ALİ KESER HABERLERİ

Ali Keser haber, Ali Keser son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Keser - 04.10.2017
Tarihi Evler Turizme Kazandırılacak
Çalışmalar tamamlandığında bölgeyi ziyaret eden turist sayısının artacağını dile getiren Çoban, sözlerini şöyle sürdürdü: "İkinci etabı ile 500'e yakın evin restorasyonu, konakların aslına uygun yenilenmesi şehrimizi Türkiye'de öne çıkaracaktır. Afyonkarahisar termal turizmin yanında tarihi dokusu ile de önemli bir kent. Dünyada eşi olmayan kalemiz var. Ziyaretçilerin kaleye daha kolay çıkabilmesi için teleferik projesi hazırladık. 2018'de tamamlamayı planlıyoruz. Sokak sağlıklaştırma çalışmalarının önemli bir bölümü de aynı dönemde tamamlanmış olacak. Teleferik, buradaki çalışmalar ve hızlı tren projesinin tamamlanması ile özellikle iç turizmde patlama yaşanacak. Bunun emarelerini şimdiden görebiliyoruz. Şu anda şehrimizi yılda 250 bine yakın turist ziyaret ediyor. Bu çalışmalarla ziyaretçi sayısını 500 bine çıkaracağımızı düşünüyoruz." Mahalle sakinlerinden 56 yaşındaki Ali Keser de çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Burası şehrin en eski yerleşim alanı.
Ali Keser - 07.06.2017
Dha Ankara  - Destici: Şair-yazar Karakoç'un Mezarı Başında Kur'an Okudu, Dua Etti
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici partisinin kurucularından olan ünlü şair ve yazar Abdurrahim Karakoç'un Bağlum'daki kabri başında anılma töreninde Kur'an okudu, dua etti.  Anma törenine BBP lideri Mustafa Destici, oğlu Enderhan Karakoç Genel Başkan Yardımcıları Remzi Çayır, Ünsal Karabulut, MKYK Üyeleri Ali Keser, Ahmet Namık Akdoğan, Alperen Ocakları Genel Başkanı Murat Aslan ve yönetim kurulu üyeleri, Ankara İl Başkanı Mahir Alay, partililer ve Sanatçı Hasan Sağındık da anmaya gelenler arasında yer aldı.
Ali Keser - 07.06.2017
Destici: Şair-yazar Karakoç'un Mezarı Başında Kur'an Okudu, Dua Etti
BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici partisinin kurucularından olan ünlü şair ve yazar Abdurrahim Karakoç'un Bağlum'daki kabri başında anılma töreninde Kur'an okudu, dua etti.  Anma törenine BBP lideri Mustafa Destici, oğlu Enderhan Karakoç Genel Başkan Yardımcıları Remzi Çayır, Ünsal Karabulut, MKYK Üyeleri Ali Keser, Ahmet Namık Akdoğan, Alperen Ocakları Genel Başkanı Murat Aslan ve yönetim kurulu üyeleri, Ankara İl Başkanı Mahir Alay, partililer ve Sanatçı Hasan Sağındık da anmaya gelenler arasında yer aldı.
Ali Keser - 26.04.2016
Serik Gazi Ortaokulu Türkiye Yarı Finali'nde
Türkiye Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen küçükler futbol turnuvasında oynadığı 3 müsabakayı da kazanan okulun müdürü Ali Keser, yaptığı açıklamada, elde ettikleri bu sonuçla okul olarak tarihinde bir ilki başardıklarını söyledi.
Ali Keser - 29.07.2014
Siyasi Partilerde Bayramlaşma
-Alınan bir kararı yok saymak siyasi etiğe sığmaz" Bayramlaşmaya BBP adına parti Genel Başkan Yardımcıları Selahattin Şenliler ve Tevfik Eren ile Teftiş Kurulu Başkanı Ali Keser geldi.
Ali Keser - 29.07.2014
Salih Kapusuz: İnsan İlla da Birilerinden Talimat Almasına Gerek Yok
BBP Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Şenliler, AK Parti Genel Merkezi’ne yaptığı bayram ziyaretinde, Gazze’de yaşanan İsrail vahşetine dikkat çekerek, İsrail mallarının alınmaması çağrısı yaptı. Şenlilerin bu çağrısına, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, “İnsanların bireysel olarak tercihleri ve şuurları birçok şeyi yapmak için vesiledir. İnsan illa da birilerinden talimat almasına gerek yok. Fertler olarak benzeri düşüncede olabiliriz. Bu yaptırımları uygulamalarına hayatiyet kazandırabiliriz.” karşılığını verdi. AK Parti’ye gelen muhalefet partisi temsilcilerini Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, İstanbul Milletvekili Mehmet Tunç, Dış Kolları Dış ilişkilerden Başkan Yardımcısı Meryem Göka ve Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Neslihan Cenk karşılandı. AK Parti’ye Büyük Birlik Partisi’ni temsilen BBP genel başkan yardımcıları Selahattin Şenliler, Tevfik Eren, Teftiş Kurulu Başkanı Ali Keser ziyarete geldi.
Ali Keser - 11.01.2014
BBP Genel Başkanı Destici, Sanayi Esnafını Ziyaret Etti
BBP Lideri Mustafa Destici, Genel Sekreter Üzeyir Tunç, Genel Başkan Yardımcıları, Hasan Hüseyin Bozok, Ünsal Karabulut, Selahattin Şenliler, Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi Ali Keser, İlçe Başkanı Gökhan Tezcan, İl Teşkilat Sekreteri Yıldıray Fırat ve partililerle birlikte esnaf ziyaretinde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Keser Haberleri | Ali Keser Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ali Keser haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Keser kimdir, hayatı ve biyografisi. Yazıcıoğlu Vefatının 9'uncu Yılında Anıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 14:07:45. #1.14#

title