Ali Göktepe Haberleri

Ali Göktepe haber, Ali Göktepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Göktepe 10.2.2020
Operasyon Merkezi: Ülkemizde 'koronavirüs' vakası tespit etmedik
SAĞLIK Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü bünyesinde, yeni tip koronavirüs salgınına karşı oluşturulan Operasyon Merkezi'nin başında bulunan Sağlık Tehditleri Erken Uyarı ve Cevap Dairesi Başkanı Ali Göktepe, "Ülkemizde 2 bin 400 civarında analiz yapıldı.
Ali Göktepe 10.2.2020
Koronavirüste şüpheli vakalara anlık takip
Sağlık Bakanlığı Sağlık Tehditleri Erken Uyarı ve Cevap Dairesi Başkanı Dr. Ali Göktepe, Türkiye'de koronavirüs tespit edilmediğini belirterek olası ikinci jenerasyon vakalara karşı gerekli önlemleri aldıklarını bildirdi.
Ali Göktepe 30.1.2020
Ankara'da 'koronavirüs' için operasyon merkezi oluşturuldu
'VİRÜSÜN YAYILIMINI YAKINDAN İZLİYORUZ' Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Sağlık Tehditleri Erken Uyarı Cevap Dairesi Başkanı Dr. Ali Göktepe, Erken Uyarı Cevap Dairesi Başkanlığı olarak operasyon merkezinde her türlü halk sağlığı tehdidinin yanında 'koronavirüs' salgını ile ilgili gelişmeleri de takip ettiklerini söyledi.
Ali Göktepe 30.1.2020
Ankara'da 'koronavirüs' için operasyon merkezi oluşturuldu
'VİRÜSÜN YAYILIMINI YAKINDAN İZLİYORUZ' Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Sağlık Tehditleri Erken Uyarı Cevap Dairesi Başkanı Dr. Ali Göktepe, Erken Uyarı Cevap Dairesi Başkanlığı olarak operasyon merkezinde her türlü halk sağlığı tehdidinin yanında 'koronavirüs' salgını ile ilgili gelişmeleri de takip ettiklerini söyledi.
Ali Göktepe: Silahlı Saldırı: 1 YaralıAli Göktepe 16.11.2017
Ali Göktepe 16.11.2017
Adana'da Silahlı Saldırı: 1 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Beyazevler Mahallesi'nde park halindeki 01 DZP 46 plakalı otomobilin içerisinde bulunan Ali Göktepe, yüzü maskeli bir kişinin silahlı saldırısına uğradı.
Ali Göktepe 9.3.2017
Üreticiye Yerinde ve Uygulamalı Eğitim
Manisa Büyükşehir Belediyesinin Demirci ilçesine bağlı Çataloluk Mahallesi'nde düzenlediği uygulamalı eğitim için ilçe merkezinden ve mahallelerden üreticiler için otobüs kaldırıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Demirci Ziraat Odası Başkanlığı işbirliğiyle yapılan toplantıya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Kalkınma Şube Müdürü Yılmaz Usta, Demirci Koordinasyon İşleri Müdürü Kazım Aysan, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İslam Köse, Demirci Ziraat Odası Başkanı Mehmet Karakaya, Çataloluk Mahallesi Muhtarı Ali Göktepe ve üreticiler katıldı.
Ali Göktepe 11.7.2016
Çalışmak İçin Gittiği Fındıklıkta Kalp Krizi Geçirerek Öldü
Edinilen bilgilere göre, Akyazı ilçesi Boztepe Mahallesi'nde ikamet eden 70 yaşındaki Ali Göktepe isimli yaşlı adam, kendisine ait fındıklığa çalışmak için gitti.
Ali Göktepe 4.1.2016
Yurtta Kış
Mahalle sakinlerinden Durmuş Ali Göktepe, gazetecilere yaptığı açıklamada, her yıl şiddetli yağışın ardından aynı sorunla karşılaştıklarını söyledi.
Ali Göktepe 20.4.2015
Burdur'da, Otomobilin Çarptığı Yaya Hayatını Kaybetti
Karamanlı'dan Burdur'a giden Ali Oğul idaresindeki 62 AE 442 plakalı otomobil, Kılavuzlar köyü yakınlarında yolun karşısına geçmek isteyen Ahmet Ali Göktepe'ye (60) çarptı.
