ALİ RIZA ALABOYUN HABERLERİ

Ali Rıza Alaboyun haber, Ali Rıza Alaboyun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Rıza Alaboyun

Ali Rıza Alaboyun

Doğum Yeri Aksaray / Türkiye
Doğum Tarihi 8.4.1957 - ...

Ali Rıza Alaboyun Kimdir ?

Ali Rıza Alaboyun, 8 Mart 1957'de Aksaray'da doğdu. Baba adı Ziya, anne adı Hediye'dir. Maden İşletme Mühendisi; İTÜ Maden Fakültesi'ni bitirdi. Amerika'da The Pennsylvania State University'de mühendislik yönetimi ve cevher hazırlama konularında master yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ali Rıza Alaboyun - 15.02.2021
Aksaray eski Belediye Başkanı Ahmet Er son yolculuğuna uğurlandı
Burada yapılan törene AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Enerji ve Tabi Kaynaklar eski Bakanı Ali Rıza Alaboyun, Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, AK Parti Aksaray milletvekilleri İlknur İnceöz ve Cengiz Aydoğdu, MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, Belediye Başkanı Evren Dinçer ile vatandaşlar katıldı.
Ali Rıza Alaboyun - 13.01.2019
AK Parti Aksaray Aday Tanıtım Toplantısı
Aday tanıtım programına, Aksaray Milletvekilleri İlknur İnceöz, Cengiz Aydoğdu, eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun, AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ile çok sayıda partili katıldı.
Ali Rıza Alaboyun - 11.12.2018
Baş Derisi Kopan Binnaz, Kumandayı Bulup Canını Kurtardı (Tamamı)
KOPAN SAÇ DERİSİNİ BOZUK DONDURUCUYA KOYDULAR Kaza günü Antalya'da olan Tuğrul Sertçelik (27) ise eşinin yaşadıklarını anlatırken, Uşak'taki hastanelerde kopan saç derisinin kullanılamayacağının söylendiğini belirtti. Olaydan sonra kopan saç derisinin sabaha kadar pancar makinesinin içinde kaldığını anlatan Tuğrul Sertçelik, şöyle devam etti: "Daha sonra eşimin amcasının kızları, kopan saç derisini almaya karar vermiş. Nedeni ise artık kimse o kopan parçayı görmesin, moraller yeniden bozulmasın, diye. Kopan parçayı alıp bozuk bir dondurucuya koymuşlar. Biz Antalya'da hastanede Dr. Asım Uslu hoca ile konuşurken kopan saç derisinin fotoğrafını istedi. Uşak'taki yakınlarımız saç derisinin fotoğrafını gönderdi. Asım hoca fotoğrafı görünce kopan parçanın tam deforme olmadığını ve acil olarak Antalya'ya getirilmesini istedi. Saç derisi, otomobille 3 saat sonra Antalya'ya geldi. Olaydan 53 saat sonra ameliyata girildi. Başarılı şekilde yerine dikildi. Binnaz'ın Uşak'tan ambulans helikopterle Antalya'ya getirilmesinde AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse ile AK Parti eski Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, AK Parti eski Aksaray Milletvekili Ali Rıza Alaboyun'a çok teşekkür ediyorum.
Ali Rıza Alaboyun - 01.11.2017
6. Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi
Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun, Türkiye'nin yenilenebilir enerji kaynaklarına hızla yönelmesi gerektiğini belirterek, "Türkiye hem rüzgar hem de güneş açısından oldukça şanslı. Son yıllarda teknolojik maliyetler de düştü.
Ali Rıza Alaboyun - 28.07.2016
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Alaboyun Açıklaması
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Ali Rıza Alaboyun, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Altın nesil yetiştiriyorum' diyenler itaat ve ihanet nesli yetiştirmişler.
Ali Rıza Alaboyun - 19.07.2016
Aksaray Şehidini Gözyaşlarıyla Uğurladı
Şehit Güzel'in cenaze törenine Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakan Yardımcısı Ali Rıza Alaboyun, Gümrük ve Ticaret Bakan Müsteşarı Cenap Aşçı, AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Milletvekili Mustafa Serdengeçti, Vali Aykut Pekmez, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Karatay, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, daire müdürleri, Şehit Güzel'in görev arkadaşları ve binlerce vatandaş katıldı.
Ali Rıza Alaboyun - 19.07.2016
Şehitler Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
Cenaze törenine, Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Ali Rıza Alaboyun, AK Parti Aksaray milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Mustafa Serdengeçti, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, şehidin yakınları, silah arkadaşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ali Rıza Alaboyun - 17.07.2016
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Alaboyun Açıklaması
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Ali Rıza Alaboyun, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz Cuma günü yaptığı askeri darbe girişimine karşı tüm Türkiye'nin birlik olarak başarı elde ettiğini belirterek, "Biz terör örgütüne ders verdik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Rıza Alaboyun Haberleri | Ali Rıza Alaboyun Kimdir - Haberler - Ali Rıza Alaboyun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Rıza Alaboyun kimdir, hayatı ve biyografisi. Aksaray eski Belediye Başkanı Ahmet Er son yolculuğuna uğurlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 16:34:08. #1.16#
title