Ali Çandır Haberleri

Ali Çandır haber, Ali Çandır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Çandır - 10.12.2018
İha'ya 3 Ödül
Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin düzenlediği 2017 yılı Basın Ödülleri ve Hasan Özkay Fotoğraf Yarışması'nda ödül alan gazeteciler için tören düzenlendi. Törene Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Tekin Aktemur, İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse, Çetin Osman Budak, Cavit Arı, Aburrahman Başkan, Hasan Subaşı, Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, İyi Parti İl Başkanı Ahmet Aydın, Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mevlüt Yeni, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, Antalya'da görev yapan gazeteciler ile aileleri, KKTC ve Ukrayna'dan gelen gazeteciler ve davetliler katıldı.
Ali Çandır - 06.12.2018
Hal Kanunu'ndaki Değişiklikler İçin Komisyon Kuruldu
Antalya Ticaret ve Sanayi Odasında (ATSO) yapılan açıklamaya göre, ATSO Başkanı Davut Çetin, Antalya Ticaret Borsası(ATB) Başkanı Ali Çandır, Türkiye Halciler Federasyonu Başkanı Yüksel Tavşan, Antalya Ziraat Odası Başkanı Nazif Alp, Ziraat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Başkanı Vural Şahin ve sektör temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen toplantıda, Hal Kanunu'nda yapılması planlanan değişiklikler ele alındı.
Ali Çandır - 28.11.2018
Soğanda İniş Çıkışlar Olacak"
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, "Soğanda yeni ürün Adana bölgesinde nisanda çıkacak.
Ali Çandır - 22.11.2018
Öğrenciler Zeytinpark'ı Fotoğraflayacak
Antalya Ticaret Borsası'ndan (ATB) yapılan açıklamaya göre, ATB Antalya Zeytinpark AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ve Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof.
Ali Çandır - 19.11.2018
Yeni Hal Yasası Atb'de Konuşuldu
ATB'den yapılan açıklamaya göre, yaş meyve sebze sektörü temsilcilerinin katılımıyla, sektörel sorunların, beklentilerin, taleplerin ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantı, ATB Başkanı Ali Çandır, Türkiye Halciler Federasyonu Başkanı Yüksel Tavşan, Dünya Gazetesi Tarım Yazarı Ali Ekber Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleşti.
Ali Çandır - 12.11.2018
Antalya 760 ve 1200 Yaşlarındaki İki Ağaçtan Toplanan Zeytin, Kilosu 5 Bin Liradan Açık Artırmada
ODUN OLMAKTAN KURTARILDILAR ATB Başkanı Ali Çandır'ın girişimiyle, İstanbul-İzmir otoyol projesi kapsamında Akhisar'da istimlak edilen arazideki 760 ve 1200 yaşındaki iki anıt ağaç, 2015 yılında özel yöntemle köklenerek Tırlarla Zeytinpark'a nakledildi.
Ali Çandır - 12.11.2018
Dha Yurt Bülteni-3
ODUN OLMAKTAN KURTARILDILAR ATB Başkanı Ali Çandır'ın girişimiyle, İstanbul-İzmir otoyol projesi kapsamında Akhisar'da istimlak edilen arazideki 760 ve 1200 yaşındaki iki anıt ağaç, 2015 yılında özel yöntemle köklenerek Tırlarla Zeytinpark'a nakledildi.
Ali Çandır - 05.11.2018
Enflasyon Rakamlarının Yankıları
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır da enflasyonla mücadele programına rağmen fiyat artışlarının beklentilerin üzerinde çıktığını kaydetti.
Ali Çandır - 01.11.2018
Kuru Soğan Ocak Ayından İtibaren El Yakacak
Dün yapılan Antalya Ticaret Borsası (ATB) Ekim ayı olağan meclis toplantısında, soğanda yaşanması beklenen fiyat artışları konuşuldu. ATB Başkanı Ali Çandır konuyla ilgili, "Soğanda rekoltenin düşük olması nedeniyle Ağustos-Eylül aylarında üreticiden 1,1-1,2 TL'den alım yapılmıştı.
Ali Çandır - 31.10.2018
Tarıma Özgü Bir Sosyal Güvenlik Sistemi Geliştirilsin Önerisi
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, tarıma özgü bir sosyal güvenlik sistemi geliştirilse istihdama ve ekonomik büyümeye daha fazla katkı sağlanabileceğini bildirdi.
Ali Çandır - 24.10.2018
Anadolu'nun Renkleri Yörex'te Buluştu
SİZİN ORALARIN NESİ MEŞHUR? YÖREX'in düzenleyicisi ATB Başkanı Ali Çandır da Türk milletinin üreten, tasarruf eden, paylaşan ve yardımlaşan bir karakterinin bulunduğuna dikkati çekerek, "Bu karakterimizi ortaya koymak için 'Sizin oraların nesi meşhur?' diyerek kıyıda köşede kalmış, unutulmaya yüz tutmuş bize ait olan yöresel ürünlerimize tüm kararlılığımızla sahip çıkmaya çalışıyoruz.
Ali Çandır - 24.10.2018
9. Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı
Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır da "Sizin oraların nesi meşhur" sloganıyla kıyıda köşede kalmış, unutulmaya yüz tutmuş yöresel ürünlere sahip çıkmak amacıyla YÖREX fuarını düzenlediklerini belirtti.
Ali Çandır - 20.10.2018
Antalya'da "Kobi'lerle Güçlü ve Güvenli Yarınlara" Paneli Düzenlenecek
"KOBİ'lerle güçlü ve güvenli yarınlara" konulu panele, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Finansal Kurumlar Birliği (FKB) Yönetim Kurulu Başkanı Adem Duman, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Çağatay Baydar, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Bahar katılacak.
Ali Çandır - 17.10.2018
72 İlin Yöresel Ürünleri, Antalya'da Buluşacak
Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin desteğiyle düzenlenen YÖREX, 24 Ekim'de 9'uncu kez kapılarını açacak. Fuar öncesi ATB'de düzenlenen basın toplantısına ATB Başkanı Ali Çandır, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, ATB üyeleri katıldı.
Ali Çandır - 17.10.2018
Yöresel Ürünler Görücüye Çıkacak
ATB Başkanı Ali Çandır, fuarla ilgili Borsada düzenlenen toplantıda, 9 yıl önce ticarete güç vermesi için Anadolu'nun birikimi ve potansiyelini harekete geçirmenin yollarını aradıkları bir dönemde doğan YÖREX'in, bugün bir Türkiye projesi haline geldiğini söyledi.
Ali Çandır - 05.10.2018
Yurt Dışına En Çok Domates Sattık
ATB Başkanı Çandır Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Antalya Toptancı Hali'nde normal domatesin kilogram fiyatının ortalama 4-5 liradan, kokteyl domatesin de 6-7 liradan çıktığını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Çandır Haberleri | Ali Çandır Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Ali Çandır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Çandır kimdir, hayatı ve biyografisi. Seraların Değişime ve Dönüşüme İhtiyacı Var.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 08:05:37. #1.16#

title