ALİ ÖZKAYA HABERLERİ

Ali Özkaya haber, Ali Özkaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Özkaya - 24.08.2020
TBMM Hazırlık Komisyonundan, Bağımsız Milletvekili Çelik'in dokunulmazlığının kaldırılması tavsiyesi
1. Hazırlık Komisyonu Başkanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, konuya ilişkin AA muhabirine yaptığı açıklamada, Çelik'in, geçen hafta gerçekleştirilen komisyon toplantısında sözlü savunmasını yaptığını, yazılı savunmasında olduğu gibi söz konusu kişiyle zorla cinsel ilişkiye girmediğini, bir gün evinde kaldıklarını söylediğini aktardı.
Ali Özkaya - 20.08.2020
Son dakika haber! AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri, Gastronomi Evini inceledi
Son dakika gündem haberine göre Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Gastronomi Evi olarak kullanılmak üzere restore edilen Benlioğlu Konağı'nda incelemelerde bulunan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar'ın yöresel lezzetleri ve yemek kültürünün yaşatılacağı konağa...
Ali Özkaya - 20.08.2020
Dokunulmazlığının kaldırılması istenen Bağımsız Milletvekili Çelik, TBMM'de sözlü savunmasını verdi
1. Hazırlık Komisyonu Başkanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, konuya ilişkin AA muhabirine yaptığı açıklamada, Çelik'in, komisyondaki sözlü savunmasında da yazılı savunmasındaki ifadeleri kullandığını aktardı.
Ali Özkaya - 11.08.2020
Dokunulmazlığının kaldırılması istenen Tuma Çelik, TBMM'ye yazılı savunmasını verdi
AK Parti'den Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm'den oluşan hazırlık komisyonu, 20 Ağustos Perşembe günü toplanacak, hazırlayacağı rapor için çalışmalarını sürdürecek.
Ali Özkaya - 23.07.2020
Sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, "Twitter, Türkiye'de temsilcilik açsın dememize CHP nasıl karşı çıkar? Siz Twitter'ın avukatı mısınız milletin vekili misiniz?
Ali Özkaya - 22.07.2020
Tuma Çelik'in dokunulmazlık dosyası Karma Komisyonda
AK Parti'den Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm hazırlık komisyonuna üye olarak seçildi.
Ali Özkaya - 17.07.2020
Son dakika haber! Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Eroğlu'dan "Ayasofya" açıklaması
Programda AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Ali Özkaya ile İbrahim Yurdunuseven de birer konuşma yaptı.
Ali Özkaya - 16.07.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
Anayasa Komisyonu: Başkan AK Parti Yozgat milletvekili Bekir Bozdağ, Başkanvekili AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Ali Özkaya, Sözcü AK Parti Kocaeli milletvekili Emine Zeybek, Katip AK Parti Mersin milletvekili Zeynep Gül Yılmaz.
Ali Özkaya - 15.07.2020
Son Dakika | Erken yaşta evlilik yapan binlerce mağdur 'af' istiyor
- Erken yaşta evlilik yapan binlerce mağdur 'af' istiyor Kırıkkale'de mağdur aileler 'af' için toplandı KIRIKKALE - Kırıkkale'deki aileler, erken yaşta evlenen ve doğum yaptıkları sırada şikayet edilmelerinin ardından açılan kamu davası sonucu cezaevine giren eşleri için 'af' istiyor. Kırıkkale'de Hüseyin Kahya Parkında çocuklarıyla bir araya gelen kadınlar eşlerinin cezaevinden çıkmalarını istiyor. Korona virüs tedbirleri alınarak yapılan basın açıklamasında, ülke genelinde 8 bin gencin ve 16 bin çocuğun mağdur olduğu belirtildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye seslenen ve ağabeyinin cezaevinden çıkarılmasını talep eden Hülya Kızılçiçek, evlilik mağduru 8 bin gencin çözüm beklediğini söyledi. "Biz sadece ayda 45 dakika aile olabiliyoruz" Burada ağabeyi ve diğer yakınları için toplandıklarını dile getiren Gülçiçek, "Burada ağabeyim ve diğer yakınları için toplanmış bulunuyoruz. 8 bin genç evlilik mağduru çözüm bekliyor. Evlatlarımız babalarıyla geçecek günlerin hayallerini kuruyor. Buradan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Adalet Bakanımız Abdul Hamit Gül'e, Anayasa Komisyon Başkan Vekilimiz Ali Özkaya'ya, AK Parti Başkan Yardımcımız Leyla Şahin Özkaya'ya, Devlet Bahçeli'ye, İnsan Hakları İnceleme Komisyon Sözcüsü Osman Nuri Gülaçar, Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk'e sesleniyorum.
Ali Özkaya - 15.07.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ali Özkaya - 11.07.2020
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Özkaya'dan "Ayasofya" açıklaması
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Ayasofya Camii'nin yeniden ibadete açılmasının tarihi bir gün olarak kayıtlara geçtiğini belirtti.
