ALİ KAVAK HABERLERİ

Ali Kavak haber, Ali Kavak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Kavak - 29.05.2012
Akdeniz Meyve-Sebze Sektörü, Gözünü Finlandiya'ya Dikti
Akdeniz İhracatçı Birlikleri'nden (AKİB) yapılan yazılı açıklamaya göre, Türkiye'nin taze meyve sebze ürünlerinin Finlandiya'ya ihraç edilebilmesi amacıyla Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği organizatörlüğünde Finlandiya'nın başkenti Helsinki'de "taze meyve sebze ürünlerini" kapsayan Sektörel Ticaret Heyeti Programı gerçekleştirildi. Ekonomi Bakanlığı Tarım Dairesi Başkanı Tayfun Kılıç ve Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kavak'ın başkanlık ettiği ve Türkiye genelinde ilgili sektör temsilcilerinin tümünün davet edildiği heyete, Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği ve Antalya İhracatçı Birlikleri Yönetim Kurulu Üyeleri ile Adana, Antalya, Hatay ve Mersin'den 10 firmanın 14 temsilcisi katıldı.
Ali Kavak - 29.05.2012
Finlandiyalılar, Türk Yaş Meyve ve Sebzesiyle Tanışacak
Ekonomi Bakanlığı Tarım Dairesi Başkanı Tayfun Kılıç ve AKİB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kavak'ın başkanlık ettiği ve Türkiye genelinde ilgili sektör temsilcilerinin tümünün davet edildiği programa, Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği ve Antalya İhracatçı Birlikleri Yönetim Kurulu Üyeleri ile Adana, Antalya, Hatay ve Mersin'den 10 firmanın 14 temsilcisi katıldı.
Ali Kavak - 28.05.2012
Akdeniz İhracatçılar Birliği'nden Finlandiya Çıkarması
AKİB Başkanı Ali Kavak, Finlandiya pazarının kendileri için bir fırsat olduğunu dile getirdi.
Ali Kavak - 16.05.2012
Patates Üreticileri Devletten Yardım Bekliyor
Patateslerin elde kalmasının iç piyasadaki arz talep dengesizliğinden kaynaklandığını ifade eden Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kavak da, sorunun devlet eliyle çözülmesi gerektiğini dile getirdi.
Ali Kavak - 16.05.2012
Üreticiler; Patatesi Devletin Almasını İstedi
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın talimatı ve Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kavak'ın girişimleriyle patates üreticileri ve ihracatçıları Nevşehir'de buluştu.
Ali Kavak - 16.05.2012
Üretici: Patatesleri Devlet Alsın
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın talimatı ve Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kavak'ın girişimleriyle patates üreticileri ve ihracatçıları Nevşehir'de buluştu.
Ali Kavak - 16.05.2012
Patates Üreticileri ile İhracatçılar Nevşehir'de Biraraya Geldi
Nevşehir ve Niğde illerinde üreticilerin ellerinde kalan 100 bin ton patates stokunun eritilmesi için ihracat formülü devreye sokuluyor. Üreticilerin depolarında kalan patatesin ihraç edilmesi için, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın talimatı ve Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kavak'ın girişimleriyle patates üreticileri ve ihracatçıları Nevşehir'de bir araya geldi.
Ali Kavak - 15.05.2012
Stoktaki Patates İçin Çözüm Arayışı
Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kavak, stoklardaki patatesi eritmek için çözüm yolları bulmak amacıyla tüm patates üretici ve ihracatçılarını Niğde ve Nevşehir'de buluşturacaklarını bildirdi.
Ali Kavak - 15.05.2012
Patates Stokundaki Artış
Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kavak, yazılı açıklamasında, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın talimatı ve Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği'nin girişimleriyle, patates üreticileri ve ihracatçılarının Nevşehir ve Niğde'de bir araya getirileceğini kaydetti.
Ali Kavak - 19.04.2012
Çine'de "Hz Peygamber ve Komşuluk Hukuku" Konulu Konferans Düzenledi
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marş'ının okunmasıyla başlayan konferans, Çine Merdin Camisi Müezzini Kayyımı Durmuş Ali Kavak'ın Kur'anı Kerim tilavetiyle başladı.
