Ali Hakan Haberleri

Ali Hakan haber, Ali Hakan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Hakan - 20.02.2014
Denizli'de Siyasi Partilerin Belediye Meclis Adayları Belirlendi
Denizli’de siyasi partiler, belediye meclis üyesi adaylarını Il Seçim Kurulu'na teslim etti.
Ali Hakan - 20.02.2014
Siyasi Partilerin Belediye Meclis Üyesi Adayları Belli Oldu
30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde siyasi partiler belediye meclis üyesi adaylarını belirleyerek İl Seçim Kurulu'na teslim ettiler.
Ali Hakan - 29.12.2013
Oktay Vural: "Siyaset kutuplaştırmamalı" -
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, 2013'ü "travmatik" bir yıl olarak nitelerken, 2014'te iç siyasetin daha yoğun yaşanacağını ve bu nedenle siyasi gerginliğin daha fazla olabileceğini söyledi.
Ali Hakan - 10.12.2013
Araçları Donan Sürücüler Yardım Bekliyor
İlçede etkili olan kar yağışı ve yaşanan dondurucu soğuklar, hayatı olumsuz etkiliyor. İki gündür yolda kaldıklarını belirten Ali Hakan isimli sürücü, "Bize garantili eksi 25 dereceye kadar dayanıklı diye satılan araçlar eksi 5 derecede dondu.
Ali Hakan - 27.09.2013
Kamu Denetçisi, İstanbul Valiliği'ni Hatalı Buldu
Ali Hakan Der - Kamu Denetçisi Mehmet Elkatmış, İstanbul'daki 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nde bazı yolların kapatılması ve toplu taşıma araçlarının seferlerinin durdurulmasının Anayasal hak olan seyahat özgürlüğüne aykırı olduğuna ve İstanbul Valiliği'nin alınan tedbirlerle aşırı ve hatalı davrandığına karar verdi.
Ali Hakan - 15.08.2013
TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi Başkanı Hakan'dan 'Böcek' Açıklaması
TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Ali Hakan, TMMOB binasında dinleme cihazı bulunmasıyla ilgili "Bu işin organize bir iş olduğunu söylemek mümkün."
Ali Hakan - 30.07.2013
Akseki'deki Mağaralar Turizme Kazandırılacak
300 ila 400 arasında mağara olduğu tahmin ediliyor ASPEG Başkanı Ali Hakan Eğilmez de çalışmaları yaklaşık 30 kişilik bir ekiple yürüttüklerini bildirdi.
Ali Hakan - 18.07.2013
Mimarlar Odası Ankara Şube: Bu Açıkça Aoç'nin Talanıdır
Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Ali Hakan, meslek örgütlerinin itiraz ettiği AOÇ Hayvanat Bahçesi yenileme alanına Bakanlar kurulu kararı ile 50 bin metrekare daha eklendiğini belirterek, "Bu açıkça AOÇ'nin talanıdır."
Ali Hakan - 25.05.2013
Dolaşımda 60 Milyar Liralık 1 Milyar Adetten Fazla Banknot Var
(Anadolu Ajansı - Ali Hakan Der) Türkiye'de, dolaşımda 60 milyar lira değerinde 1 milyar adetten fazla banknot bulunuyor.
