Ali Günay Haberleri

Ali Günay haber, Ali Günay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Günay - 23.02.2016
Soma'daki Maden Faciası Davası
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Soma Kömürleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, Teknik Müdür İsmail Adalı, Teknik Nezaretçi Ertan Ersoy ve iş güvenliğinden sorumlu üç vardiya amiri Mehmet Ali Günay Çelik ile 40 tutuksuz sanıktan 17'si ile mağdur aileleri ve avukatlar katıldı.
Ali Günay - 16.02.2016
Soma'daki Maden Faciası Davası
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanıklar Soma Kömürleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, genel müdür Ramazan Doğru, işletme müdürü Akın Çelik, teknik müdür İsmail Adalı, teknik nezaretçi Ertan Ersoy ve iş güvenliğinden sorumlu üç vardiya amiri Mehmet Ali Günay Çelik ile 40 tutuksuz sanıktan, aralarında beşinci duruşma sonunda yargılanmalarına tutuksuz devam edilmesine karar verilen vardiya amirleri Yasin Kurnaz ve Hilmi Kazık'ın da yer aldığı 27'si ile mağdur aileleri ve avukatlar katıldı.
Ali Günay - 11.02.2016
Kadıköy'deki Cinayet Davası
İddianamede, diğer sanıklar Soner Açık, Oğuzhan Çiftçi, Serhat Ali Günay, Hasan Özcan ve Ercan Arslan'ın ise "yaralama", "silahla tehdit" ve "suç delillerini yok etme" gibi değişik suçlardan cezalandırılmaları istenmişti.
Ali Günay - 03.02.2016
Soma Faciası Davasında Bilirkişi Heyeti Maden Ocağına Üçüncü Defa İnecek
Davanın tutukları sanıkları Soma Kömür İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, İşletme Müdür Yardımcısı İsmail Adalı, maden mühendisi Ertan Ersoy ve emniyet teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik.
Ali Günay - 30.12.2015
Soma Davasının İlk Yılı Gözyaşıyla Geçti
Soma Kömürleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, genel müdür Ramazan Doğru, işletme müdürü Akın Çelik, işletme müdür yardımcısı İsmail Adalı, teknik nezaretçi Ertan Ersoy ve iş güvenliğinden sorumlu vardiya amiri Mehmet Ali Günay Çelik'in tutukluluğunun devam ettiği davada, 6'ncı duruşma, 16 Şubat'ta yapılacak.
Ali Günay - 25.12.2015
Soma Maden Faciası Davasında, Savcının Tahliye İstemi Tartışma Yarattı (3) - Yeniden
Sayın yazı işleri müdürlerinin dikkatine; 'Soma maden faciası davasında, savcının tahliye istemi tartışma yarattı (3)' başlığıyla servis ettiğimiz haberde yer alan "Soma Kömür İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Soma Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Ramazan Doğru, Maden Mühendisi, İşletme Müdürü Akın Çelik, İşletme Müdür Yardımcısı İsmail Adalı, maden mühendisi Ertan Ersoy ve emniyet teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik'in tahliyesine karar verdi" ibaresini düzeltip, yeniden yayınlıyoruz.
Ali Günay - 25.12.2015
Soma Maden Faciası Davasında, Savcının Tahliye İstemi Tartışma Yarattı (3)
İsyan ETTİREN TAHLİYE KARARI Manisa'nın Soma İlçesi'nde 301 madencinin yaşamını yitirdiği faciayla ilgili 8'i tutuklu 46 sanıklı davada, mağdur avukatları ile sanıkların ve avukatlarının taleplerini alan Akhisar Ağır Ceza Mahkemesi, ara kararlarını açıkladı. Mahkeme, Soma Kömür İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Soma Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Ramazan Doğru, Maden Mühendisi, İşletme Müdürü Akın Çelik, İşletme Müdür Yardımcısı İsmail Adalı, maden mühendisi Ertan Ersoy ve emniyet teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik'in tahliyesine karar verdi.
Ali Günay - 25.12.2015
Soma Davasında Avukatlardan 'Kayyum' Talebi
SEKİZ SANIKTAN TAHLİYE TALEBİ Sanık avukatlarının taleplerini mahkeme heyetine sunmasının ardından tutuklu sanıklardan Soma Kömür İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Soma Kömür İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, Maden Mühendisi, İşletme Müdür Yardımcısı İsmail Adalı, maden mühendisleri Yasin Kurnaz, Hilmi Kazık, Ertan Ersoy, emniyet teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik de taleplerini iletti.
Ali Günay - 25.12.2015
Soma Davası: Savcı İki Tutuklu Hakkında Tahliye Talep Etti
Davanın tutukları sanıkları Soma Kömür İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, İşletme Müdür Yardımcısı İsmail Adalı, maden mühendisleri Yasin Kurnaz, Hilmi Kazık ve Ertan Ersoy ile emniyet teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik.
Ali Günay - 15.12.2015
Soma'daki Maden Faciası Davası
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanıklar Soma Kömürleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, genel müdür Ramazan Doğru, işletme müdürü Akın Çelik, teknik müdür İsmail Adalı, teknik nezaretçi Ertan Ersoy, vardiya amirleri Yasin Kurnaz, Hilmi Kazık ve Mehmet Ali Günay Çelik, 38 tutuksuz sanıktan 26'sı ile mağdur aileleri ve avukatlar katıldı.
Ali Günay - 14.12.2015
Soma Maden Kazası Ceza Davasının Beşinci Duruşması Yarın
Facianın ardından başlatılan adli soruşturma sonucunda açılan davada olası kasıtla öldürme, bilinçli taksirle birden fazla kişinin ölümüyle birlikte birden fazla kişinin yaralanmasına sebep olma, neticesi sebebiyle ağırlaşmış yaralama suçlarından 301 kez 2 yıldan 25 yıla kadar hapis cezası talebiyle haklarında dava açılan tutuklu sanıklar Soma Kömür İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, Maden Mühendisi İşletme Müdür Yardımcısı İsmail Adalı, maden mühendisleri Yasin Kurnaz, Hilmi Kazık ve Ertan Ersoy, emniyet teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik'in de aralarında bulunduğu toplam 46 sanık yargılanıyor.
Ali Günay - 23.10.2015
Soma'daki Maden Faciası Davası
Soma Holding Maden İşletmeleri Genel Müdürü Ramazan Doğru ise kömür yangının çıkmadığını öne sürerek, ocakta keşif yapılmasını, bu süreye kadar ocağın yönetiminin kayyuma teslim edilmesini istedi.    Teknik nezaretçi maden mühendisi Ertan Ersoy, emniyet teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik, vardiya amiri İsmail Adalı da tutuksuz yargılanma talebinde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Günay Haberleri | Ali Günay Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Ali Günay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Günay kimdir, hayatı ve biyografisi. Soma Maden Faciası Davasında, Ailelerin Avukatları Üç Sanık İçin Ceza Artırımı İstedi (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.4.2021 15:05:45. #1.15#

title