Ali Kavak - 18.04.2012
Çine Mevlana Camisi'nin Temeli Atıldı
Çine Kaymakamı Celalettin Cantürk, Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Akçaova Belediye Başkanı İsmail Çerçi, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgüt temsilcileri ve köylülerin katıldığı temel atma töreni, saygı duruşu yapılması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Çine Merdin Camisi Müezzini Kayyımı Durmuş Ali Kavak'ın Kur'an-ı Kerim okumasıyla başladı.
Ali Kavak - 17.04.2012
Akib'den Vali Güzeloğlu'na Ziyaret
Akdeniz İhracatçı Birlikleri'ne (AKİB) bağlı Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kavak ve Yönetim Kurulu üyeleri Vali Güzeloğlu'nu makamında ziyaret etti.
Ali Kavak - 05.04.2012
CHP Merkez İlçe Başkanı Yurtseven."İlçe Seçim Kurulu Tarafından İlan Edilen Kesin Sonuçlarına...
Yurtseven, şunları kaydetti: "CHP eski İl başkanı Ali Kavak, Merkez İlçe başkanı adaylarından Arif Balkanay ve Levent Özel, bu kez İl Seçim Kurulu'na ilçe seçimlerini kesin sonuçlarına itiraz dilekçesi verdi.
Ali Kavak - 05.04.2012
CHP İlçe Kongresine Yapılan İtiraz Reddedildi
1 Nisan günü yapılan ve mevcut başkan Ömer Yurtseven'in güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildiği merkez ilçe kongresinden sonra, CHP eski İl Başkanı Ali Kavak, Merkez İlçe Seçim Kurulu nezdinde sözlü itirazda bulunarak, il delegelerinin aday listelerinde ortak yazılanların aldıkları oyların toplanarak en fazla oy alandan başlamak şartıyla sıralanmasını talep etmişti.
Ali Kavak - 03.04.2012
Yeni Hal Açılıyor, Rusya'ya Meyve Sebze İhracatı 500 Milyon Dolar Artacak - Özel
Türkiye'den 30 kişilik bir heyetle gelen yaş meyve ve sebze ihracatçıları halde incelemelerde bulundu ve çalışmalara tam puan verdi. Akdeniz İhracatçılar Birliği Başkanı Ali Kavak yaptığı değerlendirmede Rusya'nın yaş meyve ve sebze ihracatı açısından önemli pazarlardan biri olduğunu, bölgeye yapılan tüm yatırımların arkasında olduklarını söyledi.
Ali Kavak - 29.03.2012
Ödemiş Kent Konseyi'nde Çocuk Meclisi
Ödemiş Kent Konseyi toplantı salonunda yapılan genel kurula, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün okullardan belirlediği 12 öğrenci, öğretmenleri, çocuk meclisi kolaylaştırıcısı Lütfü Gergeroğlu ve Kent Konseyi Genel Sekreteri İrfan Gündüz katıldılar. Toplantıda, Kent Konseyi ve Çocuk Meclisi oluşumu hakkında bilgileri Genel Sekreter Gündüz verdi. Toplantıya öğretmenleri nezaretinde okullarını temsilen katılan 12 öğrencinin, kendi aralarında yaptıkları seçimler sonucunda yürütme kurulu şu isimlerden oluştu: Şeyda Meydan (Çocuk Meclisi Başkanı), Ulaş Atakan Sancaroğlu (Başkan Yardımcısı), Erman Beyazıtlioğlu (Sekreter), Ali Kavak, Fatma Kabakoğlu, Fehmi Denizhan Demir, Sami Sergen Şanoğlu, Tolga Atar, Zümral Sarı, Kemal Karakaş, Merve Kırbıyık ve Nimet Algın (Yürütme Kurulu üyelikleri).
Ali Kavak - 28.03.2012
İhracatçılardan Greenpeace Raporuna Tepki
Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Ali Kavak, Antalya İhracatçıları Birliği Başkanı Mustafa Satıcı, Doğu Karadeniz İhracatçıları Birliği Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan, Doğu Karadeniz İhracatçıları Birliği Başkanı Mustafa Türkmenoğlu, Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Latif Ünal, İstanbul Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Latif Ünal, Uludağ Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Salih Çalı, Yaş Meyve Sebze Sektör Kurulu Başkanı Kemal Kaçmaz, Greenpeace'e ortak tepki gösterdi.
