi bölgesinin kamulaştırılmasına yönelik çalışmaların yapılmasının iletildiği aktarılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "İlimizde ilgili arkadaşlar bir ay süren çalışma sonucunda toplam alanın yarısına denk gelen arazi için 2 bin 500 hak sahibiyle anlaşma imzalamışlardır. İlgili evrak ve belgeler aralık ayı içerisinde Valiliğimiz tarafından Bakanlığımıza ulaştırıldı. Bakanlığımız da bu çalışma karşısında Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi için 27 milyon 500 bin liralık kamulaştırma ödeneğini ilimize göndermiştir. Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde kritik eşik artık aşılmıştır." Ünal ve Güneş, Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nin Karabük'e kazandırılmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Ali Şahin'e, Vali Fuat Gürel'e, önceki dönem milletvekillerine, eski valilere, il başkanlarına ve ilgili kurum yöneticilerine teşekkür etti.
Ali Şahin - 10.01.2021
TBMM Basınla İlişkiler Kurulu Başkanı Şahin'den "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" mesajı Açıklaması
TBMM Basınla İlişkiler Kurulu Başkanı, TBMM İdare Amiri ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.
Ali Şahin - 05.01.2021
Nizip'te ihtiyaç sahibi çocuklara tablet bilgisayar dağıtım töreni düzenlendi
Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin de salgın döneminde de birlik ve beraberliğin önemli olduğunu belirterek, "Burada tabletleri görüyoruz, bunlar sadece bir kişinin ya da bir kurumun yaptığı bir iş değil, bu tamamen Gaziantep modeliyle hayata geçirilen projedir.
Ali Şahin - 05.01.2021
Milletvekili Şahin'den GES tesisi müjdesi
AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri Ali Şahin, Güneş Enerji Santrali (GES) Tesisi Yapım Projesi'nin onaylandığını duyurdu.
Ali Şahin - 24.12.2020
Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun 99'uncu yıl dönümü
AK Parti Gaziantep Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ali Şahin, Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun 99'uncu yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Ali Şahin - 15.12.2020
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı
Toplantıya Kurul üyeleri İsmail Kahraman, Cemil Çiçek, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin ile Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan katıldı.
Ali Şahin - 10.12.2020
Karabük'ten kısa kısa
Gürel, "İlimizde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza dağıtılmak üzere gönderilen giyim malzemelerinin temin edilmesinde organize ve öncülük eden başta Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi KAR-VAK Mütevelli Heyet Başkanı Sayın Mehmet Ali Şahin olmak üzere KAR-VAK Yönetim Kurulu Başkanı Nizamettin Yücel, yönetim kurulu üyeleri, vakfımızın tüm üyelerine ve destek olan herkese Karabüklü hemşehrilerim adına teşekkür ederim.
Ali Şahin - 03.12.2020
AK Parti Gaziantep Milletvekili Şahin'den 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajı
AK Parti Gaziantep Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ali Şahin, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ali Şahin - 02.12.2020
Beyşehir Belediye Başkanı Bayındır, Avrupa şampiyonu milli sporcuyu kabul etti
Güney Kore'nin Muju kentinde 2017 yılında yapılan Dünya Tekvando Şampiyonası'nda da 53 kiloda dünya şampiyonu olan milli tekvandocu Zeliha Ağrıs, Tekvando Milli Takımlar Teknik Direktörü Ali Şahin ve Beyşehir Belediyespor Tekvando Kulubü Antrenörü Nafiz Çakır'la birlikte ziyareti gerçekleştirdi.
Ali Şahin - 25.11.2020
Son dakika! Edirne'den kısa kısa
Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Şahin ise taksicilerin kurallara uyarak çalıştığını kaydetti.
Ali Şahin - 16.11.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'ya geldi
Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, eski TBMM başkanları Binali Yıldırım, Bülent Arınç, Cemil Çiçek, Mehmet Ali Şahin, Köksal Toptan ile İsmail Kahraman, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da yurda döndü.
Ali Şahin - 12.11.2020
Nizip Belediye Başkanı Sarı: "Sağlıkta güçlü bir konuma sahip olacağız"
Belediye Başkanı Sarı, şunları kaydetti: "Belediyemiz tarafından hibe edilen Dutlu mevkisindeki 100 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek 400 yataklı Nizip Devlet Hastanesinin projesi tamamlandı. Bu büyük proje sayesinde her alanda güçlü olan ilçemiz sağlık hizmetleri sunumunda da güçlü bir konuma sahip olacak. Son teknolojiye sahip tıbbi cihazlarla donatılacak olan hastanemizin ilçemize kazandırılmasında büyük emekleri olan Adalet Bakanımız Sayın Abdulhamit Gül'e, Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri ve Milletvekilimiz Ali Şahin'e, tüm Gaziantep milletvekillerimize ve emeği geçen herkese ilçem adına teşekkür ediyorum.
Ali Şahin - 27.10.2020
Pakistan'ın Ankara Büyükelçiliğinde "Keşmir Kara Günü" anma töreni
Törende bir konuşma yapan Pakistan-Türkiye Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, Birleşmiş Milletler (BM) ve İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) gibi uluslararası kuruluşları konuyla ilgili "sessizlikleri" nedeniyle eleştirdi.
Ali Şahin - 06.10.2020
Oğuz Çetinkaya İnegölspor'da
Kulüp tesislerinde düzenlenen imza törenine Futbol Şube Sorumluları Mustafa Arıcı ile Ali Şahin katıldı.
Ali Şahin - 06.10.2020
TBMM İdare Amiri Ali Şahin'in amca acısı
AK Parti Gaziantep Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ali Şahin'in amcası Halaf Şahin vefat etti.
Ali Şahin - 05.10.2020
AK Parti Gaziantep Milletvekili Şahin'in acı günü
AK Parti Gaziantep Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ali Şahin'in vefat eden amcası 85 yaşındaki Halef Şahin, toprağa verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Şahin Haberleri | Ali Şahin Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Ali Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. SPOR Kadın Tekvando Milli Takımı, Konya'da olimpiyatlara hazırlanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 01:42:05. #1.14#

title