Ali Efe Haberleri

Ali Efe haber, Ali Efe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Efe - 24.04.2018
Kılıçdaroğlu: "Kümeste Yakalanan Tilki Gibi Hep Beraber Saldırmaya Başladılar" (2)
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM'deki grup toplantısında konuştu. Geçtiğimiz hafta sonu Yörüklerin çalıştayına katıldığını aktaran Kılıçdaroğlu, "Yörüklerin, Türkmenlerin toplantılarına katıldım. Kıl çadırlarında keşkek ikram ettiler, hepsine yürekten teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Haklarını helal etsinler. Yörük Türkmenlerle beraber olmak benim için onur ve gururdur. Yörük Türkmenler sadece Anadolu ve Trakya'dan gelmediler. Kuzey Irak'tan da, Kıbrıs'tan da geldiler. Türkiye'nin her tarafındaki Yörük Türkmenlerle buluştuk. Onların gelenekleri, örfleri ve adaletleri hepimizin aslında geleneği örfü ve adetidir. O çadırlarda Yörük Türkmen geleneği yaşatılır. O çadırlarda türküler söylenir, ağıtlar yakılır. Küçüklere masallar, hikayeler anlatılır. O çadırlar zulme, zalime karşıdır, zulme direnirler. O çadırlar Dadaloğlu'nun mekanıdır, Köroğlu'nun mekanıdır. O çadırlar Kuvayı Milliyeciler'in çadırlarıdır. Bay Recep diyor ki, Kılıçdaroğlu gitti orada konuştu. Evet konuştum. Yörüklere, Türkmenlere zulüm yapılmış, evet yapılmış. Sen tarih bilmiyorsan ben ne yapayım? Sana tarih kitabı göndereyim oku o zaman. Şimdi beni yanında doktoru kesin dinliyordur. Dadaloğlu'nun şiirini okuyacağım. 'Kalktı göç eyledi Avşar elleri. Ağır ağır giden eller bizimdir. Arap atlar yakın eyler ırağı. Yüce dağdan aşan yollar bizimdir. Belimizde kılıcımız kirmani. Taşı deler mızrağımın temreni. Hakkımızda devlet vermiş fermanı, ferman padişahın dağlar bizimdir.' Dadaloğlu benim için söylemiyor herhalde. Bolu Beyi zulm etmeseydi Köroğlu çıkar mıydı? Padişah zulm etmese Dadaloğlu çıkar mıydı? Sen tarihi bilmiyorsan ben ne yapıyım? Bütün Yörük Türkmen kardeşlerime söz verdim. Sizin için Yörük Ali Efe nasıl çalışıyorsa sözüm söz Yörük Ali Efe gibi çalışacağım.
Ali Efe - 24.04.2018
CHP TBMM Grup Toplantısı
Kadim Anadolu kültürünün yaşatıldığı Yörük Türkmen çadırlarının zulme, zalime karşı olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, bu çadırların Dadaloğlu'nun, Köroğlu'nun, Yörük Ali Efe'lerin, Kuvayimilliyecilerin çadırı olduğunu vurguladı.
Ali Efe - 21.04.2018
Beykoz 4. Çocuk Kitapları Fuarı Açıldı
Beykoz sahilinde Beykoz Belediyesi Halk Oyunları Folklor Ekibi'nin gösterisiyle başlayan açılışa, İstanbul Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Danışmanı Adem Sefer, Beykoz Müftüsü Ali Efe, Basın Yayın Meslek Birliği Başkanı Emrah Kısakürek, yazar Mustafa Ruhi Şirin, öğretmenler, öğrenciler, sivil toplum kuruluşu ve dernek temsilcileri, ilçe sakinleri ve çocuklar katıldı.
Ali Efe - 16.04.2018
Motosiklette 5 Türk Sporcu Kürsüde
Ali Efe Yeğin, Avrupa Superstock1000 Şampiyonası'nda ilk kez piste çıktı Avrupa Superstock1000 Şampiyonası'nda bu sene ilk kez piste çıkan Türk sporcu Ali Efe Yeğin başarılı olamadı.
