Ali Haydar Tuğ Haberleri

Ali Haydar Tuğ haber, Ali Haydar Tuğ son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Haydar Tuğ - 04.03.2019
Kesin Aday Listesi
Afyonkarahisar'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Ali Haydar Tuğ - 30.10.2016
Uluslararası 3. Kitap ve Kültür Fuarı"
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "15 Temmuz şehitleri ve Ömer Halisdemir anısına Uluslararası 3. Kitap ve Kültür Fuarı ilgi odağı oldu. Kahramanmaraş Fuar Merkezi'nde 27 Ekim'de açılan, şair yazar ve vatandaşların bir ara geldiği fuarı 4 günde 40 bin kişi ziyaret etti. İlahiyatçı Yazar Cemal Nar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, güzel bir fuar ile karşılatıklarını, kitap fuarlarının vatandaşların, kitap severlerin uğrak noktası olması gerektiğini söyledi. İnsanların fuara gelmesi gerektiğini belirten Nar, şöyle devam etti: "Bizim ülkemizde kitaplar maalesef hala temel eşya olarak sayılmıyor. Acı bir şey ve o acıyı da yaşayarak görüyoruz. Sıkıntıların çıkışı bilinçle bilgi iledir. O bakımdan bu tür kitap fuarları da güzel bir şey, yazarlar geliyor onlarla tanışma imkanı var, onları görme imkanı var, bunlar birer bahtiyarlık." Yazar Ali Haydar Tuğ da okur ve yazar buluşmaları açısından fuarın önemli olduğunu dile getirerek, "Şair ve yazarlarımızın burada okuyucu ile buluşması, onların okuyucuya bakışı, okuyucunun yazara bakışı, ortak bir platformda oluşması ve çocukların bilhassa gençlerin bir yazarla tanışması çok önemli.
Ali Haydar Tuğ - 30.10.2016
'Uluslararası 3. Kitap ve Kültür Fuarı"
İlahiyatçı Yazar Cemal Nar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, güzel bir fuar ile karşılatıklarını, kitap fuarlarının vatandaşların, kitap severlerin uğrak noktası olması gerektiğini söyledi. İnsanların fuara gelmesi gerektiğini belirten Nar, şöyle devam etti: "Bizim ülkemizde kitaplar maalesef hala temel eşya olarak sayılmıyor. Acı bir şey ve o acıyı da yaşayarak görüyoruz. Sıkıntıların çıkışı bilinçle bilgi iledir. O bakımdan bu tür kitap fuarları da güzel bir şey, yazarlar geliyor onlarla tanışma imkanı var, onları görme imkanı var, bunlar birer bahtiyarlık." Yazar Ali Haydar Tuğ da okur ve yazar buluşmaları açısından fuarın önemli olduğunu dile getirerek, "Şair ve yazarlarımızın burada okuyucu ile buluşması, onların okuyucuya bakışı, okuyucunun yazara bakışı, ortak bir platformda oluşması ve çocukların bilhassa gençlerin bir yazarla tanışması çok önemli.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Haydar Tuğ Haberleri | Ali Haydar Tuğ Kimdir - Haberler - Ali Haydar Tuğ haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Haydar Tuğ kimdir, hayatı ve biyografisi. Kesin Aday Listesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 09:57:29. #1.15#
title