ALİ ÖZKAYA HABERLERİ

Ali Özkaya haber, Ali Özkaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Özkaya - 08.03.2019
Suriye'deki Tutuklu Kadın ve Çocuklar İçin Destek Çağrısı
Vicdan Hareketi'nin "tüm çocuklar yaşasın, dili, inancı, ırkı fark etmeksizin tüm kadınlar korunsun" diye oluştuğunu vurgulayan Ertürk, şöyle konuştu: "Vicdan Hareketi, insan hayatını korumayı hedefleyen ve herkes için onurlu bir yaşam isteyen bir merhamet hareketidir. Geçtiğimiz yıl bugün, dünyanın dört bir yanından kadınların bir araya geldiği Vicdan Konvoyu ile 10 binin üzerinde kadın, Suriye sınırında buluşmuştu. Bu yıl ise dünyanın tüm meydanlarında kadın erkek bir aradayız. Bizler, dünyanın birçok ülkesinden gelen insanlar olarak, hukuksuzca tutulan, cinsel saldırıya ve işkenceye maruz kalan Suriyeli kadınların özgürlüğü için sesimizi yükseltiyoruz. Kadın ve erkekler olarak isyan ediyoruz. Tecavüzün, savaşlarda kadınlara yönelik işkencenin ve her türlü zulmün silah olarak kullanılmasına isyan ediyoruz. Bu kirli savaşlara isyan ediyoruz. Çocukların çırpınarak ölmesine isyan ediyoruz." Protestoya AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda kişi destek verdi.
Ali Özkaya - 07.03.2019
Şehit Babası Emekli Başkomiser Çifçi İçin Tören Düzenlendi
Törene, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, İl Jandarma Komutanı Hamza Çömez, daire müdürleri ve Çifçi ailesinin yakınları katıldı.
Ali Özkaya - 05.03.2019
Dinar Kültür Evi'nin Yapımında Sona Gelindi
Dinar Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından ihale edilerek yapımı sona eren Dinar Kültür Evi'ni AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ziyaret etti.
Ali Özkaya - 09.02.2019
AK Parti Sandıklı'da Seçim Bürosu Açtı
Açılışa, Eroğlu'nun yanı sıra, milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurduanuseven, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen, İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, Kadın ve Gençlik Kolları başkanları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ali Özkaya - 15.01.2019
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekillerinin Ziyaretleri
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ile AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen, Sandıklı ilçesi ile Akharım Beldesinde kesinleşen belediye adaylarını ziyaret etti.
Ali Özkaya - 14.01.2019
Milletvekili Özkaya, Projelerini Anlattı
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar İlçe Teşkilatında, Cumhur İttifakı adayı Nihat Sarı, MHP İlçe yönetim kurulu üyeleri ve AK Partili üyelerle ile buluştu.
Ali Özkaya - 13.01.2019
Ben Hesap Uzmanıyım Diyor Ama Yaptığı Bütün Hesaplar Yanlış, Yalan"
Kaya, darbe gecesi bombalara rağmen Meclis'i terk etmediklerini vurgulayarak, şunları kaydetti: "Birileri, ana muhalefetin Genel Başkanı tankların açılmasıyla adeta tankların ona yol vermesiyle birlikte Bakırköy Belediye Başkanının evine gitti. Güvenli huzurlu bir ortamda kahvesini adeta yudumlayarak darbe girişiminin seyrini oturduğu yerden izledi. Sonra da kalktılar 'kontrollü darbe' gibi bir söylemle bizim şehitlerimize, bizim gazilerimize, bizim milletimize adeta hakaret ettiler. O gece hain darbe girişimine teşebbüs edenlerle, onların iplerini ellerinde tutanlarla birlikte kol kola adalet yürüyüşleri yaptılar. Şimdi Meclis'te bir tarafta terör örgütünün uzantısı siyasi parti, maalesef yanında ana muhalefet partisi ve diğer parti birlikte bir ittifak şeklinde. Türkiye'nin adeta beka mücadelesi verdiği, üzerinizde farklı yurt dışı odaklardan ekonomik manipülasyonlar yapıldığı dönemde hep birlikte adeta bir şer ittifakı kurmuşlar. Sayın Cumhurbaşkanımız ne diyor? 'İllet ittifakı' diyor, Sayın Bahçeli de 'zillet ittifakı' diyor. Bize düşen çalışmak." Toplantıya, Kaya'nın yanı sıra AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen, Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, ilçe ve belde belediye başkan adayları ile çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.
Ali Özkaya - 12.01.2019
Ak Partili Usta: Türkiye'de İnsan Hakları İhlali Olduğunu Söylemek Abesle İştigal
AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Ege Bölgesi İnsan Hakları Başkanları Toplantısı için Afyonkarahisar'a geldi. AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, İl Başkanı Hüseyin Sezen, AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile birlikte Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ı makamında ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Usta'ya Taş Medrese Keçi Atölyesi'nde el emeğiyle yapılan seccade takdim edildi.