Ali Efe - 13.04.2018
Milli Motosikletçiler İspanya'da Piste Çıkacak
Milli motosikletçiler Toprak Razgatlıoğlu ile Ali Efe Yeğin hafta sonunda İspanya'da piste çıkacak.
Ali Efe - 11.04.2018
Dünya Şampiyonu Raftingciler Zirveyi Bırakmak İstemiyor
Onur Memeoğlu, Okan Günak, Doğuş Önçırak, Tarık Gürsoy, Metin Can Babuç, İbrahim Kuk ve Ali Efe Bucan'dan oluşan 19 Yaş Altı Rafting Milli Takımı, bu yıl düzenlenecek uluslararası organizasyonlarda da zirvede yer almayı hedefliyor.
Ali Efe - 30.03.2018
Dere Yatağında Haraketsiz Bulunan Minik Ali Efe Öldü
ANTALYA'nın Alanya ilçesinde kaybolduktan sonra dere yatağında hareketsiz bulunan Ali Efe Ulusoy (6), kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
Ali Efe - 30.03.2018
Antalya'da Kaybolduktan Sonra Dere Yatağında Bulunan Çocuk Yaşamını Yitirdi
Alınan bilgiye göre, Toslak Mahallesi'ndeki evinden çıktıktan sonra kendisinden haber alınamayan 6 yaşındaki Ali Efe Ulusoy'un ailesi çocuklarını aramaya başladı.
Ali Efe - 25.03.2018
İstanbul'da Sabah Namazı Buluşmaları
İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, İstanbul Müftülüğü tarafından organize edilen sabah namazı buluşmaları kapsamında, Beykoz Hasan Yavuz Camisi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Kılınan sabah namazının ardından camideki vatandaşlara seslenen Müftü Yılmaz, "Şehitlerimiz, o aziz insanlar bu vatanı bize hediye ettiler ve bu bayrağın inmemesini sağladılar. Bu Ezan-ı Muhammedi'nin dinmemesini sağladılar. Bu coğrafyanın vatan toprağı olarak kalmasına imza attılar." dedi. Bu nedenle önemli görevleri olduğuna işaret eden İstanbul Müftüsü Yılmaz, "Bu görevlerimizden birincisi belki de bu emaneti sağ olduğumuz sürece imanla, coşkuyla taşımak ve ondan sonra bu emaneti bırakacağımız gençleri ve nesilleri yetiştirmektir. O yüzden gençlerle bir arada olmayı, onlarla aynı kıbleye yönelmeyi önemsiyoruz. Yaklaşık iki seneden beri gençleri mabette, babalarıyla amcalarıyla bir araya gelmesini hedefliyor, biz de İstanbul Müftülüğü olarak her pazar bir ilçemizde kardeşlerimizle sabah namazında buluşuyoruz." diye konuştu. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın uhdesinde başlatılan sabah namazı buluşmalarına kaymakamların ve belediye başkanlarının da katıldığını ifade eden Prof. Dr. Yılmaz, sözlerini şöyle tamamladı: "Gerçekten büyük bir dayanışma oluyor. İnşallah bugün bir arada olduğumuz genç evlatlarımız, ülkemizi, ilimizi, ilçemizi yöneten ve millete ümmete hizmet edeceklerdir. Bunu kalpten kalbe sağlanacağını, kitaplardan okuyarak değil, bizzat yaşayarak meydana geleceğini düşünüyoruz." İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, Beykoz İlçe Müftüsü Ali Efe, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, sabah namazının ardından vatandaşlarla sohbet ederek, çorba, çay ve simit ikram etti.
Ali Efe - 14.03.2018
Dha Yurt Bülteni-11
Bu yılın başında kemoterapi alan kanser hastaları için hastanede düzenlediği yılbaşı partisinde orkestra eşliğinde türkü söyleyip zeybek oynayan  İZMİR Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan Genel Cerrah Mehmet Bayındır, 14 Mart Tıp Bayramı töreninde sağlık çalışanları için Yörük Ali Efe türküsünü seslendirdi ve zeybek oyunu ile salondakilerden alkış topladı.
