Ali İhsan Öztürk Haberleri

Ali İhsan Öztürk haber, Ali İhsan Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali İhsan Öztürk - 10.09.2017
Flamingoların Göçü Görsel Şölen Oluşturuyor
NECAT HAZAR/ALİ İHSAN ÖZTÜRK - Yüzlerce kuş türüne ev sahipliği yapan Van Gölü havzasında yaz mevsimi boyunca konaklayan flamingoların sıcak bölgelere göçü, görsel şölen oluşturuyor.
Ali İhsan Öztürk - 29.08.2017
Urartular Haşerelere Karşı "Özel Harç" Kullanmış
NECAT HAZAR/ALİ İHSAN ÖZTÜRK - Çavuştepe Kalesi Kazı Heyeti Başkanı Doç. Dr. Rafet Çavuşoğlu, Van'ın Gürpınar ilçesindeki kalede yürütülen çalışmalarda kireç tozu ve suyla yapılan Urartu harcı tespit edildiğini belirterek, "Bu harcın hem yalıtım amacıyla hem de haşereye karşı...
Ali İhsan Öztürk - 21.08.2017
Berivanların 3 Bin Rakımlı Yaylaya Zorlu Yolculuğu
ALİ İHSAN ÖZTÜRK/HÜDAİ GÜMÜŞ - Van'da 3 bin rakımlı yaylaya her gün katır sırtında çıkan berivanlar (süt sağan kadın), zorlu yolculuğun ardından koyunları sağarak elde ettikleri sütle ailelerinin geçimlerini sağlıyor.
Ali İhsan Öztürk - 16.08.2017
Tkdk'dan Kırsal Turizme 12,4 Milyon Liralık Yatırım
CEMAL AŞAN / ALİ İHSAN ÖZTÜRK - Avrupa Birliği (AB) Katılım Öncesi Yardım Aracı Kırsal Kalkınma Programı (IPARD) kapsamında desteklediği projelerle bölgede tarım ve hayvancılığın yanı sıra buna dayalı sanayinin de gelişmesine katkı sunan Tarım ve Kırsal Kalkınma Kurumu (TKDK), "Kırsal...
Ali İhsan Öztürk - 15.08.2017
Van'da 2 Bin 700 Yıllık Süslemeler Tarihe Kazandırılıyor
ALİ İHSAN ÖZTÜRK - Urartu Kralı II. Rusa tarafından Van Gölü'ne hakim tepe üzerinde yaptırılan Ayanis Kalesi'nde, 2 bin 700 yıl önce büyük taşlara işlenen süslemelerden kopan parçalar, restoratör ve heykeltraşlar tarafından 2 yıl süren çalışma sonucu tespit edilen yerlerine özel...
Ali İhsan Öztürk - 06.08.2017
Van'ın İlk Özel Ges Projesi Üretime Hazırlanıyor
CEMAL AŞAN/ALİ İHSAN ÖZTÜRK - "Güneş şehri" anlamına gelen "Tuşba" adıyla yıllarca Urartu Krallığına başkentlik yapan Van'da, yenilenebilir enerji kaynaklarının etkin kullanılmasını sağlamak amacıyla özel sektör yatırımları da hız kazanmaya başladı.
Ali İhsan Öztürk - 06.08.2017
Van'ın İlk Özel Ges Projesi Üretime Hazırlanıyor
CEMAL AŞAN/ALİ İHSAN ÖZTÜRK - "Güneş şehri" anlamına gelen "Tuşba" adıyla yıllarca Urartu Krallığına başkentlik yapan Van'da, yenilenebilir enerji kaynaklarının etkin kullanılmasını sağlamak amacıyla özel sektör yatırımları da hız kazanmaya başladı.
Ali İhsan Öztürk - 19.07.2017
Evliya Çelebi'nin İzinden Giderek "Eski Van"I Ayağa Kaldırıyorlar
SITKI YILDIZ / ALİ İHSAN ÖZTÜRK - İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Van Bölgesi Tarih ve Arkeoloji Araştırma Merkezi Müdürlüğünce "eski Van"ın ortaya çıkarılması amacıyla yürütülen kazıların bu yılki etabı başladı.