Ali Göktepe 11.12.2014
Sakarya'da 2 Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 3 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Vakıf Mahallesi'nde ilçe merkezi yönüne giden Yaşar Akgün'ün kullandığı 54 B 9124 plakalı otomobil, otoyol köprüsü mevkisinde karşı yönden gelen Ali Göktepe yönetimindeki 54 DN 142 plakalı otomobille çarpıştı.
Ali Göktepe 29.5.2013
Demirci Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen Seçimi Yapıldı
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan toplantıda konuşan Demirci Kaymakamı Yalçın Sezgin, encümen üyesi olarak bir yıldır görev yapan İl Genel Meclis üyelerine ve muhtarlara teşekkür etti. Kaymakam Sezgin, şöyle konuştu: 'Köylerimizde yapılan yatırım ve çalışmalar sırasında muhtarlar, İl Genel Meclisi üyeleri ile birlikte güzel bir ekip çalışması yaparak köylerimizin birçok ihtiyacını giderdik. Bugün yapılacak encümen seçiminde de göreve gelecek arkadaşlarla yine güzel çalışmalar yapacağız. Köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızın şehir merkezinde yaşayan vatandaşlarla aynı koşullarda yaşamaları için uğraşıyoruz. Köylerimizi daha yaşanabilir hale getireceğiz." Ardından, gündem maddesi gereği yeni Birlik Encümen üyeliği seçimine geçildi. Oyların dağılımı sonrası İl Genel Meclis üyeleri Selami Kemer (64 oy), İbrahim Dinçer (24 oy), köy muhtarlarından ise Çataloluk Muhtarı Ali Göktepe (52 oy) ve Çamköy Muhtarı Muhittin Doğan (25 oyla) Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen üyeliğine seçildiler.
Ali Göktepe 15.4.2013
Eğlendirerek Almanca Öğretiyorlar
'Almanca Yollarda' otobüsünün Mersin'deki ilk durağı Tevfik Sırrı Gür Lisesi oldu. Okulun Almanca öğretmenleri Fatma Akdeniz, Işık Tanrıkulu ve Ali Göktepe'nin Goethe Enstitüsü'ne başvurmasıyla Mersin'e gelen, eğitmenler Andreas Noll, Kathrin Heiden ve Fatma Said'den oluşan ekip, Tevfik Sırrı Gür Lisesi 9.
Ali Göktepe 18.2.2013
Yalova Tso, Türk Ekonomi Bankası ile Protokole İmza Attı
Protokol törenine, Yalova TSO Yönetim Kurulu Başkanı Celal Özel, TEB Yalova Şube Müdürü Adnan Yaman, TEB KOBİ Portföy Yöneticileri Tan Ankara ve Ali Göktepe katıldı.
Ali Göktepe 12.6.2012
112 Mayıs Ayı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Toplantıda, İl Ambulans Servisi Kalite Birim çalışanlarından ATT Ali Göktepe, Mayıs ayı vaka istatistiklerini içeren bir sunum gerçekleştirdi.
Ali Göktepe 12.6.2012
Nevşehir'de 112 Acil Sağlık İstasyonları Değerlendirme Toplantısı
Toplantıda İl Ambulans Servisi Kalite Birim çalışanlarından ATT Ali Göktepe, Mayıs ayı vaka istatistiklerini içeren bir sunum gerçekleştirdi.
Ali Göktepe 15.5.2012
1. Kalite Sempozyumu Gerçekleştirildi
Sempozyumdaki 3 oturumda 8 sunum gerçekleştirildi. Sempozyumda İl Performans ve Kalite Koordinatörlüğü'nden Yeliz Savcı Hizmet Kalite Standartları (HKS) ve İndikatör Yönetimini, Dr. İ. Şevki Atasagun Nevşehir Devlet Hastanesi'nden Kalite Yönetim Direktörü Aslı Asar HKS Özdeğerlendirmesi ve Güvenlik Raporlama Sistemini (GRS), Dr. İ.Ş.A. Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Figen İnceçayır Çalışan Güvenliği, Mikrobiyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Erol Önder Sterilizasyon, İl Ambulans Servis Başhekimliği Kalite Yönetim Biriminden Ali Göktepe Bilgi Güvenliği, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Kalite Yönetim Direktörü Mehmet Kurugöllü Tesis Güvenliği, İl Performans ve Kalite Koordinatörlüğü'nden Nermin Arıbaş Risk Yönetimi ve Radyoloji Uzmanı Uzm.