Ali Özkaya - 23.06.2020
Son dakika haberleri | Yassıada yargılamalarının hukuki dayanağını kaldıran kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi
Anayasa Komisyonu Başkanvekili ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, teklifin kabul edilmesinin ardından yaptığı konuşmada, "Beş partinin oy birliğiyle komisyonumuzun raporunu kabul etmesinden dolayı minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.
Ali Özkaya - 23.06.2020
Yassıada yargılamalarının hukuki dayanağını kaldıran teklif TBMM Genel Kurulunda
"Yassıada, hukukun bütün temel ilkelerinin yok sayıldığı bir kavramdır" AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, bugünün Meclis açısından çok tarihi bir gün olduğunu, bugünün aynı zamanda demokrasi ve milli irade açısından da son derece önemli olduğunu kaydetti.
Ali Özkaya - 17.06.2020
Yassıada yargılamalarının hukuki dayanağının kaldırılmasını öngören kanun teklifi komisyonda
Anayasa Komisyonu Başkanvekili ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Yassıada yargılamalarının ardından idam edilen Adnan Menderes ve arkadaşlarının ülkenin kalkınması için çok ciddi bir gayretle çalıştıklarını, her seçimde oyunu daha da artırarak, Türkiye'nin ilerlemesi ve refahına katkı sağladıklarını söyledi.
Ali Özkaya - 16.06.2020
TBMM Genel Kurulu
"Hepimizi üzen hadise ilgili bakanlıklarımızca bugün görüşüldü" Bu arada, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'nın TBMM Genel Kurulundaki gündem dışı konuşmasında, "Bu millet ezan için bir başbakan, iki bakan şehit verdi.
Ali Özkaya - 16.06.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, "Karadeniz Bölgesi'nde yaşayan fındık üreticisinin sorunları", CHP Ayfonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, "Pandemi sonrası ekonomik kayıplar ve işsizlik", AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, "Arapça ezan okuma yasağının kaldırılması" hakkında gündem dışı konuştu.
Ali Özkaya - 09.06.2020
TBMM Genel Kurulu
Yerinden söz alan MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ise şu değerlendirmelerde bulundu: "Milletvekilimiz Sayın Engin Alan ile o zaman yine aynı dönem HDP milletvekili Sabahat Tuncel'in mahkum oldukları kesin hükümlere ilişkin tezkereler Başbakanlık tarafından 25 Mayıs 2015'te Meclis Başkanlığına gelmiştir. Bu tarih çok önemli. Sayın Tezcan'ın ifade ettiği gibi o hükmün kesinleştiği 2013 tarihi değildir. Meclis Başkanlığına geliş tarihi, 25 Mayıs 2015'tir. Bu tarihte Meclis, ondan evvel 7 Nisan 2015'te tatile girmiştir. Yani, tezkere geldiğinde veya bildirim geldiğinde Meclis tatildedir ve Genel Kurulun bilgisine bu fiili durum nedeniyle sunulamamıştır. Sayın Meclis Başkanının buna ilişkin açıklaması bu tespiti de teyit etmektedir." -"Terörü destekleyen, casusluk eden sonucuna katlanacak" CHP'nin grup önerisi üzerinde söz alan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ise milletvekilliği düşürülen Enis Berberoğlu'na ilişkin yaşanan hukuki süreçleri anlattı.
Ali Özkaya - 07.06.2020
Dinar'dan kısa kısa
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Özkaya, Dinar'ı ziyaret etti AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar ilçesinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.
Ali Özkaya - 06.06.2020
AK Parti Milletvekili Özkaya'dan "köy konut" projesi açıklaması
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye'de ihtiyacı ve müracaatı olan bütün köylerde başlanacak "köy konut" projesi ile açıklamada bulundu.
Ali Özkaya - 10.04.2020
İnfaz düzenlemesi teklifi TBMM Genel Kurulunda
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanvekili, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ise "Terörle Mücadele Kanunu'nun 3.
Ali Özkaya - 06.04.2020
MHP Grup Başkanvekili Bülbül'den infaz düzenlemesine ilişkin açıklama Açıklaması
Bülbül, İYİ Parti'nin bu değerlendirmesi üzerine komisyonda AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı, Yargıtay 3.
Ali Özkaya - 06.04.2020
Anadolu Ajansı 100 yaşında
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Anadolu Ajansının (AA) kuruluşunun 100. yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Ali Özkaya - 03.04.2020
İnfaz düzenlemesi TBMM Adalet Komisyonunda
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, "İnfaz hukukunun amacı hükümlüyü topluma yeniden kazandırmak, ıslah etmek, aile ile ilişkilerini güçlendirmek ve suçtan arındırıp saygın bir insan olarak topluma kavuşmasını temin etmektir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Özkaya Haberleri | Ali Özkaya Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ali Özkaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Özkaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Afyonkarahisar'da ziyaretlerde bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.6.2021 03:13:17. #1.14#

title