Ali Kavak - 28.03.2012
Biber ve Üzümle İlgili İddialar
Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Ali Kavak, Antalya İhracatçıları Birliği Başkanı Mustafa Satıcı, Doğu Karadeniz İhracatçıları Birliği Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan, Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Mustafa Türkmenoğlu, İstanbul Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Latif Ünal, İstanbul Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Salih Çalı ve Yaş Meyve Sebze Sektör Kurulu Başkanı Kemal Kaçmaz, medyada yer alan Greenpeace'in raporunda Türkiye'de üretilen biber, armut ve üzümün en tehlikeli ürünler olduğu yönündeki iddialara ilişkin ortak açıklama yayınladı.
Ali Kavak - 28.03.2012
Greenpeace Raporuna Tepki
Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Ali Kavak, Antalya İhracatçıları Birliği Başkanı Mustafa Satıcı, Doğu Karadeniz İhracatçıları Birliği Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan, Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Mustafa Türkmenoğlu, İstanbul Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Latif Ünal, İstanbul Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Salih Çalı ve Yaş Meyve Sebze Sektör Kurulu Başkanı Kemal Kaçmaz, medyada yer alan Greenpeace'in raporunda Türkiye'de üretilen biber, armut ve üzümün en tehlikeli ürünler olduğu yönündeki iddialara ilişkin ortak açıklama yayımladı.
Ali Kavak - 08.03.2012
Geleceğin Fizyo-terapistlerine Güvenlik Terapisi
Seminerde, TDP Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Ali Kavak, TDP modelinin genel olarak prensipleri, felsefesi, çalışma şekilleri anlatılarak yapılan çalışmalarını tanıtıldığı slayt gösterisi yaptı.
Ali Kavak - 21.02.2012
Narenciye İhracatcısına E-ticaret Uygulaması
NTG Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kavak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, NTG'nin, narenciye ürünlerine yurt içi ve yurt dışında talebi artırmak, kaliteli üretim planlaması ve doğru pazarlama kanallarının kullanımını yürütmek için Ekonomi Bakanlığı'nın izniyle kurulduğunu anımsattı.
Ali Kavak - 19.02.2012
Yaş Meyve Sebze İhracatçılarının Hedefi Finlandiya
Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Ali Kavak, Türkiye'nin, yılda 500 milyon avro yaş meyve sebze alımı gerçekleştiren Finlandiya'ya sadece sembolik düzeyde ihracat yaptığını belirterek, gerçekleştirmeyi planladıkları sektörel...
Ali Kavak - 16.02.2012
Narenciyeyi, 25 Ülkede Dünya "Star"Ları Tanıtacak
Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB) Koordinatör Başkanlığının yanı sıra Narenciye Tanıtım Grubu (NTG) Yönetim Kurulu Başkanlığını da yürüten Ali Kavak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2007 yılı Kasım ayında narenciye ürünlerine yurt içi ve yurt dışında talebi artırmak ve kaliteli üretim planlamasını, doğru pazarlama kanallarının kullanımını yürütmek için Ekonomi Bakanlığı'nın izniyle NTG'yi kurduklarını hatırlattı.
Ali Kavak - 13.02.2012
Fruit Lojistica Fuarı'nın Ardından
Narenciye Tanıtım Grubu Başkanı Ali Kavak, Almanya'nın başkenti Berlin'de 8-10 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen Fruit Lojistica Fuarı'na (Uluslararası Sebze ve Meyve Pazarlama Fuarı) 40 firma ile ulusal seviyede katılım...
Ali Kavak - 30.01.2012
Limon İhracatında Artış Umudu
Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçılar Birliği Başkanı Ali Kavak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'nin narenciye üretimin büyük bölümünün Adana, Mersin ve Hatay civarında gerçekleştirildiğini söyledi.
Ali Kavak - 23.01.2012
"Fruıt Logıstıca Fuarı"Na Doğru
Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB) Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı ve aynı zamanda Narenciye Tanıtım Grubu Başkanı Ali Kavak, yazılı açıklamasında, yaş meyve sebze sektöründe Türkiye'nin üretim olanakları nedeniyle dünyanın önde gelen ülkelerinden birisi olduğunu belirtti.
