Ali Çandır Haberleri

Ali Çandır haber, Ali Çandır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Çandır - 10.06.2021
Batı Akdeniz'in 5 aylık ihracatı 1 milyar doları aştı
İhracatta yüzler gülüyor Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, AA muhabirine, bölge ihracatında Antalya'nın önemli bir potansiyele sahip olduğunu söyledi.
Ali Çandır - 26.05.2021
Antalya, tarım ihracatında hız kesmeden yoluna devam ediyor
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, tarım ve gıda kaleminde Türkiye genelinde yüzde 34, Antalya'da ise yüzde 65'lik bir artış yaşandığını bildirdi.
Ali Çandır - 24.05.2021
Batı Akdeniz'de yetişen sebze ve meyveler 135 ülkede sofraları lezzetlendiriyor
"4 meyve ve sebzeden birini Antalya ihraç ediyor" Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, AA muhabirine, Antalya'dan yaş sebze ve meyve, tarım ve gıda ile süs bitkileri ihracatlarında önemli bir artış yaşandığını söyledi.
Ali Çandır - 18.05.2021
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 102 yıl önce 19 Mayıs'ta Samsun'dan başlattığı mücadele, Türk milletinin bağımsızlık zaferinin tohumu olduğunu kaydetti.
Ali Çandır - 12.05.2021
Batı Akdeniz'den nisanda yapılan rekor ihracat yüzleri güldürdü
"Tarihimizin en yüksek aylık ihracatını nisanda gerçekleştirdik" Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sadece Antalya'nın nisanda 163 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdiğini söyledi.
Ali Çandır - 01.05.2021
Antalya'nın ihracatı yüzde 45 arttı
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, yılbaşından bu yana Antalya ihracatının, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 45'lik artış kaydettiğini bildirdi.
Ali Çandır - 21.04.2021
Son dakika... ATB eski başkanlarından İlhami Gönen hayatını kaybetti
Çandır'dan başsağlığı mesajı Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, Antalya'da pamuk üretimi ve ticaretinin gelişmesine öncülük eden İlhami Gönen'in Borsa'nın bugünlere gelmesinde emeği bulunduğunu kaydetti.
Ali Çandır - 21.04.2021
Turizm kenti Antalya'da Kovid-19 ile etkin mücadele sürüyor
"Tarım sektörü önlemlerle üretmeye devam ediyor" Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır da ülke genelinde uygulanan tedbirleri önemsediklerini belirterek, şunları kaydetti: "Salgının başında birçok sektör ne yapacağını bilemezken tarım sektörü üretmeye, ürettiği ürünleri de hem kendi vatandaşlarımızın hem de ihracat yaptığımız ülkelerin soflarına sundu, sunmaya da devam ediyor.
Ali Çandır - 05.04.2021
Batı Akdeniz'de ihracat "hız kesmeden" devam ediyor
İhracat rakamları memnun etti Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Çandır, AA muhabirine, Batı Akdeniz'in ihracatında lokomotif sektörün tarım olduğunu söyledi.
Ali Çandır - 31.03.2021
ATB Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, salgın sürecinde tarım kurtarıcı rol üstlendiğini belirterek, faaliyetlerin sekteye uğramaması için girdi temini ve maliyetleri ile pazarlama sorunlarına özel önem gösterilmesini gerektiğini belirtti.
Ali Çandır - 22.03.2021
ATB'nin 100. Yılı anısına kitap basıldı
ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Antalya Ticaret Borsası'nın Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşundan 3 ay sonra kurulduğunu belirtirken, "Bir asırlık geçmişinin üzerimize yüklediği sorumluluğun farkındayız.
Ali Çandır - 16.03.2021
Hasyurt Tarım Fuarı, salgın nedeniyle ertelendi
Bu yıl 25'incisi yapılması planlanan Hasyurt Tarım Fuarı öncesi Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Hüdavendigar Günay, Finike Belediyesinde bir toplantı düzenledi.
Ali Çandır - 09.03.2021
Batı Akdeniz, 135 ülkeye sebze meyve ihraç ediyor
"Kış döneminde 3 domatesten 2'si Antalya'da üretiliyor" Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, tarımda Antalya'nın önemli bir potansiyele sahip olduğunu söyledi.
Ali Çandır - 24.02.2021
ATB şubat ayı meclis toplantısı yapıldı
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgının etkisini atlatmak için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini bildirdi.
Ali Çandır - 11.02.2021
Antalya'da yerli ve yabancı katılımcılara kiraz yetiştiriciliği anlatılacak
İnsanların beslenmesinde ve tarım ekonomisinde değeri her geçen gün artan kirazın daha bilinçli yapılması için önemsedikleri eğitimlerin çiftçilere, girişimcilere ve mühendislere ışık olacağını belirten Karaca şunları kaydetti: "Belçika'dan Kazakistan'a, Yunanistan'dan Suriye'ye kadar çok sayıda ülkeden başvuru aldık. Eğitimlerimiz yurtdışından çok sayıda katılımla uluslararası nitelikte oluyor. Tarımsal eğitimin üretim kalitemiz ve ürünlerimizin ticaretini artıracağına inanıyor, bu yolda ilerliyoruz." - "Kiraz yetiştiriciliğinin püf noktaları anlatılacak" Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, salgın döneminde sokağa çıkma yasağının olduğu günlere yönelik düzenledikleri tarım eğitimleri konularının taleplere göre belirlendiğini aktardı.
Ali Çandır - 29.01.2021
"Tıbbi bitkilerle ilgili doğru bilinen yanlışlar" eğitimle anlatılacak
ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, yaptığı açıklamada, eğitime başvuru sayısının 2 bini geçtiğini, Almanya, Avusturya, Belçika, İngiltere, Katar başta olmak üzere 14 ülkeden başvuruların yapıldığını belirtti.
Ali Çandır - 25.01.2021
Anadolu'nun peynir kültürü uluslararası platformda 50 bin kişiye anlatıldı
"50 bin kişiye ulaşmak büyük bir başarı" Açıklamada görüşlerine yer verilen ATB Başkanı Ali Çandır, salgın döneminde tarımsal eğitimi sürdürebilmek amacıyla başlatılan uzaktan eğitim programının başarılı şekilde gerçekleştirildiğini bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Çandır Haberleri | Ali Çandır Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ali Çandır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Çandır kimdir, hayatı ve biyografisi. Antalya'da ilk 7 ay ihracatı 1 milyar doları geçti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 19:21:22. #1.16#

title