Ali Efe - 10.03.2018
Koray Aydın: Kronik Sorunların Çözülmesi İçin Alternatif İyi Parti'dir
'TÜRKİYE'NİN BU İKTİDARDAN KURTULMASI GEREKİR' Divan üyelerinin belirlenmesinin ardından konuşan Divan Başkanı, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın da İstiklal Savaşı'nın sembol şehri İzmir'de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Aydın, "Bu topraklar emperyalizme başkaldıranların, milli mücadele adına yedi düvele karşı kahramanca direnenlerin yaşadığı bir şehirdir. Dünkü Yörük Ali Efe günümüzdeki Fırat Çakıroğlu'dur.
Ali Efe - 10.03.2018
İyi Parti'de Hedef, İktidara Alternatif Olmak
TÜRKİYE'NİN BU İKTİDARDAN KURTULMASI GEREKİR Divan üyelerinin belirlenmesinin ardından konuşan Divan Başkanı, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın da İstiklal Savaşı'nın sembol şehri İzmir'de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Aydın, Bu topraklar emperyalizme başkaldıranların, milli mücadele adına yedi düvele karşı kahramanca direnenlerin yaşadığı bir şehirdir. Dünkü Yörük Ali Efe günümüzdeki Fırat Çakıroğlu'dur.
Ali Efe - 10.03.2018
Dha Yurt Bülteni-9
"TÜRKİYE'NİN BU İKTİDARDAN KURTULMASI GEREKİR" Divan üyelerinin belirlenmesinin ardından konuşan Divan Başkanı, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın da İstiklal Savaşı'nın sembol şehri İzmir'de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Aydın, "Bu topraklar emperyalizme başkaldıranların, milli mücadele adına yedi düvele karşı kahramanca direnenlerin yaşadığı bir şehirdir. Dünkü Yörük Ali Efe günümüzdeki Fırat Çakıroğlu'dur.
Ali Efe - 25.02.2018
Ali Efe - 22.02.2018
Aydınspor 1923, Mustafa Ceviz'e Emanet
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta düşme hattındaki Aydınspor 1923'te Akif Başaran'dan boşalan teknik direktörlük görevine Mustafa Ceviz getirildi.  Başaran'dan sonra Göksel Özdemir'le sözleşme yapılmasına rağmen aynı gün kararından vazgeçen Aydınspor, Ceviz'e resmi sözleşmeyi imzalattı. Kulüpte daha önce de görev yapan Ceviz, Yörük Ali Efe Spor Tesisleri'ndeki imza töreninde, "Aydın şehri daha iyi yerleri hak ediyor.
Ali Efe - 21.02.2018
Atatürk'ün Latife Hanım'a Hediye Ettiği Atın Eyeri Satışta (1)
25 Şubat'ta sona erecek online internet müzayedesinde, Atatürk'ün Latife Hanım'a hediye ettiği bu özel eyerin yanı sıra Zübeyde Hanım'a ait gümüş el işlemeli yastık yüzü ve Yörük Ali Efe'ye ait bir de cepken yer alıyor.
Ali Efe - 21.02.2018
Atatürk'ün Latife Hanım'a Hediye Ettiği Atın Eyeri Satışta
25 Şubat'ta sona erecek online internet müzayedesinde, Atatürk'ün Latife Hanım'a hediye ettiği bu özel eyerin yanı sıra Zübeyde Hanım'a ait gümüş el işlemeli yastık yüzü ve Yörük Ali Efe'ye ait bir de cepken yer alıyor.
Ali Efe - 17.02.2018
Ali Efe Yeğin Şampiyona Değiştirdi
Motosiklette geçen sezon pist sınıfında birçok şampiyonluğa imza atan Ali Efe Yeğin, yeni sezonunda Dünya Superbike Şampiyonası ile birlikte yapılan Avrupa Superstock 1000 Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil edecek.
Ali Efe - 19.01.2018
İzmirli Dördüzlerin Karne Heyecanı
Ayrı yumurta dördüzü oldukları için birbirine çok benzetilmeyen kardeşler Ali Efe, Nazlı, Sude ve Aleyna Top, karneleriyle birlikte teşekkür belgelerini aldı.
