ALİ ERBAŞ HABERLERİ

Ali Erbaş haber, Ali Erbaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Erbaş - 13.11.2021
Diyanet'in Kovid-19 nedeniyle ara verilen Kudüs turları yeniden başlayacak
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Kovid-19 salgını nedeniyle ara verilen Kudüs turlarının yeniden başlayacağını bildirdi.
Ali Erbaş - 13.11.2021
GÜNDEM / 13 Kasım 2021
(Çanakkale/12.30) (Fotoğraflı-Görüntülü) GÜNCEL 1- Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Sultan Ahmet Aydın Kur'an Kursu ve Gençlik Merkezi ile Korkuteli ilçesinde yeni yapılan camilerin toplu açılış törenine katılacak.
Ali Erbaş - 12.11.2021
GÜNDEM ÖZETİNE
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1915 Çanakkale Köprüsü Son Tabliye Montaj Töreni ile Çanakkale Toplu Açılış Törenine katılacak.
Ali Erbaş - 12.11.2021
Diyanet'ten 'normal saf düzeni' genelgesi
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş imzasıyla müftülüklere genelge gönderildi.
Ali Erbaş - 12.11.2021
Cami ve mescitlerde farz namazları normal saf düzenine göre kılınabilecek
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, imzasıyla cami ve mescitlerdeki saf düzenine ilişkin gönderilen yazıda, Kovid-19 salgını kapsamında vatandaşların sağlığını korumak amacıyla 13 Mart 2020 tarihinden itibaren cami ve mescitlerde gerekli tedbirlerin alındığı hatırlatıldı.
Ali Erbaş - 12.11.2021
Son dakika haberi | Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: "İstikbalimiz çocuklarımızı iyi yetiştirmemizde"
Son dakika habere göre Yaygın Din Eğitimi Bağlamında Okul Öncesi Dönem Din ve Değerler Eğitiminde Gelecek Perspektifi Çalıştayı'nın açılışına katılan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Ne kadar çocuğumuza ulaşabilirsek, bu milletin çocuklarına, bu milletin geleceğine o kadar çok hizmet etmiş oluruz.
Ali Erbaş - 09.11.2021
"Bağımsızlıklarının 30. Yılında Türk Cumhuriyetleri Sempozyumu" düzenlendi
"Türk Dünyasında Değişime Yön Veren Ortak Miras: Dil, Tarih, Edebiyat ve Mefküre" temasıyla düzenlenen sempozyuma, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof.
Ali Erbaş - 09.11.2021
"Bağımsızlıklarının 30. Yılında Türk Cumhuriyetleri Sempozyumu" düzenlendi
Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi'ndeki sempozyumun açılış konuşmasını yapan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Türk Cumhuriyetleriyle aynı inancın, dilin, müşterek tarihin, coğrafyanın ve kültürün mensupları olunduğunu belirtti.
Ali Erbaş - 09.11.2021
Türk askerinin Azerbaycan'daki görev süresinin uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Başkanlığına sunuldu.
Türk askerinin Azerbaycan'daki görev süresinin uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Başkanlığına sunuldu.
Ali Erbaş - 08.11.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 9 Kasım 2021
(Glasgow) GÜNCEL 1- Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Ahmet Yesevi Üniversitesince Millet Kütüphanesi'nde düzenlenen "Bağımsızlıklarının 30.
Ali Erbaş - 06.11.2021
Maarif Vakfı ülke temsilcileri "eğitimde kalite" gündemi ile toplandı
11. Ülke Temsilcileri İstişare Toplantısında, "Maarif Söyleşileri"nin konuğu Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş oldu.
Ali Erbaş - 06.11.2021
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ilısu Prof. Dr. Veysel Eroğlu Barajı ve HES Açılış Töreni'nde konuştu: (2)
Notlar Törene, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, eski Orman ve Su İşleri Bakanı, TBMM Küresel İklim Değişikliği Araştırma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, Batman Valisi Hulusi Şahin, Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, milletvekilleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Ali Erbaş - 06.11.2021
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: "81 bin fidanı toprakla buluşturacağız"
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Milli Ağaçlandırma Günü'nde ülke genelinde 81 bin hafız adına 81 bin fidanı toprakla buluşturacaklarını açıkladı.
Ali Erbaş - 05.11.2021
GÜNDEM / 5 Kasım 2021
(Ankara/11.00/12.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Güncel Hadis Meseleleri ve Babanzade Ahmet Naim Uluslararası Sempozyumu'nun "Modern Dünyada Sünnetin Hayata Rehberliği Açılış Konferansı"na katılacak, Diyarbakır Ulu Cami'de cuma hutbesi verecek.
Ali Erbaş - 04.11.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 5 Kasım 2021
(Ankara/11.00/12.00) 2- Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Güncel Hadis Meseleleri ve Babanzade Ahmet Naim Uluslararası Sempozyumu'nun "Modern Dünyada Sünnetin Hayata Rehberliği Açılış Konferansı"na katılacak, Diyarbakır Ulu Cami'de cuma hutbesi verecek.
Ali Erbaş - 04.11.2021
"Bağımsızlıklarının 30. Yılında Türk Cumhuriyetleri Sempozyumu" Millet Kütüphanesi'nde düzenlenecek
Bakan Yardımcısı Çam'ın başkanlığını yapacağı "Türk Dünyası ile Birlikte Büyüyen Türkiye: Kurumlar ve Öncelikler" oturumunda, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof.
Ali Erbaş - 30.10.2021
Son dakika haber... Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev tarafından kabul edildi
Son dakika gelişmesine göre Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından kabul edildi.
Ali Erbaş - 29.10.2021
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, "Evlerin içindeki taşları bile talan etmişler"
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Ermeni mezaliminin boyutlarını gördük. Bir caminin mihrabını kurşunlamaya varıncaya kadar büyük bir zülüm işlediklerini gördük. Evlerin yerinde hiçbir şey kalmamış, taşlarını bile talan etmişler.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Erbaş Haberleri | Ali Erbaş Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ali Erbaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Erbaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Günün haberleri! 18 Kasım Perşembe ekonomi, politika, spor gündeminde neler olacak?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.11.2021 02:30:42. #1.15#

title