Ali Eroğlu Haberleri

Ali Eroğlu haber, Ali Eroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Eroğlu - 31.12.2019
Sivil toplum kuruluşlarından yeni yıl mesajları
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, yeni yılda veteriner hekimlerin fiili hizmet zammı ve özlük hakları gibi taleplerinin karşılanmasını beklediklerini kaydetti.
Ali Eroğlu - 11.12.2019
Türk Veteriner Hekimler Birliği Başkanı Eroğlu, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Türk Veteriner Hekimler Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, Anadolu Ajansının (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Ali Eroğlu - 10.12.2019
TVHB Merkez Konseyi Başkanı Eroğlu: "Kadına şiddet insan hakları ihlalidir"
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, "Kadına yönelik şiddet de dahil olmak üzere meslek camiamız olarak her türlü insan hakları ihlalini lanetliyor, şiddetle kınıyoruz" dedi.
Ali Eroğlu - 5.12.2019
5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, kadına şiddet sorununun, ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel bir konu olduğunu belirterek, "Kuşkusuz sorunun çözümü için her şeyi devletten beklemek yerine tüm sivil toplum kuruluşlarına bu konuda büyük görevler düşüyor.
Ali Eroğlu - 3.12.2019
TVHB Başkanı Eroğlu: "Engellilere pozitif ayrımcılık uygulanmalı"
Türk Veteriner Hekimler Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, "Engellilere pozitif ayrımcılık uygulanmalı" dedi.
Ali Eroğlu - 30.11.2019
TVHB Merkez Konseyi Başkanı Eroğlu: "Tarımın yol haritası ve eylem planını bekliyoruz"
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, tarımın yol haritası ve eylem planını beklediklerini söyledi.
Ali Eroğlu - 8.11.2019
Atatürk'ün 81'inci ölüm yıl dönümüne 81 metrekarelik ebru
Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksek Türk Sanatları Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Ali Eroğlu koordinatörlüğünde, Atatürk'ün 81'inci ölüm yıl dönümü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı'nda 81 metrekarelik ebru üzerine canlı performans gerçekleştirildi.
Ali Eroğlu - 8.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-25
Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksek Türk Sanatları Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Ali Eroğlu koordinatörlüğünde, Atatürk'ün 81'inci ölüm yıl dönümü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı'nda 81 metrekarelik ebru üzerine canlı performans gerçekleştirildi.
Ali Eroğlu - 8.11.2019
KidZania İstanbul'da veteriner kliniği açıldı
Açılışa, KidZania Yönetim Kurulu Başkan Vekili Meral Miryam Kaneti Molinas, KidZania İstanbul Üst Yöneticisi (CEO) Ebru Timur, Türk Veteriner Hekimler Birliği Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, KLİVET Başkanı Tarık Akan, Türk Veteriner Hekimler Birliği Genel Sekreteri Haluk Aşkaroğlu, Boehringer Ingelheim Veteriner Hekimi Merve Oyan, Nestle Purina Satış Operasyon Uzmanı Demet Uzuner ve İstanbul Veteriner Hekimler Odası Başkanı Prof.
Ali Eroğlu - 7.11.2019
TVHB Merkez Konseyi Başkanı Eroğlu: "Veteriner hekimlere yönelik şiddet 3359 sayılı Kanun...
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, "Hayvan ve halk sağlığı çalışma ortamlarında şiddetin önemli bir risk faktörü haline gelmesinden dolayı meslektaşlarımıza yönelik sözlü ve fiili saldırılara karşı 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu'nda...
Ali Eroğlu - 5.11.2019
Büyükşehir'den 10 Kasım'a özel etkinlikler
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı ev sahipliğinde, Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Ali Eroğlu koordinatörlüğünde, 8-9 Kasım 2019 tarihlerinde Antalya Cumhuriyet Meydanı'nda Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 81.
Ali Eroğlu - 2.11.2019
İhbarı zorunlu 50 hastalıktan 26'sı hayvanlardan bulaşıyor
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, Sağlık Bakanlığının ihbarını zorunlu tuttuğu 50 hastalıktan 26'sının hayvanlardan bulaştığını belirterek, "Biyoterörizm amacıyla kullanılan hastalık etkenlerinin yüzde 70'ten fazlası hayvansal kökenli.
Ali Eroğlu - 1.11.2019
TVHB Merkez Konseyi Başkanı Eroğlu: "Süt referans fiyatı 2,5 TL olmalıdır"
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, süt referans fiyatının 2,5 TL olması gerektiğini belirterek, "Tavsiye fiyatlarının üreticinin eline geçiyor gibi algılanması yanlıştır.
Ali Eroğlu - 10.10.2019
Veteriner hekimlerden Barış Pınarı Harekatı'na destek
Türk Veteriner Hekimler Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, Barış Pınarı Harekatı'nı gerçekleştiren Türk ordusunun yanında olduklarını belirterek, "İktidarı ve muhalefetiyle kısır çekişmeleri, sen ben kavgalarını bir tarafa bırakarak akli selim bir tavırla, kurşunla kaynatılmış...
Ali Eroğlu - 2.10.2019
3. Dijital Ticaret Zirvesi
Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanvekili Ali Eroğlu, "Dijitalleşen dünyada ekonominin itici gücü artık e-ticaret ve e-ihracattan geçiyor.
Ali Eroğlu - 28.9.2019
"Kuduz hastalığıyla mücadelede toplumsal bilinç artırılmalı"
Türk Veteriner Hekimler Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, "Dünyada hayvan ve insanlar üzerinde tehdit oluşturan kuduz hastalığını önlemek için, toplumsal bilincin yükseltilmesini, evcil hayvanların, vahşi hayatın ve çiftlik hayvanlarının aşılanmasını birleştiren bütüncül...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Eroğlu Haberleri | Ali Eroğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ali Eroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Eroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Türk Veteriner Hekimleri Birliği 66. yılını kutluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 22:55:49. #1.15#
title