Ali Kavak - 22.01.2012
'Akib Akademi Girişimcilik Programı'
AKİB'ten yapılan açıklamada, ülke ihracatına yön verecek yeni ihracat neferlerinin, en üst donanımla hizmet etmesini sağlamak amacıyla başlatılan programı kapsamında, 4 ilde toplam 100 kişiye eğitim verilecek. AKİB Koordinatör Başkanı Ali Kavak, bu 100 kişinin eleme sınavları sonucunda belirlendiğini ifade ederek, "Eleme sınavı, Mersin Üniversitesi koordinasyonunda Erciyes Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi ve Mustafa Kemal Üniversitesi işbirliğinde 4 ilde 5 ayrı sınav merkezinde gerçekleştirildi.
Ali Kavak - 21.01.2012
İhracatçı Adayları Eğitime Başladı
Akdeniz İhracatçı Birlikleri'nin (AKİB) çatısı altında kurulan AKİB Akademi'nin öğrencileri eğitime başladı. AKİB Koordinatör Başkanı Ali Kavak, amaçlarının ülke ihracatına yön verecek kişiler yetiştirilmesi olduğunu ifade etti, 4 ilde toplam 100 kişiye eğitim verileceğini kaydetti.
Ali Kavak - 18.01.2012
İhracattaki Rekor Artış
"Bugünlere kolay gelinmedi."
Ali Kavak - 14.01.2012
"Bana Tarihi Anlat İçinde Sevgi Olsun" Projesi
Ticaret Meslek Lisesi toplantı salonunda yapılan bilgilendirme çalışmalarında öğrencilere, Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliği personelleri polis memuru Ali Kavak, Songül Kaya, Murat Uysal ve Ahmet Yılmaz tarafından Türkiye tarihinde önemli tarihi kişilikler anlatılarak, rol model olarak benimsetilmeye çalışıldı.
Ali Kavak - 11.01.2012
İhracatçı Olmak İçin Sıraya Girdiler
AKİB Başkanlar Kurulu Başkanı Ali Kavak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilk etapta 100 kişinin eğitilmesi kararlaştırılan akademiye, beklentilerinden fazla talep olduğunu söyledi.
Ali Kavak - 11.01.2012
Hatay'ın En'leri Ödüllerini Aldı
HGC tarafından organize edilen Hatay'ın Enleri ödül töreninde Hatay'ı yatırımları ve gösterdikleri hayırseverlikleri ile tanıtan işadamları Gülay Gül, Rasim Ray, Ali Kavak, Nihat Sorgeç, Recep Atakaş, Erol Bilecik, Nemci Asfuroğlu ve Has Turizm Firması ödül kazandı.
Ali Kavak - 25.12.2011
Geleceğin İhracatçıları Bugünden Yetişecek
-Potansiyeli harekete geçirecek- AKİB Başkanlar Kurulu Başkanı Ali Kavak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'nin ihracat noktasında çok önemli bir potansiyele sahip olduğunu belirterek, mevcut potansiyele canlılık kazandırarak, Türkiye'nin 2023 hedeflerinin tutturulmasında katkı sağlamak istediklerini söyledi.
Ali Kavak - 23.12.2011
"AB Ülkeleri Krizden Kıvranırken Türkiye'nin 8.2 Büyümesi Çok Önemli"
Akdeniz İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Ali Kavak, Türkiye ekonomisinin yılın üçüncü çeyreğinde yakaladığı yüzde 8.2'lik büyüme rakamı ile Çin'in ardından en fazla büyüyen ekonomi olduğunu söyledi.
Ali Kavak - 23.12.2011
"Fransa'ya Sebze ve Meyve İhracatını Durdurabiliriz"
Akdeniz İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Ali Kavak, Fransa'ya yaş sebze ve meyve satışlarını durdurabileceklerini söyledi.
Ali Kavak - 15.12.2011
Çukurova Bölgesel Havaalanı Mersin'i Heyecanlandırdı
-Havaalanına hızlı tren talebi- Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB) Başkanı Ali Kavak, "Türkiye'nin en önemli projelerinden birisi" olarak nitelendirdiği havalimanı yatırımını sadece Mersinlilerin değil, tüm Çukurova yöresinin sahiplenmesini istedi.
Ali Kavak - 08.12.2011
Narenciye Reklamı İçin "Yeni Yüz" Aranıyor
Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB) Koordinatör Başkanlığının yanı sıra Narenciye Tanıtım Grubu (NTG) Yönetim Kurulu Başkanlığını da yürüten Ali Kavak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2007 yılı Kasım ayında narenciye ürünlerine yurt içi ve yurt dışı talebini artırmak ve kaliteli üretim planlamasını, doğru pazarlama kanallarının kullanımını yürütmek için Ekonomi Bakanlığı'nın izniyle NTG'yi kurduklarını hatırlattı.