Ali Hakan - 06.05.2013
Yağmur Dergisi Dereceye Girenleri Ödüllendirdi
Yağmur Dergisi 5. Hikâye Yarışması'nda Dereceye Girenler Ödüllerini Aldı Dil, kültür ve edebiyat Dergisi Yağmur'un bu sene beşincisini düzenlediği hikâye yarışmasında dereceye girenlere ödülleri törenle verildi. Yedirenk Sanat Vakfı'nda gerçekleştirilen ödül törenine edebiyat camiasının önde gelen isimleri katıldı. Duruşu ve kendine has çizgisiyle edebiyatseverler nezdinde özel bir yere sahip olan Yağmur Dergisi, artık geleneksel hale gelen hikâye yarışmasının bu sene beşincisini düzenledi. Toplam 758 hikâyenin yarıştığı yarışmada gönderilen hikâyeler üç aşamada incelendikten sonra tabiri yerindeyse 13 hikâye finale kaldı. Dergi editörleri ve ardından da jüri üyelerinin titiz çalışmaları ve okumaları sonucunda ilk üç ve mansiyonlar belirlendi. Daha önceki yıllarda yapılan yarışmalara nazaran bu seneki hikâye yarışmasının hem nicelik hem de nitelik olarak müspet yönde kendini farklı kıldığını dile getiren Yağmur Dergisi Editörü Yusuf Gündüz, törenin açılış konuşmasını yaparken şunları söyledi: 'Bize ulaşan metinlerin zarflarından çıkarılıp tasnif edilmesinden jürinin değerlendirme sürecine kadar yarışmanın heyecanı üzerimizden hiç eksik olmadı. Her sene üzerine koyarak bu yarışmayı sizlerin eliyle bir değer haline getirme uğraşı içerisindeyiz. Katılımdaki artış ve gönderilen hikâyelerin kalitesi doğru yolda olduğumuzun en büyük göstergesidir. Bu noktada özellikle bir hususa vurgu yapmak istiyorum ki o da hikâyelerin yarışmayla sınırlı kalmaması, arkadaşlarımızın yazdıkça yazdıklarını bizlerle paylaşmaya devam etmesidir.' 'Yağmur Dergisi Sınırlarını Genişletmeli' Gündüz'ün ardından kısa birer konuşma yapan yarışmanın jüri üyeleri Necip Tosun, Cemal Şakar, Recep Şükrü Güngör ve Şemsettin Yapar da bu seneki yarışmada gözle görülen değişim ve gelişimin önemine değinirlerken, Yağmur Dergisi'nin organizasyonunda jüri üyeliği yapmanın onur verici olduğunu söylediler. Cemal Şakar'ın Yağmur Dergisi ile yaptığı bir analiz ise oldukça dikkat çekiciydi. Şakar, yarışma çerçevesinde kendisine gönderilen hikâyelerin beklediğinin ötesinde bir seviyeye sahip olmasından duyduğu memnuniyeti ifade etti ve akabinde şunları söyledi: 'Yağmur Dergisi yayın hayatına başladığından bu yana seviyeli ve ilkeli bir yayıncılık anlayışı ortaya koymuştur. Ama artık bu duruşu muhafaza ederek sınırlarını genişletmesinin vakti de çoktan gelmiştir. Bundan sonraki yıllarda iyi hikâyecilerimizin sayısının artışını ve bu artışın da edebiyatımıza yapacağı katkıyı heyecanla bekleyeceğim.' Konuşmaların ardından yarışmada dereceye girenlere ve mansiyon almaya hak kazananlara jüri üyeleri tarafından birer plaket verildi. Ümit Şimşek'in Gece Bekçisi adlı hikâyesiyle birinciliği kazandığı yarışmada ikinciliği 'Ve Kalem Yazarak Katlanır' ile Senem Gezeroğlu, üçüncülüğü de 'Siyah Eller' ile Beyza Petek elde etti. Ali Hakan Kişioğlu, 'İki Selim'; Ekrem Sakar, 'Serçe Parmağı'; Kürşat Küççük de 'Doğum Günü' ile mansiyon ödülü almaya hak kazandı.
Ali Hakan - 06.05.2013
Yağmur Dergisi 5.hikaye Yarışması Sonuçlandı
Yarışmada dereceye girenlere ve mansiyon almaya hak kazananlara jüri üyeleri tarafından birer plaket verildi. Ümit Şimşek'in Gece Bekçisi adlı hikayesiyle birinciliği kazandığı yarışmada ikinciliği "Ve Kalem Yazarak Katlanır" ile Senem Gezeroğlu, üçüncülüğü de "Siyah Eller" ile Beyza Petek elde etti. Ali Hakan Kişioğlu, "İki Selim"; Ekrem Sakar, "Serçe Parmağı"; Kürşat Küççük de "Doğum Günü" ile mansiyon ödülü almaya hak kazandı.
