Ali Gürbüz Haberleri

Ali Gürbüz haber, Ali Gürbüz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Gürbüz - 14.06.2021
Antalyalı başpehlivan Orhan Okulu 2'de 2 yapmanın sevincini yaşadı
Dünkü finalde Ali Gürbüz'ü yenen Okulu, 59.
Ali Gürbüz - 28.05.2021
Geçen yıl yapılamayan Kırkpınar Güreşleri'nin "ebedi altın kemer" uygulamasının dışında tutulması görüşülecek
3 yıl üst üste ağalık ve başpehlivanlığı kazanan kişilerin altın kemerin ebedi sahibi olması kuralının, güreşlerin geçen yıl salgın nedeniyle yapılamaması üzerine sekteye uğradığını bildiren Gürkan, şunları kaydetti: "Seyfettin Selim 2019 yılındaki ihaleyi kazanarak 2020 yılı Kırkpınar Ağası olmayı hak etmişti. Zamanında da ağalık bedelini ödedi. Ancak güreşler gerçekleşmedi. Aynı şekilde 2019 yılında Ali Gürbüz de başpehlivan olmuştu.
Ali Gürbüz - 15.03.2021
Başpehlivan Ali Gürbüz'ün hedefi bu yıl da altın kemerin sahibi olmak
Başpehlivan Ali Gürbüz, bu yıl yapılması planlanan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde yine altın kemerin sahibi olmak istediğini bildirdi.
Ali Gürbüz - 14.03.2021
Başpehlivan Ali Gürbüz, Korkuteli Belediyespor'a transfer oldu
Başpehlivan Ali Gürbüz, Korkuteli Belediyespor kadrosuna dahil oldu.
Ali Gürbüz - 11.03.2021
Kovid-19 mücadelesi için emekliliğini erteleyen 66 yaşındaki hekim, meslektaşlarına moral kaynağı oldu
Kendisine Kovid-19 yoğun bakım sorumluluğu görevi verildiğini belirten Karahan, şöyle konuştu: "Bu görevden büyük onur duydum. Başhekim Prof. Dr. Ali Gürbüz'ün desteğiyle hemen hastanemizde yoğun bakımları oluşturmaya başladık.
Ali Gürbüz - 12.01.2021
Tahıl ambarında "sulama sezonu" kış ortasında başladı
Konya Ovası'nda kuraklığın ekim alanlarındaki bitki çıkışı ve gelişimini olumsuz etkilemesi üzerine bazı çiftçiler, tarlasını sulamaya başladı. Son 3 ayda, uzun yılların ortalamasının yarısı kadar yağış alan Türkiye'nin "tahıl ambarı" Konya'da, kışın da kurak gitmesi çiftçileri telaşlandırdı. Bazı çiftçiler, tarlasını suladı. Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süleyman Soylu, AA muhabirine, son yıllarda yağış azlığı ve rejimindeki değişikliğin, tarımsal üretimi olumsuz etkilediğini söyledi. Konya Ovası'nın, yıllık ortalama yağışın en az görüldüğü yerlerden biri olduğuna işaret eden Soylu, "Ekim, kasım ve aralıkta düşen yağış miktarı, uzun yıllar ortalamasının çok altında. Sulama imkanı olanlar, bu yıl 2-3 defa çıkış suyu vermek zorunda kaldı. Bu da maliyeti şimdiden artırdı. Bölgemizde, hububat çıkışlarında asıl sorun kıraç alanlarda." diye konuştu. Soylu, düşen yağışların ise etkili olmadığına işaret ederek, "Ocak ayı içindeki yağış, sıkıntılı tarlaların kaderini belirleyecektir. Havaların mevsim normallerinin üzerinde sıcak olması da hububat ekim alanlarını olumsuz etkiledi. Rekolte kaybı konusunda yorum yapmak zor. Mart başlarında ovanın durumu ortaya çıkacaktır." şeklinde görüş bildirdi. "İlk kez bu mevsimde sulama yapıyorum" Çumra ilçesinde, tarlasında sulama malzemelerini seren çiftçilerden 23 yaşındaki Ali Gürbüz de bugüne kadar ocak ayında sulama yapmadıklarını anlattı.
Ali Gürbüz - 25.10.2020
İzmirli ünlü beyin cerrahının kullandığı, cihazlar hastane müzesine bağışlandı
Prof. Dr. Şevket Tektaş'ın eşi Gülşen Tektaş, ünlü doktorun meslek yaşamı boyunca kullandığı cihazları Hastane Başhekimi Prof. Dr. Ali Gürbüz'e teslim etti.
Ali Gürbüz - 18.10.2020
Haftanın tarihine bakış
2013- 652. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde üst üste üçüncü kez başpehlivan olarak altın kemerin daimi sahipliğine hak kazanan ancak dopingli olduğu ortaya çıkan Ali Gürbüz'ün kemeri geri alındı.
Ali Gürbüz - 17.09.2020
Ardahan'da veterinerleri taşıyan araç devrildi: 4 yaralı
Sahada görevli oldukları öğrenilen sürücü Kaçar ile araçtaki diğer veteriner hekimler Ali Gürbüz Eral, Barış Çömlekçioğlu ve Zeynep İlay Küçükzıvarık yaralandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Gürbüz Haberleri | Ali Gürbüz Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Ali Gürbüz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Gürbüz kimdir, hayatı ve biyografisi. Koç yiğitler tarihi Kırkpınar'da buluşacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 12:32:35. #1.15#

title