Ali İhsan Öztürk - 13.07.2017
Turizm Cennetinin "Dört Mevsimi"
Antalya Valiliği ve Anadolu Ajansının (AA) ortak çalışmasıyla kentin denizi, kumu, güneşinin yanı sıra tarihi, kültürü ve doğası gün yüzüne çıkarılacak.
Ali İhsan Öztürk - 04.07.2017
Başımızı Hiç Eğmeyeceğiz, Onlardan Korkmuyoruz"
ALİ İHSAN ÖZTÜRK - Van'da PKK'lı teröristlerce şehit edilen AK Parti Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Ahi'nin çocukları bölücü terör örgütünü lanetledi.
Ali İhsan Öztürk - 20.05.2017
Çömlekçilik Üniversiteliler Eliyle Yaşatılacak
NECAT HAZAR/ALİ İHSAN ÖZTÜRK - Van Yüzüncü Yıl Üniversitesince (YYÜ) çömlekçiliğin yaşatılması amacıyla başlatılan proje kapsamında üniversite öğrencileri, geleneksel yöntemlerle çanak, çömlek ve testi üretiyor.
Ali İhsan Öztürk - 10.05.2017
Van'ın Avrupa Kökenli Çiçekleri Tehlikede
YUSUF SOYALP /ALİ İHSAN ÖZTÜRK - Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şevket Alp, kentte yapılaşma nedeniyle yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan "Van lalesi" ve "zerrinkadeh" çiçeklerinin koruma altına alınması gerektiğini bildirdi.
Ali İhsan Öztürk - 28.04.2017
Burdur'da En Güzel Keçi ve Koç Yarışması Yapıldı
BURDUR'da bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Teke Yöresi Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı kapsamında 'Honamlı Keçi ve Teke ile Merinos Koç Güzellik Yarışması düzenlendi.
Ali İhsan Öztürk - 28.04.2017
Teke Yöresi 3. Tarım ve Hayvancılık Fuarı
Burdur'da bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Teke Yöresi Tarım ve Hayvancılık Fuarında "Honamlı Keçi ve Teke Güzellik Yarışması" düzenlendi.
Ali İhsan Öztürk - 28.04.2017
Dha Yurt Bülteni - 16
Çatak'ta 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildiVAN'ın Çatak İlçesi'nde gerçekleştirilen operasyonda 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi.
Ali İhsan Öztürk - 27.03.2017
Yeniden) - İşte "Yılın Basın Fotoğrafları"
TÜRKİYE Foto Muhabirleri Derneği'nin düzenlediği TFMD Yılın Basın Fotoğrafları 2017 yarışması sonuçları açıklandı.
Ali İhsan Öztürk - 03.03.2017
Çığ, Önlemlerle Felaket Olmaktan Çıkar"
ALİ İHSAN ÖZTÜRK - Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Coğrafya Bölümü Başkanı Prof. Dr. Ali Fuat Doğu, yüzlerce kişinin ölümüne yol açan çığın, erken uyarı sistemleri ve önlemlerle felaket olmaktan çıkabileceğini bildirdi.
Ali İhsan Öztürk - 17.02.2017
Uluslararası İyilik Ödülleri Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı
Türkiye Diyanet Vakfı tarafından düzenlenen "iyilik" temalı Uluslararası İyilik Ödülleri Fotoğraf Yarışması'nda birincilik ve ikincilik ödüllerinin sahibi Anadolu Ajansı (AA) foto muhabirleri oldu.
Ali İhsan Öztürk - 22.12.2016
Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması
Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Anadolu Ajansı tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Ali İhsan Öztürk - 20.12.2016
Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması
Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Kantarcı, Anadolu Ajansının (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali İhsan Öztürk Haberleri | Ali İhsan Öztürk Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Ali İhsan Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali İhsan Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. 'Tfmd Yılın Basın Fotoğrafları 2017 Ödül Töreni - Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.8.2021 11:37:01. #1.15#

title