Ali Özkaya - 09.01.2019
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Ali Özkaya - 31.12.2018
Milletvekili Özkaya'dan Yeni Yıl Mesajı
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Ali Özkaya - 14.12.2018
Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonu Toplandı
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, insana, insan olarak değer verilmesi gerektiğini dile getirerek, cezaevi gezilerini önemsediğini vurguladı.
Ali Özkaya - 04.12.2018
Abonelik Sözleşmesine İlişkin Teklif Genel Kurul'da
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, "Türkiye 81 milyon nüfusa, 400 milyar dolara yaklaşan bir ihracata, 900 milyar dolara yaklaşan bir gayri safi milli hasılaya ulaştı.
Ali Özkaya - 03.12.2018
Milletvekili Özkaya, Dazkırı'yı Ziyaret Etti
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dazkırı ilçesini ziyaret ederek partisinin ilçe teşkilat binasında partililerle buluştu.
Ali Özkaya - 01.12.2018
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Özkaya Dinar'ı Ziyaret Etti
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, partisinin Dinar ilçe teşkilatını ziyaret etti.
Ali Özkaya - 24.11.2018
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Yurdunuseven'in Acı Günü
Cenaze törenine, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgenaral Özdemir Şan, İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, siyasi parti temsilcileri ve sevenleri katıldı.
Ali Özkaya - 19.11.2018
Mevlit Kandili
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Mevlit Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ali Özkaya - 15.11.2018
Abonelik Sözleşmesine İlişkin Teklif Komisyonda Kabul Edildi
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ve milletvekili arkadaşlarının imzasını taşıyan, Abonelik Sözleşmesinden Kaynaklanan Para Alacaklarına İlişkin Takibin Başlatılması Usulü Hakkında Kanun Teklifi, TBMM Adalet Komisyonu'nda kabul edildi.
Ali Özkaya - 15.11.2018
MHP "Ceza İndirimi" Teklifinin Gündeme Alınmasını İstiyor
TBMM Adalet Komisyonunda, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ve milletvekili arkadaşlarının imzasını taşıyan Abonelik Sözleşmesinden Kaynaklanan Para Alacaklarına İlişkin Takibin Başlatılması Usulü Hakkında Kanun Teklifi'nin tümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı ve maddelerin görüşülmesine geçildi.
Ali Özkaya - 15.11.2018
Abonelik Sözleşmelerine İlişkin Yeni Düzenleme Komisyonda
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, bugün itibarıyla 8 milyon icra takibi bulunduğunu, bunun 3,5 milyonunun abonelik sözleşmelerinden kaynaklandığını söyledi.
Ali Özkaya - 13.11.2018
Abonelik Sözleşmesinden Kaynaklanan Para Alacaklarına İlişkin Takip
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ve milletvekili arkadaşlarının imzasını taşıyan, Abonelik Sözleşmesinden Kaynaklanan Para Alacaklarına İlişkin Takibin Başlatılması Usulü Hakkında Kanun Teklifi, ilgili kanun ve mevzuatta düzenlenen abonelik sözleşmeleriyle bu sözleşmelerin ifası amacıyla tüketiciye sunulup bedeli faturaya yansıtılan mal veya hizmetten kaynaklanan ve avukatla takip edilen para alacaklarına ilişkin icra takiplerini kapsayacak.
Ali Özkaya - 05.11.2018
Dinar'dan Kısa Kısa
İlçe Meslek Yüksekokulu toplantı salonundaki programa, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Belediye Başkanı Saffet Acar, belde belediye başkanları, daire müdürleri ve köy muhtarları katıldı.
Ali Özkaya - 04.11.2018
Asgari Ücretin 2 Bin Liranın Üzerinde Olması Lazım"
Geçen ay enflasyonun yaklaşık 23'e çıktığını anımsatan Toruntay, şöyle devam etti: "Yılbaşına kadar enflasyonda nasıl bir gelişme olur bilmiyoruz. Doların ateşi düştü ama piyasalarda bu daha yer bulamadı. Topyekün bir mücadele var. Belirli şirket ve gruplarda indirimler var. Bu inşallah olumlu yansır ama asgari ücretin 2 bin liranın üzerinde olması lazım. Tabii gerçekleşecek orana bakmamız lazım. Önerimiz ise asgari ücret artışı enflasyonun üzerinde bir rakam olursa uygundur diye düşünüyorum. Yüzde 25 artıştan enflasyonun yüzde 20 gibi geçekleşeceği düşünülürse ve bunu da bilemiyoruz, tahminen. Yüzde 25 zam ile hem enflasyonu karşılamış olur hem de enflasyona izin vermiş olur. Gönül ister ki 2 bin liranın çok çok üstünde olsun ama asgari ücret tespit komisyonunun yapacağı çalışmalar da önemli. 2 bin liranın üzerinde bir rakamın olması lazım." İstişare ve değerlendirme toplantısına, Toruntay'ın yanı sıra AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Öz-Taşıma-İş Ege Bölge Başkanı Osman Coşgun, Hak-İş İl Başkanı Hulusi Güngör ve sendika yöneticileri katıldı.
