Ali Eroğlu Haberleri

Ali Eroğlu haber, Ali Eroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Eroğlu - 27.9.2013
Antalya'da 40 İlin Yöresel Ürünleri Tanıtılacak
Etkinlik modelinin Türkiye'de ilk olduğunu ifade eden Sarı, "Bugün ülkemizin her yerinde çeşitli fuarlar ya da sempozyumlar yapılıyor ama biz ilk defa sektör ile akademisyenleri bir araya getiriyoruz. Etkinliğin sektörün gelişmesine katkı sağlayacağını düşünüyorum" dedi.  Etkinlikte gıda, turizm, tarım, kültür, sanat, mimari, tekstil alanındaki ürünlerin değerlendirileceğini anlatan Sarı, Güzel Sanatlar Fakültesinin hepsini kucaklayan bir misyonu olduğu için bu tür bir etkinliği üstlendiklerini kaydetti. Prof. Sarı, etkinliğin gerek sektör gerekse bilim insanları açısından yararlı bir çalışma olacağına inandıklarını dile getirdi.  YÖREDER, güven markası oluşturmak istiyor YÖREDER İkinci Başkanı M. Sedat Kolcuoğlu da etkinlik kapsamında oluşturulacak standlarda 40 ilin kendilerine özgü gıda, kültür, turizm, tarım gibi alanlarda yöresel ürünlerinin sergileneceğini belirtti. Yöresel ürünlere son yıllarda ciddi talepler olduğuna işaret eden Kolcuoğlu, bu doğrultuda 2. Yöresel Ürünler Sempozyumu ve Uluslararası Kültür/Sanat Etkinlikleri düzenlendiğini anlattı.  YÖREDER'in gerçek yöresel ürünlerin tüketiciye ulaşımını kolaylaştırmak ve tüketicide güven markası oluşturmak amacıyla kurulduğunu belirten Kolcuoğlu, "Bir satış reyonunda vatandaşlar bir ürünün üzerinde "YÖREDER" yazısını gördüğünde onun gerçekten geleneksel yöntemlerle üretilen ürün olduğunu anlayacak. YÖREDER bu amaç doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor" diye konuştu.  Etkinlik Koordinatörü ve Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Mehmet Ali Eroğlu ise etkinlikte geçen yıl 65 üniversiteden 110 bildiri yayınlandığını, bu yıl da yaklaşık 100 üniversiteden 200 bildiri yayınlanmasını beklediklerini dikkati çekti.
Ali Eroğlu - 21.8.2013
İl Özel İdaresi Halter Takımı Birinciliği Kaptırmadı
Sivas'ta önemli bir başarı elde eden İl Özel İdaresi Halter takımında, Mehmet Yalçın, Milli takım çalışmaları nedeniyle yarışmalara katılamadı. Halter antrenörü Ali Eroğlu ve sporcular hazırlıkların tamamlanmasının ardından Konya'ya döndü.
Ali Eroğlu - 14.8.2013
Trabzon'da 500 Aileye Giysi Yardımı Yaptı
Açıklamada, Kimse Yok mu Derneği Trabzon Şube Müdürü Ali Eroğlu'nun şu ifadelerine yer verildi: "Derneğimiz her bayram olduğu gibi, kısa süre önce yaşadığımız Ramazan Bayramı'nda da çocuklarına ve kendine kıyafet alamayan ailelerin yüzlerinin güldüğü yer olmaya devam etti.
Ali Eroğlu - 26.6.2013
Ansiad'ın Konuğu Kentsel Dönüşüm Uzmanı Göksu Oldu
Panel sonunda ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eroğlu, Göksu'ya plaket verdi.
Ali Eroğlu - 24.6.2013
Antalya Valisi Öztürk."İş Adamları, Derneklerine ve Sivil Toplum Örgütlerine Toplum Kalkınmasında...
Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eroğlu ve üyeleri, Vali Öztürk'ü ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Eroğlu Haberleri | Ali Eroğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Ali Eroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Eroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Ansiad 2013 Ödülleri Sahiplerini Buldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 01:05:01. #1.15#
title