ALİ KAVAK HABERLERİ

Ali Kavak haber, Ali Kavak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Kavak - 15.04.2015
Yaş Meyve Sebze Sektörünün Kalbi Hatay'da Atacak
Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü ve Türk Eximbank yetkililerinin katılımıyla, Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği ve Narenciye Tanıtım Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Sektör Kurulu Başkanı Ali Kavak başkanlığında gerçekleştirilecek olan toplantıya İstanbul Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Latif Ünal, Doğu Karadeniz İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan, Uludağ Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Arif Güney, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği ve Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği yönetim kurulu üyeleri de katılacak.
Ali Kavak - 05.04.2015
Yaş Meyve Sebzeye "Ruble" Darbesi
Türkiye Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Ali Kavak, AA muhabirine, geçen yılın ilk 3 ayı sonunda 611 milyon 384 bin 814 dolar olan yaş meyve ve sebze ihracatının bu yılın aynı döneminde 526 milyon 648 bin 781 dolara düştüğünü söyledi.
Ali Kavak - 11.01.2015
Narenciyede İhracat Arttı, Gelir Yerinde Saydı
"Rekolte fazlalılığı geliri etkiledi" Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Ali Kavak, AA muhabirine, ihracatta yaşanan artışın kendilerini mutlu ettiğini söyledi.
Ali Kavak - 17.12.2014
Rublenin Değer Kaybı, Meyve- Sebze İhracatını Vurdu
Batı Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Mustafa Satıcı, Uludağ Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Salih Çalı, İstanbul Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Latif Ünal, Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Ali Kavak ve Doğu Karadeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan'ın ortak imzasıyla yapılan yazılı açıklamada, Rusya yaş meyve ihracatında yaşanılan sıkıntılar dile getirildi.
Ali Kavak - 17.12.2014
Ruble'nin Çöküşü Yaş Meyve Sebze İhracatçısını Vurdu
Konuyla ilgili olarak aralarında Batı Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Mustafa Satıcı, Uludağ Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Dr. Salih Çalı, İstanbul Yaş Meyve Sebze  İhracatçıları Birliği Başkanı Latif Ünal, Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı  Ali Kavak ve Doğu Karadeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı  Ahmet Hamdi Gürdoğan'ın da yer aldığı 5 birlik başkanı ortak  basın açıklaması yaptı.
Ali Kavak - 14.12.2014
Rublenin Dolara Yenilmesi Türk İhracatçısını Vurdu
Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı (AKİB) Ali Kavak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'nin yaş meyve sebze ihracatında her geçen gün önemli başarılara imza atarak pazar alanını genişlettiğini ancak Türkiye için önemli bir pazar olan Rusya'da uzun zamandır süren sıkıntıların kendilerini etkilediğini söyledi.
Ali Kavak - 02.12.2014
Türk Narenciyesine Rusya'da Tanıtım
NTG'den yapılan açıklamaya göre, NTG Başkanı Ali Kavak, toplantıda yaptığı konuşmada, Rusların her yıl tükettiği 1,7 milyon ton narenciyenin 432 bin tonunun Türk ürünü olduğunu belirtti.
Ali Kavak - 08.11.2014
Narenciye İhracatı, Beklenen Seviyede Arttı
"Beklenen seviyede artış oldu" Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Ali Kavak, AA muhabirine, Rusya'nın, AB'den gıda ithalatını yasaklamasıyla umutlanan sektörün, beklediğini bulamadığını söyledi.
Ali Kavak - 14.10.2014
Rusya'nın AB'den Gıda İthalatını Yasaklaması
Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Ali Kavak, Rusya'nın AB'den gıda ithalatını yasaklamasıyla ilgili çıkan "Hollandalılar, boykotu Türk etiketiyle deliyor" başlıklı haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
Ali Kavak - 09.10.2014
Yaş Sebze Meyve İhracatının Kalbi Antalya'da Atıyor
    Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) ev sahipliğinde gerçekleşen ve 3 gün sürecek olan Yaş Sebze Meyve Sektörü Ortak Akıl Toplantısı, Akra Barut Otel’de başladı. Toplantıya bölgeyi temsilen BAİB Başkanı Mustafa Satıcı, Akdeniz İhracatçılar Birliği (AİB) Başkanı Ali Kavak, Uludağ Yaş Sebze Meyve İhracatçıları Birliği Başkanı Salih Çalı, Ege Yaş Sebze Meyve İhracatçıları Birliği eski Başkanı Mustafa Türkmenoğlu, birliklerin yöneticileri ve ihracatçılar katıldı.
Ali Kavak - 08.05.2014
Ulusal Turunçgil Konseyinde Başkan Değişti
UTK'den yapılan açıklamaya göre, aday olmayan mevcut başkan Ali Kavak, genel kuruldaki konuşmasında, 2007'den beri görevi sürdürdüğünü belirtti.
Ali Kavak - 18.04.2014
AKİB'de Olağan Genel Kurul Dönemi Başladı
Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği'nde Ali Kavak,  Akdeniz Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği'nde de Ali Uğur Ateş güven tazeledi.
Ali Kavak - 26.02.2014
Mihalgazi Tarım Kredi Kooperatifi Genel Kurulu Toplandı
Seçimlerde  yeni yönetim kurulu Ali Saim Berber, Mehmet Boz, Ali Kavak, Mehmet Köy ve Muhterem Şen'den oluştu.
Ali Kavak - 17.10.2013
Rusya'da Pokrovsky Sebze Halinin Kapatıldığı İddiası
Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği (AKİB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Narenciye Tanıtım Grubu Başkanı Ali Kavak, Türkiye'de üretilen yaş sebze ve meyvenin yüzde 80'inin pazarlandığı Rusya'daki Pokrovsky sebze halinin süresiz kapatıldığını öne sürerek, bu durumun ihracatçıyı zora soktuğunu bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Kavak Haberleri | Ali Kavak Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Ali Kavak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Kavak kimdir, hayatı ve biyografisi. Yıllar Sonra Temiz Suya Ulaşmanın Sevincini Yaşıyorlar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 12:39:08. #1.14#

title