Ali Özkaya - 04.11.2018
Milletvekili Özkaya: Ohal Komisyonu 40 Bin Dosyayı Karara Bağladı
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın hukuk danışmanlarından AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası görevden ihraç edilen 125 bin memurun göreve geri dönmek için OHAL Komisyonu'na başvurduğunu belirterek, "125 bin dosyadan, 40 bini sonuçlanmış durumda.
Ali Özkaya - 04.11.2018
Afyonkarahisar İhh'dan Gazze Yararına Yardım Kahvaltısı
Öğretmenevinde düzenlenen yardım kahvaltısına, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen, İHH Genel Başkan Yardımcısı Murat Yılmaz, İHH Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Ertürk, çok sayıda dernek üyesi ve davetli katıldı.
Ali Özkaya - 30.10.2018
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, "Kamu görevlisinin sadakati, öncelikle mensubu olduğu devletedir.
Ali Özkaya - 29.10.2018
Cumhuriyet 95 Yaşında
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Ali Özkaya - 19.10.2018
Rusya Ekonomi ve Sanayi İş Birliği Toplantısı
Serteser, Afyonkarahisar'dan ürün ihraç edilen ülkeler arasında Rusya'nın önemli bir yerinin olduğuna işaret ederek, sözlerini şöyle tamamladı: "2017 yılında Afyonkarahisar'dan Rusya'ya 1 milyon 801 bin dolarlık ihracat yapılmıştır. Bu ihracatımızın 970 bin doları demir ve demir dışı metaller, 360 bin doları doğal taş, 272 bin doları ise sebze meyve ürünleridir. 2018 yılı 9 aylık ihracatımız ise 3 milyon doları geçmiştir. Önümüzdeki aylarda Rus tur operatörlerini Afyonkarahisar'a davet edeceğiz. Termal ve sağlık turizmi alanında da Rus turistleri Afyonkarahisar'da ağırlamak istiyoruz." - "Fuar ve tanıtım organizasyonlarına önem verilmeli" Rusya Federasyonu Ticaret Temsilcisi Aydar Gaşigullin ise iki ülkenin geçmişte yaşanan her türlü zorluğa rağmen iş birliğini geliştirdiğine dikkati çekerek, şunları kaydetti: "İki ülke arasında pek çok birliktelik söz konusu. Rusya'da 200 civarında Türk iş adamı çeşitli sektörlerde faaliyet gösteriyor. Türkiye'de de bin civarında Rus iş adamı iş yapıyor. Bakanlıklar ve üst düzey bürokratlar arasında her alanda görüşmeler sürüyor. Afyonkarahisar'da gıda, tarım, sanayi, mermer ve termal gibi dikkat çekici alanlar var. Afyonkarahisarlı iş adamları ile koordinasyonu geliştirmek istiyoruz. Bu anlamda fuar ve tanıtım organizasyonlarına daha çok önem verilmeli. Afyonkarahisarlı iş adamlarını ülkemizdeki fuarlarda görmek ve ağırlamak isteriz." Toplantıya, Rusya Federasyonu Ticaret Temsilcisi ve Tanıtım Komite Başkanı Ruslan Bekuzarov, Rusya-Türkiye Ticaret Evi Genel Müdürü Kadir Kurtuluş, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ve iş adamları katıldı.
Ali Özkaya - 19.10.2018
İscehisar'da Temel Atma Töreni
"Herşey İscehisar İçin" sloganıyla çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini kaydeden Çibik, "Kapalı spor salonlarının ilçeye kazandırılmasında emeği geçen Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, İl Genel Meclis Üyelerimiz Selçuk Çirkin, Halim Göral ve İlçe başkanımız Murat Dikmen ve teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum Allah razı olsun.
Ali Özkaya - 18.10.2018
Afyonkarahisar'dan Kısa Kısa
Çok sayıda katılımın olduğu cenaze törenine, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Danıştay Üyesi Muharrem Özkaya, İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Özkaya Haberleri | Ali Özkaya Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Ali Özkaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Özkaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Bozkurt ve Milletvekili Özkaya'dan Esnaf Ziyareti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.6.2021 21:40:35. #1.14#

title