Ali Gür Haberleri

Ali Gür haber, Ali Gür son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Gür - 21.11.2019
GAÜN Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, kapalı halı saha açılışı yaptı
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, İslahiye kampüsünde yapımı tamamlanan kapalı halı sahanın açılışını gerçekleştirdi.
Ali Gür - 11.11.2019
Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcıları Gaziantep'te sanayiciler ile buluştu
"Savunma sanayi çok geniş entervali kapsıyor. Bu kapsayan dalı doğru tanımlamak lazım. Hangi alanda duracağız, hangi alanda, hangi entervalin içerisinde Gaziantep yer alabiliri iyi tespit etmek lazım. Ankara'da bazı firmalar medikal sektörde ürünler yapmaya başladılar. Medikal ürünleri ASELSAN markasıyla ancak sahaya verebilme fırsatımız oldu. Bu da daha yeni yeni oldu. Sağlık sektöründe Gaziantep'in kendine has bazı şansları var. Enjeksiyonların imalatında, hidrofil pamukta, sargı bezlerinde gibi bir çok konuda zaten şu an bir sistemi var. Üniversitelerimizle ortaklaşa konular üretmemiz gerekiyor. Bu bağlamda Gaziantep'teki üniversitelerimizle sanayicilerimizin birbirine kenetlenmesini sağlamak gibi bir görevimiz var." Toplantıya, Gaziantep Valisi Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, SANKO Üniversitesi Rektörü Güner Dağlı, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektör Vekili Prof.
Ali Gür - 11.11.2019
İmalat sanayinin katma değerini yükseltmek hedefleniyor
Toplantıya, Gaziantep Valisi Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, GAÜN Rektörü Prof. Dr. Ali Gür ve akademisyenler katıldı.
Ali Gür - 07.11.2019
Başsavcı Yılmaz: "Biz toplum için varız, varlık sebebimiz bu toplum"
Rektör Prof. Dr. Ali Gür, ciddi tecrübe kazanmış insanlarla öğrencileri buluşturmayı önemsediklerini kaydetti.
Ali Gür - 07.11.2019
Gaziantep'te "Toplumsal Duyarlılık Projeleri"
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) ile Cumhuriyet Başsavcılığı arasında Toplumsal Duyarlılık Projeleri protokolü imzalandı.
Ali Gür - 25.10.2019
"Kamunun elinde olan bilgi ve belgeleri vatandaşımızdan istemeyeceğiz"
Programa, Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Edibe Sözen, Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adnan Ünverdi ve SAP Türkiye Genel Müdürü Uğur Candan, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür ve Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım katıldı.
Ali Gür - 24.10.2019
4. Uluslararası Enerji ve Mühendislik Kongresi
GAÜN Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Mavera Kongre Merkezindeki açılışta, Gaziantep'in dinamik, enerjisi çok yüksek bir şehir olduğunu belirterek, gastronominin, sanayinin başkenti olan gazi şehrin, son dönemde özellikle üniversitelerinde düzenlenen kongreler sayesinde kongre şehri olma yolunda da ilerlediğini söyledi.
Ali Gür - 18.10.2019
Dünya Göç ve Mülteci Kongresi sona erdi
Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, göçün tüm insanlığın meselesi olduğunu belirterek, "İnsan onuruna uygun bir yaşamın inşası, göçe dair politikaların tüm paydaşların katılımıyla tüm dünya ülkelerinin etik ve ahlaki sorumluluk almasına bağlıdır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Gür Haberleri | Ali Gür Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Ali Gür haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Gür kimdir, hayatı ve biyografisi. Büyükşehir, çocukları VR Gözlüğü'yle tanıştırdı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 10:49:55. #1.16#

title