Ali Mahir Haberleri

Ali Mahir haber, Ali Mahir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Mahir - 29.12.2020
Son dakika haberleri: CHP'li Başarır, son HSK Kararnamesi'ni eleştirdi
Son dakika politika haberi: CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, son HSK Kararnamesiyle yapılan atamaları eleştirerek, bu kararnamenin "içlerini acıttığını" söyledi.
Ali Mahir - 28.12.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatından "vekalet ücreti" açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Ahmet Özel, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın "vekalet ücreti" ile ilgili açıklamalarının iftira ve yalandan ibaret olduğunu ifade ederek, hukuk önünde bu iftiraların hesabının sorulacağını belirtti.
Ali Mahir - 16.12.2020
TBMM Genel Kurulunda 2021 yılı bütçesinin maddeleri görüşülüyor
CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın, orduya yönelik satılmış demediğini, Tank Palet Fabrikasını kast ettiğini belirten Özel, "Günlerce rahmetli anası, 'Benim oğlum öyle dememiş', diyor.
Ali Mahir - 14.12.2020
CHP Mersin Milletvekili Başarır'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı
CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın 76 yaşında hayatını kaybeden annesi Gülseren Başarır'ın cenazesi Tarsus'ta defnedildi.
Ali Mahir - 13.12.2020
TBMM Genel Kurulunda, Milli Eğitim ile Ulaştırma ve Altyapı bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
Meclis Başkanvekili Haydar Akar, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın annesi Gülseren Başarır'ın geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiğini belirterek, merhumeye Allah'tan rahmet, CHP'li Başarır ve ailesine sabır diledi.
Ali Mahir - 11.12.2020
AK Parti Gaziantep İl Gençlik Kolları'ndan CHP'li Başarır hakkında suç duyurusu
AK Parti Gaziantep İl Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Korkmaz ve teşkilat üyeleri, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır hakkında Gaziantep Adliyesi'ne giderek suç duyurusunda bulundu.
Ali Mahir - 10.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Enerji ve Tabii Kaynaklar ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının bütçeleri görüşülüyor
"Bu tavizler neden veriliyor" CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, Mersin'de yapımı devam eden nükleer santrala ilişkin, "Yapmış olduğunuz anlaşmayla bu santralin yüzde 100'ü Rus şirketlerinin ama anlaşmada ilginç bir durum var.
Ali Mahir - 10.12.2020
AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları'ndan CHP'li Başarır hakkında suç duyurusu
AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük ve teşkilat üyeleri, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır hakkında Düzce Adliyesi'ne giderek suç duyurusunda bulundu.
Ali Mahir - 05.12.2020
AK Parti Niğde Gençlik Kolları'ndan CHP Mersin Milletvekili Başarır hakkında suç duyurusu
AK Parti Niğde Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Baloğlu ve teşkilat üyeleri, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır hakkında Niğde adliyesine giderek suç duyurusunda bulundu.
Ali Mahir - 04.12.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Orduya 'satılmış' demek vatana ihanettir"
Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Bahçeli, bir televizyon kanalında yayımlanan programda CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın Türk ordusuna yönelik ifadelerini, "Bu düşman üslubunun tavzihi ve tevili elbette mümkün değildir" sözleriyle eleştirdi.
Ali Mahir - 04.12.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı: (1)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dün kendisi hakkında açtığı tazminat davasını da bir soru üzerine değerlendiren Kemal Kılıçdaroğlu, şu görüşleri dile getirdi: "Erdoğan'ın açtığı tazminat davalarının benim aleyhime sonuçlanması için seyyar hakimler var. Bu davalar nereye düşüyorsa o davaların hakimleri değişiyor, daha önce benim aleyhimde karar veren hakimler oraya atanıyorlar. Böyle seyyar hakimler dönemi başladı. Bunlar hiç önemli değil, ben bu davaları kazanırım. En son aleyhime verilen bir davayı AİHM'den kazandım, 13 bin avro Hazine bana ödeyecek. Ama beni üzen, niye Hazine bana 13 bin avro ödemek zorunda kalıyor, neden? Benim söylediğimin neresi yanlış? Tank paleti bedava mı verdin, bedava verdin, orduya FETÖ ile kumpas kurdun mu kurdun, neresi yalan? Kozmik odayı kim açtı, ben mi açtım, sen talimat verdin, neresi yanlış? O zaman hangi tazminatı açıyorsun? Kanun çıkardılar, Yargıtaya FETÖ'cüleri atadılar, ben o dönem o kanun çıktığında 'Yargıtaya 160 militan atadınız' dedim, bunun neresi yalan? Tazminat davası açma sebebi şu, seyyar mahkemelerde mahkum ettirirsem vatandaş 'Kılıçdaroğlu doğruları söylemedi.' diyecek. Ama o vatandaş artık bu ülkede adaletin olmadığını biliyor. Söylediğim her şey kelimesi kelimesine doğru." -"Tartışılması gereken konu hiç tartışılmadı" CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın, Tank Palet Farikası ve orduyla ilgili sözleri üzerine başlayan tartışmaların hatırlatılmasına karşılık Kemal Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu: "Yani olay bitti aslında.
Ali Mahir - 04.12.2020
RTÜK Başkanı Şahin: "Bir kişi herkesin izleyebileceği bir yayında Türk Silahlı Kuvvetleri'ne söylemekten imtina ettiğim şekilde dil uzatıyor, yayının...