Ali Efe - 19.01.2018
Karnesindeki Notların Kötü Olduğunu Düşünerek Ağladı
ARDAHAN'ın Posof ilçesinde karnesinde zayıf notu olduğunu düşünerek ağlayan 1'inci sınıf öğrencisi Ali Efe Soydemir'i, derslerinin hepsinin 'Çok İyi' olduğuna, Kaymakam Enver Yılmaz ile Belediye Başkanı Cahit Ulgar, güçlükle ikna etti.
Ali Efe - 19.01.2018
Ardahan-Karnesindeki Notların Kötü Olduğunu Düşünerek Ağladı
Karnesindeki notların kötü olduğunu düşünerek ağladıARDAHAN'ın Posof ilçesinde karnesinde zayıf notu olduğunu düşünerek ağlayan 1'inci sınıf öğrencisi Ali Efe Soydemir'i, derslerinin hepsinin 'Çok İyi' olduğuna, Kaymakam Enver Yılmaz ile Belediye Başkanı Cahit Ulgar, güçlükle ikna etti.
Ali Efe - 19.01.2018
İzmirli Dördüzlerin Karne Heyecanı
Ayrı yumurta dördüzü oldukları için birbirine çok benzetilmeyen kardeşler Ali Efe, Nazlı, Sude ve Aleyna Top, karneleriyle birlikte teşekkür belgelerini aldı.
Ali Efe - 19.01.2018
Dha Yurt Bütlteni-7
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Mermi izlerinden görüntü Hastane, acil servisten görüntü ve detaylar Haber-Kamera: DÜZCE   ======================================================= Karnesindeki notların kötü olduğunu düşünerek ağladı ARDAHAN'ın Posof ilçesinde karnesinde zayıf notu olduğunu düşünerek ağlayan 1'inci sınıf öğrencisi Ali Efe Soydemir'i, derslerinin hepsinin 'Çok İyi' olduğuna, Kaymakam Enver Yılmaz ile Belediye Başkanı Cahit Ulgar, güçlükle ikna etti.
Ali Efe - 19.01.2018
Karnesindeki Notların Kötü Olduğunu Düşünerek Ağladı
ARDAHAN'ın Posof ilçesinde karnesinde zayıf notu olduğunu düşünerek ağlayan 1'inci sınıf öğrencisi Ali Efe Soydemir'i, derslerinin hepsinin 'Çok İyi' olduğuna, Kaymakam Enver Yılmaz ile Belediye Başkanı Cahit Ulgar, güçlükle ikna etti.
Ali Efe - 19.01.2018
Dört Dörtlük" Karne Sevinci
Gaziemir ilçesindeki Şehit Polis Ahmet Atilla Güneş İlkokulunda eğitim gören dördüzler Aleyna, Sude, Naz ve Ali Efe Top, karne almanın mutluluğunu yaşadı.
Ali Efe - 15.01.2018
Emniyet'ten Okullara "Z" Tipi Kütüphane
Kütüphanenin açılışına, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Serkan Şahan, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Beykoz Müftüsü Ali Efe katıldı.
Ali Efe - 12.01.2018
Çatı Katında Kendini Astı
Yenipazar Belediyesi'nde nikah memurluğundan emekli, evli ve 2 çocuk babası Mustafa P., bilinmeyen bir nedenle bunalıma girdi. Çarşı Mahallesi Yörük Ali Efe Caddesi üzeri 58 numaradaki evinin çatı katında kendini astı.
Ali Efe - 29.12.2017
Ağrı'da "Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma" Yarışması
Yarışmada, Doğubayazıt'tan Halife Yusuf İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Emre Bakırçay birinci oldu. Bakırçay, önümüzdeki yıl düzenlenecek Doğu Anadolu Bölge finalinde Ağrı'yı temsil edecek. Program, yarışmada dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesiyle son buldu. Programa, Doğubayazıt Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ulaş Akhan, İl Müftü Yardımcısı Murat Sarı, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Kubbettin Kaya, Doğubayazıt İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yardımcı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Efe, kurum amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Efe Haberleri | Ali Efe Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Ali Efe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Efe kimdir, hayatı ve biyografisi. Toprak Razgatlıoğlu, İngiltere'de Piste Çıkacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.2.2021 08:42:07. #1.15#
title