Ali Kavak - 01.12.2011
Esra Öğretmen Karnındaki Bebeğiyle Defnedildi
Erzurum'un Aziziye İlçesi'nde öğretmenleri taşıyan servis minibüsünün kaza yapması sonucu hayatını kaybeden 2 öğretmenden biri olan 31 yaşındaki Esra Kavak, bugün memleketi Samsun'un Bafra İlçesi'nde toprağa verildi. 7 aylık hamile olan Esra Kavak bebeği ile birlikte defnedildi. Polis memuru olan eşi Ali Kavak (32) tabuta sarılarak "İki can bir tabuta nasıl sığar Allahım.
Ali Kavak - 01.12.2011
Esra Öğretmen, Karnında Bebeğiyle Defnedildi
Erzurum'un Aziziye İlçesi'nde öğretmenleri taşıyan servis minibüsünün kaza yapması sonucu yaşamını yitiren 2 öğretmenden 7 aylık hamile 31 yaşındaki Esra Kavak, bugün memleketi Samsun'un Bafra İlçesi'nde karnındaki bebeğiyle toprağa verildi. Polis memuru eşi 32 yaşındaki Ali Kavak tabuta sarılarak, "İki can bir tabuta nasıl sığar Allahım.
Ali Kavak - 30.11.2011
Gönül Öğretmen Toprağa Verildi
Erzurum'da okula giderken meslektaşları ile birlikte geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren iki öğretmenden biri olan Gönül Aydın, sevdikleri ile öğrencilerine veda etti. Eşinin tabutu başından biran olsun ayrılmayan öğretmen Adem Ali Aydın gözyaşları içinde son görevini yerine getirdi Milli Eğitim'i yasa boğan trafik kazası, dün (29 Kasım) saat 06.35'te Erzurum- Erzincan karayolu üzerinde meydana geldi. Aziziye ilçesindeki okullarda görevli öğretmenleri taşıyan Aydın Çakot yönetimindeki 25 S 0360 plakalı minibüs, Dadaşkent'teki Cimilli AVM yanındaki kavşakta Gazi Güneş'in kullandığı 44 KP 078 plakalı saman yüklü TIR'la çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle minibüs yan yattı ve demir yığınına dönüştü. Kazada, Ilıca Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenlerinden 34 yaşındaki iki çocuk annesi Gönül Aydın ile 31 yaşındaki 1 çocuk ve 7 aylık hamile olan Esra Kavak yaşama veda etti. Minibüs sürücüsü Aydın Çakot ile öğretmenlerden Ayhan Şenol, Nur Haşimoğlu, Mine Yavuz, Fatih Duruer, Samet Başkonuş, Songül Öztürktekin, Esra YIlmaz ile Zeynep Sadak ise yaralandı ve çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı. Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden bugün polis memuru Ali Kavak'ın öğretmen eşi Esra Kavak'ın cenazesi alındı ve toprağa verilmek üzere memleketi Samsun'un Bafra ilçesine götürüldü.
Ali Kavak - 30.11.2011
Gönül Öğretmen Toprağa Verildi
Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden bugün polis memuru Ali Kavak'ın öğretmen eşi Esra Kavak'ın cenazesi alındı ve toprağa verilmek üzere memleketi Samsun'un Bafra İlçesi'ne götürüldü.
Ali Kavak - 29.11.2011
Erzurum'daki Trafik Kazası
İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Lojistik Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Ali Kavak'ın eşi Esra Kavak'ın, Aziziye ilçesindeki Atatürk İlköğretim Okulunda fen bilgisi öğretmeni olarak görev yaptığı öğrenildi.
Ali Kavak - 28.11.2011
"Bana Tarihi Anlat İçinde Sevgi Olsun" Proje Ekibi Vali Erden'i Ziyaret Etti
İl Emniyet Müdürü Metin Aşık'ın başkanlığında, Başkomiser Emine Şule Uğurlu Doğru, Komiser Yardımcısı Ercan Ergül, Polis Memurları Ali Kavak, Songül Kaya, Psikolog Serpil Eskihoran ve öğrencilerden oluşan grup ile Vali Mehmet Ufuk Erden'i makamında proje ve uygulamaları hakkında bilgi verdi.
