ALİ ERBAŞ HABERLERİ

Ali Erbaş haber, Ali Erbaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Erbaş - 16.10.2021
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Taliban heyetini ağırladı
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Taliban heyetini makamında ağırladı.
Ali Erbaş - 16.10.2021
AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş: "Afganistan'daki saldırıyı lanetle kınıyorum"
Gaziosmanpaşa'da yaptırılan 466 kişi kapasiteli ve 2 minareli "Çifte Minare Camii"nin açılışı gerçekleşti. Açılışa, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, AK Parti İstanbul Milletvekili İffet Polat, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve Gaziosmanpaşa Müftüsü Osman Şen katıldı.
Ali Erbaş - 15.10.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 16 Ekim 2021
(Kabil/Ankara) GÜNCEL 1- Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, "Peygamberimiz ve Vefa Toplumu" temasıyla idrak edilecek Mevlid-i Nebi Haftası'nın açılış programına katılacak.
Ali Erbaş - 15.10.2021
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Çifte Minare Camii'nde hutbe irad etti
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, İstanbul Gaziosmanpaşa'da yapımı tamamlanan ve açılışı bugün yapılan Çifte Minare Camii'nde hutbe irad etti ve ardından Cuma namazını kıldırdıAziz ve Muhterem Müslümanlar!
Ali Erbaş - 15.10.2021
70. Yılında İmam Hatip Okulları ve Türkiye'de Din Eğitimi Uluslararası Sempozyumu İstanbul'da başladı
70. Yılında İmam Hatip Okulları ve Türkiye'de Din Eğitimi Uluslararası Sempozyumu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla İstanbul'da başladı.
Ali Erbaş - 15.10.2021
Gaziosmanpaşa'da yeniden inşa edilen Çifte Minare Camisi ibadete açıldı
Afganistan'daki camiye saldırı Kurtulmuş, Afganistan'da bugün bir camide cuma namazında cemaati hedef alan bir saldırı yapıldığını ve maalesef çok sayıda kişinin hayatını kaybettiğini hatırlatarak, şöyle devam etti: "Camiler aynı Rabbe, aynı kıbleye, aynı hedefe müminlerin dönmesi için bir araya geldikleri mekanlardır. Camiler falanca etnik yapının camisi, falanca mezhebi yapının camisi olarak asla adlandırılamaz. Camiler muvahhitlerin hepsinin ortak malı, ortak mekanıdır. Bu anlamda kim hangi niyetle olursa olsun, herhangi bir şekilde camiye saldıran bizatihi Müslümanlığa, tevhide ve muvahhitlere saldırmış demektir. Afganistan'daki saldırıyı lanetle kınadığımızı, bu kara olayın arkasındaki faillerin büyük bir insanlık suçu işlediklerini buradan, Gaziosmanpaşa'dan bütün dünyaya ilan etmek istiyorum. Bizim nazarımızda hangi gayeyle olursa olsun Müslümanların bir camisine saldıran, sözde bir Müslümanla, İslam düşmanlığının bir sonucu olarak örneğin ta Yeni Zelanda'daki camiye saldırarak, oradaki Müslümanları katleden, bir gayrimüslim arasında, zihniyet itibariyle zerre miskal farklılık yoktur." Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş ise konuşmasında bugün merasimlerin en güzelinde, en hayırlısında bir arada olduklarını söyledi.
Ali Erbaş - 14.10.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 15 Ekim 2021
(Kabil/Ankara) GÜNCEL 1- Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Gaziosmanpaşa'da Çifte Minare Camisi'nin açılışında cuma namazını kıldıracak ve hutbe irat edecek.
Ali Erbaş - 14.10.2021
GÜNDEM
Gündemimizin "Güncel" başlığı altında yer alan, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın katılımıyla Sakarya'da düzenlenmesi öngörülen Emekli İmam-Hatip Lisesi Öğretmenleriyle Buluşma Etkinliği, kaynağından iptal edilmiştir.
Ali Erbaş - 14.10.2021
GÜNDEM / 14 Ekim 2021
2- Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Mevlid-i Nebi Haftası Etkinlikleri Tanıtım Toplantısı'na katılacak.
Ali Erbaş - 14.10.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 14 Ekim 2021
2- Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Mevlid-i Nebi Haftası Etkinlikleri Tanıtım Toplantısı'na katılacak, Emekli İmam-Hatip Lisesi Öğretmenleriyle Buluşma etkinliğine iştirak edecek.
Ali Erbaş - 08.10.2021
DİYANET İŞLERİ BAŞKANI PROF. DR. ALİ ERBAŞ GAZİANTEP'TE...
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş bir dizi programda bulunmak üzere şehrimize geldi.
Ali Erbaş - 08.10.2021
Ravza 4-6 yaş Kur'an Kursu dualarla açıldı
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Gaziantep'te yaptırılan Ravza 4-6 yaş Kur'an Kursu'nun açılışını gerçekleştirdiDiyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Gaziantep'te yaptırılan Ravza 4-6 yaş Kur'an Kursu'nun açılışını gerçekleştirdi.
Ali Erbaş - 08.10.2021
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Gaziantep'te hutbe irad etti
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Gaziantep Ulu Camii'nde hutbe irad etti, Cuma namazı kıldırdıAziz ve Muhterem Müslümanlar!
Ali Erbaş - 08.10.2021
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, gençlerle sabah namazında buluştu
Gaziantep'te Sabah Namazı Gençlik Buluşması'nda gençlerle bir araya gelen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Ruhumuzu, gönlümüzü, aklımızı, kalbimizi kötülüklerden arındırmak için ibadet ediyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Erbaş Haberleri | Ali Erbaş Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Ali Erbaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Erbaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, emekli İmam Hatip Lisesi öğretmenleriyle buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 15:29:20. #1.16#

title