Ali Göktepe 15.5.2012
Nevşehir'de 1.kalite Sempozyumu Gerçekleştirildi
Sempozyumda İl Performans ve Kalite Koordinatörlüğü'nden Yeliz Savcı, Hizmet Kalite Standartları (HKS) ve İndikatör Yönetimini, Dr. İ. Ş. A.Devlet Hastanesi'nden Kalite Yönetim Direktörü Aslı Asar, HKS Özdeğerlendirmesi ve Güvenlik Raporlama Sistemini (GRS), Dr. İ. Ş. A.Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Figen İnceçayır, Çalışan Güvenliği, Mikrobiyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Erol Önder, Sterilizasyon, İl Ambulans Servis Başhekimliği Kalite Yönetim Biriminden Ali Göktepe, Bilgi Güvenliği, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Kalite Yönetim Direktörü Mehmet Kurugöllü, Tesis Güvenliği, İl Performans ve Kalite Koordinatörlüğü'nden Nermin Arıbaş, Risk Yönetimi ve Radyoloji Uzmanı Uzm.
Ali Göktepe 28.2.2012
Çayırova'da Sivil Savunma Günü Kutlandı
Tahsin Tarhan İlköğretim Okulu çok amaçlı salonunda gerçekleştirilen kutlama programına Çayırova Kaymakamı Abdullah Selim Parlar, Çayırova Belediye Başkan Yardımcısı Nizamettin Günay, İlçe Milli Eğitim Müdürü İmdat Akbaba, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü İlker Tonel, İlçe Emniyet Müdürü Taşkın Tuncer, Aile Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Ali Göktepe, belediye meclis üyesi Fikriye Çelik, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Ali Göktepe 14.1.2012
Demirci'de Otomobil Aydınlatma Direğine Çarptı: 1 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Demirci-Salihli karayolunda seyreden Ali Göktepe yönetimindeki 43 KV 560 plakalı otomobil, meteoroloji binası karşısında sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu karşı şeride geçti.
Ali Göktepe 10.4.2011
30 Metre Uçurumdan Mucize Kurtuluş
Antalya'nın Alanya ilçesinde 30 metrelik uçuruma yuvarlanan araçtan, biri bebek 5 kişi, hafif yaralı olarak kurtuldu. Alınan bilgiye göre Alanya'ya bağlı Kestel beldesindeki akrabalarını ziyaret ettikten sonra Gazipaşa yönüne gitmekte olan Hasan Ali Göktepe'nin (24) kullandığı 07 NGT 73 plakalı otomobil, Karagedik mevkinde, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıkarak 30 metrelik uçuruma yuvarlandı.
Ali Göktepe 10.4.2011
Mucize Gibi Kurtuluş
Antalya'nın Alanya ilçesinde 30 metrelik uçuruma yuvarlanan araçtan, biri bebek 5 kişi, hafif yaralı olarak kurtuldu. Alınan bilgiye göre Alanya'ya bağlı Kestel beldesindeki akrabalarını ziyaret ettikten sonra Gazipaşa yönüne gitmekte olan Hasan Ali Göktepe'nin (24) kullandığı 07 NGT 73 plakalı otomobil, Karagedik mevkinde, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıkarak 30 metrelik uçuruma yuvarlandı.
Ali Göktepe 10.4.2011
Uçuruma Yuvarlanan Otomobilden Mucize Kurtuluş
Antalya'nın Alanya İlçesi'nde 30 metrelik uçuruma yuvarlanan otomobil, denize düşmesine birkaç metre kala yan yatıp kayalıklara takıldı. Otomobildeki 1'i 4 aylık bebek, 5 kişi ekipler tarafından yaralı kurtarıldı. Kaza bugün saat 16. 15 sıralarında Kargıcak Beldesi yakınlarında meydana geldi. Kestel Beldesi'ndeki akrabalarını ziyaretten dönen 24 yaşındaki Hasan Ali Göktepe yönetimindeki 07 NGT 73 plakalı otomobil, bir anda kontrolden çıkarak yaklaşık 30 metrelik uçuruma yuvarlandı.
Ali Göktepe 10.1.2011
Amasya'da Çatıdan Düşen İşçi Öldü
Edinilen bilgiye göre, Kapıkaya yöresinde faaliyet gösteren bir mobilya atölyesinin çatısına onarım yapmak için çıkan Ali Göktepe (34), dengesini kaybederek beton zemine düştü.
Şu an buradasınız: Ali Göktepe Haberleri | Ali Göktepe Kimdir - Haberler - Ali Göktepe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Göktepe kimdir, hayatı ve biyografisi. Koronavirüs hastane ortamında 6-8 saat canlı kalabiliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.4.2020 12:02:38. #1.15#
title