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu(RTÜK), Ebubekir Şahin, "Bir kişi herkesin izleyebileceği bir yayında Türk Silahlı Kuvvetleri'ne söylemekten imtina ettiğim şekilde dil uzatıyor, yayının sorumlusu ise adeta izlemekle yetiniyor" dedi.
Ali Mahir - 03.12.2020
CHP'li Özel engellilerin sorunlarına dikkat çekti
Özel, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın konuk olduğu televizyon kanalına 5 kez program durdurma ve en üst sınırdan idari para cezası müeyyidesi uygulanmasına ilişkin de, Türkiye'de izlenebilen bin 780 kanal olduğunu ve Başarır'ın konuk olduğu televizyona ceza verilmesinin 'Sakın ha gazetecilik yapma' cezası olduğunu iddia etti.
Ali Mahir - 03.12.2020
İYİ Parti Grup Başkanvekili Türkkan, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Türkkan, RTÜK'ün CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın canlı yayındaki sözleri nedeniyle özel bir kanala 5 kez program durdurma ve en üst sınırdan idari para cezası vermesini de eleştirdi.
Ali Mahir - 03.12.2020
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Özel, Radyo ve Televizyon Üst Kurulunca (RTÜK), CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın konuk olduğu programda, Türk ordusuna yönelik ifadelerini yayımlayan Habertürk televizyonuna 5 kez program durdurma ve en üst sınırdan idari para cezası müeyyidesi uygulanmasına ilişkin de "Türkiye'de izlenebilen bin 780 kanal var.
Ali Mahir - 03.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Kayseri'de dün CHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun katıldığı 'Muhtarlar Buluşması'na, Muhtarlar Derneği Kayseri İl Başkanı Yakup Er de davet edildi. Toplantıda Kılıçdaroğlu'nun konuşması öncesi kürsüye davet edilen Yakup Er, "CHP'ye bu zamana kadar oy vermedim. Belki ileride verebilirim. İl örgütünüzü tebrik ediyorum. Demokratik bir partisiniz. Size STK'lar olarak tavsiyemiz, bütün örgütlerinizin Kayseri gibi çalışmasını dilerim. Milletvekiliniz hep sahada. Ancak Sezgin Tanrıkulu Bey'in Güneydoğu'da PKK cenazelerine katıldığını, fotoğraf çektirdiğini görüyoruz. Siz bunları mutlaka takip ediyorsunuz. Sizin partinize yakışmıyor. Mersin milletvekilinizin maksadını aşan konuşması bizleri incitmiştir. Birliğimizi bozacak Ali Mahir Bey'in son konuşmasını yersiz buluyorum" dedi.
Ali Mahir - 02.12.2020
RTÜK'ten 'orduya hakaret' içerikli yayına ceza
RADYO ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın Türk Silahlı Kuvvetleri'ne (TSK) yönelik "Devletin ordusu Katar'a satılmış" sözleri nedeniyle, Habertürk kanalına 5 kez program durdurma ve en üst sınırdan idari para cezası verdi.
Ali Mahir - 02.12.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Kayseri'de muhtarlarla buluştu: (1)
Kılıçdaroğlu, Kayseri'de bir otelde muhtarlarla buluştuğu toplantıdaki konuşmasına, kendisinden önce kürsüye çıkan Türkiye Muhtarlar Derneği Kayseri İl Başkanı Yakup Er'in, CHP'li Sezgin Tanrıkulu'nun Güneydoğu'da terörist cenazesine katıldığını, Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın orduya yönelik sözlerinin maksadını aştığını belirttiği ifadelerini değerlendirerek başladı.
Ali Mahir - 02.12.2020
FLAŞ
RTÜK'ten CHP'li Ali Mahir Başarır yayınına ceza: Devletin zirvesi ile vatandaşlardan yoğun tepki gören çirkin sözleri yayınlayan Habertürk'e 5 kez program durdurma ve en üst sınırdan idari para cezası müeyyidesi uygulandı.
Ali Mahir - 02.12.2020
AK Partili gençler, CHP'li Başarır hakkında suç duyurusunda bulundu
AK Parti Antalya Gençlik Kolları Başkanı Hasan Bozdemir ve teşkilat üyeleri, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır hakkında suç duyurusunda bulundu.
Ali Mahir - 01.12.2020
TBMM Genel Kurulu
CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın bir televizyon programındaki sözlerinin liderler boyutunda tartışıldığını belirten Özel, Başarır'ın sözlerinin çarpıtıldığını ileri sürdü.
Ali Mahir - 01.12.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
CHP'li Başarır'ın ordu hakkındaki sözleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın Türk ordusu hakkındaki sözleri üzerinden eleştirilerde bulunduğunu belirten Kılıçdaroğlu, kendi milletvekillerine her hafta ulaştırılan raporlar olduğunu belirtti.
Ali Mahir - 01.12.2020
CHP'li Başarır: Ordumla ilgili söylemlerim çok net
CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, "Benim ordumla ilgili, Mehmetçikle ilgili söylemlerim televizyonda çok net. Sadece bu iftirayı atanları önce halka sonra Allah'a havale ediyorum" dedi.
Ali Mahir - 01.12.2020
CHP'li Başarır: Ordumla ilgili söylemlerim çok net
CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, "Benim ordumla ilgili, Mehmetçikle ilgili söylemlerim televizyonda çok net. Sadece bu iftirayı atanları önce halka sonra Allah'a havale ediyorum" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Mahir Haberleri | Ali Mahir Kimdir - Haberler - Ali Mahir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Mahir kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri: CHP'li Başarır, son HSK Kararnamesi'ni eleştirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 20:00:46. #1.15#
title