Ali Haydar Haksal Haberleri

Ali Haydar Haksal haber, Ali Haydar Haksal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Haydar Haksal - 08.01.2015
Eğitim-Bir-Sen 2015'i "Mehmet Akif İnan Yılı" İlan Etti
İnan'ın bugüne kadar yazdığı kitap ve şiirlerin, köşe yazılarının, röportajların 3 ciltlik bir kitapta toplandığı, Ali Haydar Haksal'ın "Bir Medeniyet Şairi Mehmet Akif İnan" isimli kitabının yanı sıra, Yusuf Turan Günaydın ve Selma Günaydın'ın kaleme aldığı "Mehmet Akif İnan Bibliyografyası" ile "Yedi İklim Dergisi Mehmet Akif İnan Özel Sayısı"nın çıkarıldığı kaydedildi.
Ali Haydar Haksal - 29.09.2014
3'üncü Bingöl Sempozyumu Düzenlenecek
Tarımdan ekonomiye bir birinden farklı konularla, alanlarında yetkin 20'den fazla akademisyenin yanı sıra basın ve medya dünyasından da katılımcıların sağlanacağını ifade eden Çapak, "Örneğin sempozyumda Yeni Yüzyıl Üniversitesi'nin Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Hüsnü Gündüz, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektör Yardımcısı Mehmet Barca, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Yayman, Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ergun Yıldırım, Siirt Üniversitesi Prof. Dr. İhsan Sürreya Sırma, Bingöllü Edebiyatçı/Yazar Ali Haydar Haksal gibi isimler bunlardan bazıları" ifadelerine yer verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Haydar Haksal Haberleri | Ali Haydar Haksal Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ali Haydar Haksal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Haydar Haksal kimdir, hayatı ve biyografisi. Anadolu Buluşmaları.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.5.2021 13:18:34. #1.14#

title