Ali Kavak - 20.11.2011
Narenciye İhracatı 5 Yılda 2,5 Kat Arttı
Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB) bünyesindeki Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçılar Birliği Başkanı Ali Kavak, Türkiye'nin 2006'da 340 milyon dolar olan olan narenciye ihracatının, aradan geçen sürede yaklaşık 2,5 kat artarak geçen yıl 848 milyon dolara kadar yükseldiğini ve bu yıl ise ihracatta yüzde 10 artış beklendiğini bildirdi.
Ali Kavak - 10.11.2011
Yaş Meyve Sebze İhracatçılarına Destek
AKİB'ten yapılan yazılı açıklamaya göre, Garanti Bankası Çukurova Bölge Müdürü Hakan Öger ve AKİB Koordinatör Başkanı Ali Kavak'ın imzaladığı protokol sayesinde, Garanti Bankası, birliğe üye yaş meyve sebze ve narenciye ihracatçısı firmalara, yatırım kredisi, TL ve döviz cinsinden ihracat hazırlık kredisi ile 1, 3, 6 ve 12 ayda bir ödemeli taksitli kredi sunacak ve teminat mektubu düzenleyecek.
Ali Kavak - 20.10.2011
Hakkari'deki Hain Saldırı
Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB) Koordinatör Başkanı Ali Kavak da terör saldırılarını şiddetle kınadıklarını, bu olayın faillerinin bir an önce ele geçirilmesini temenni ettiklerini söyledi.
Ali Kavak - 14.10.2011
Cumhurbaşkanlığı Kupası Binicilik Yarışmaları
Sponsor firmaların adına düzenlenen yarışlarla devam eden organizasyonun ilk gününde Seyhan Beton Kupası Koşusu, Otel Seyhan Kupası Koşusu, Optimum Outlet Kupası Koşusu ve Ali Kavak Kupası Koşusu gerçekleştirildi.
Ali Kavak - 14.10.2011
Cumhurbaşkanlığı Kupası Engel Atlama Binicilik Yarışmaları Adana'da Başladı
Türkiye Binicilik Federasyonu'nun en prestijli yarışmalarından olan ve Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden 100'ün üzerinde sporcunun 150'ye yakın atla katıldığı organizasyonun ilk gününde Seyhan Beton Kupası'nda 25, Otel Seyhan Kupası'nda 30, Optimum Outlet Kupası'nda 32 ve Ali Kavak Kupası'nda da 28 binici yarıştı.
Ali Kavak - 27.09.2011
Sofralara Binbir Emekle Geliyor
AA muhabirine Taşova ilçesinin Çaydibi Mahallesi'nde 3 dönüm bamya tarlasında yaklaşık 30 yılı aşkın süredir üretim yaptığını anlatan evli ve 3 çocuk babası Ali Kavak (57), tütün üretimini bıraktıktan sonra yöre insanının ağırlıkla bamya üretmeye başladığını söyledi.
Ali Kavak - 19.09.2011
Saraykent Mahallesi'nde Doğalgaz Hattı Döşeme Çalışmaları Başladı
Belediye ekipleri tarafından Saraykent Mahallesi'nde yağmur suyu, içme suyu ve kanalizasyon hattı gibi altyapı çalışmaları daha önceden tamamlanan cadde ve sokakların parke döşeme çalışmaları öncesinde, Doğalgaz firması Aksagaz ekiplerinin Ali Kavak Sitesi önünden geçen ve arka kısmında bulunan bölgelerde doğalgaz hattı döşeme faaliyetlerine başladığı belirtildi.
Ali Kavak - 24.08.2011
Türk Narenciyesinin Tanıtımında Bir "Dünya Starı" Kullanılacak
(AKİB) Başkanı Ali Kavak, "Ukrayna, Avusturya, Romanya, Polonya ile Arap MBC 1, MBC 2 ve MBC 4 kanallarının yayın yaptığı ülkelerde yayınlanmak üzere, dünyaca ünlü bir sanatçı ile reklam filmi çekmek için çalışmalarımız sürüyor" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Kavak Haberleri | Ali Kavak Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Ali Kavak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Kavak kimdir, hayatı ve biyografisi. Yaş Meyve Sebze İhracatçıları, Önümüzdeki Sezonu Değerlendirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 20:48:40. #1.15#

title