Ali Hakan - 01.05.2013
Milletvekilinden Rekor Soru Önergesi
Ali Hakan Der - MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, bir rekora imza atarak, tüm bakanların yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığı'na 337 yazılı soru önergesi verdi.
Ali Hakan - 29.04.2013
Tekstil Sanayii İşverenleri Sendikası'nda Muharrem Kayhan Dönemi
Türkiye Tekstil Sanayii İşverenleri Sendikası'nda yeni yönetim belirlendi.
Ali Hakan - 18.04.2013
İnternetten Yapılan Görüşmeler
Ali Hakan Der - TÜRKSAT, internetten yapılan görüşmeleri yasal olarak dinleme imkanı bulunduğunu, bu yetkinin de Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nda (TİB) olduğunu bildirdi.
Ali Hakan - 29.03.2013
Manavgat'ta "Madde Bağımlılığı ile Mücadele Eğitimi Toplantısı" Yapıldı
Manavgat Lisesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Kılıç, İlçe Emniyet Müdürü İsmail Taşkıran, İlçe Jandarma Komutanı Murat Koçanlı ve Manavgat Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Ali Hakan Öz'ün konuşmacı olarak katıldı.
Ali Hakan - 29.03.2013
Unilever Food Solutions'dan, "Gıda Atığını Önleyelim" Projesi
Panelin konuşmacıları arasında Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği (ETÜDER) Yönetim Kurulu Başkanı Melih Şahinöz, Turizm, Restoran Yatırımcıları ve İşletmecileri Derneği (TURYİD) Yönetim Kurulu Üyesi Ali Hakan Muştu, Şef Murat Bozok ve Gıdanı Koru Platformu Türkiye Temsilcisi Dr.
Ali Hakan - 25.03.2013
Yeni Anayasa Yazımı
Ali Hakan Der - BDP, "Anayasa Mahkemesi'nin, merkezi devlet organlarıyla bölgesel devlet organları arasında çıkacak yetki uyuşmazlıklarını hükme bağlamasını" önerdi.
Ali Hakan - 19.03.2013
Türk Petrol Kanunu Tasarısı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, TPAO'yu, THY modelinde olduğu gibi bir bölümünü halka arz ederek özelleştirmeyi düşündüklerini söyledi.
Ali Hakan - 19.03.2013
MHP TBMM Grup Toplantısı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in açıklamalarından TBMM'nin PKK'nın hedefleri için seferber edileceğinin anlaşıldığını belirterek, "TBMM'yi Kandile çevirmeye gayret eden ahlaksızlar dikkat ediniz."
Ali Hakan - 19.03.2013
MHP TBMM Grup Toplantısı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Çanakkale, İmralı canisi ve örgütüyle hayasız biçimde sürdürülen çözüm süreci için dua istenecek, destek talebinde bulunulacak ve manevi değerlerimizin istismarıyla gözleri boyayacak bir yer değildir,"...
Ali Hakan - 15.03.2013
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, elektronik kart ve bilet uygulaması nedeniyle kişisel verilerin işlenmesinde Anayasa ve yasaya aykırılık bulunmadığını belirtti.
Ali Hakan - 12.03.2013
Meskende Avukatlık ve Mali Müşavirlik Bürosu Kalıcı Oluyor
AK Parti, Kat Mülkiyeti Kanunu'na tabi meskenlerde avukatlık, serbest muhasebeci mali müşavirlik ve yeminli müşavirlik faaliyetinde bulunulmasına imkan tanıyan kanun teklifi verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Hakan Haberleri | Ali Hakan Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Ali Hakan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Hakan kimdir, hayatı ve biyografisi. Bodrum'da 600 Yıllık Türkiye - Polonya Dostluk Etkinlikleri Yapılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.07.2021 04:50:29. #1.13#

title