Ali Çandır Haberleri

Ali Çandır haber, Ali Çandır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Çandır - 26.2.2020
Rusya'nın domates alım kotasını artırması sektörü memnun etti
Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, domateste Rusya'nın Türkiye'den ithalat kotasını 150 bin tondan 200 bin tona çıkarmasının önemli bir gelişme olduğunu söyledi.
Ali Çandır - 20.2.2020
BAGEV Kariyer, geçen yıl 926 kişiyi işle buluşturdu
Çetin, yaptığı yazılı açıklamada, iş verenlerin iş gücü ihtiyaçlarını tespit eden BAGEV Kariyer Özel İstihdam Ofisinin, iş veren ile iş arayanları etkin şekilde eşleştirmeye devam ettiğini belirtti 2018'de 844 kişiyi işle buluşturan www.bagevkariyer.com'un geçen yıl bu rakamı yüzde 9,7 artırarak 926'ya ulaştırdığını kaydetti. 231'inin kadınlardan, 311'inin de gençlerden oluştuğunu anlatan Çetin, şu değerlendirmede bulundu: "Ofisimiz, iş arayanları işle, işverenleri de aradıkları iş gücüyle buluşturma amacıyla yoğun çalışmalar yürüttüğü bir yılı geride bıraktı. İş gücü piyasasının tüm aktörleriyle ortaklaşa düzenlenen bilgilendirme toplantıları, istihdam fuarları ve kariyer günlerine katılarak işverenlerimizi, iş arayanlarımızı birçok platformda buluşturdu. 2009'dan beri Batı Akdeniz Bölgesi'ndeki işsizliğe www.bagevkariyer.com ile çare olan tüm çalışmaları için 2020 yılı itibariyle BAGEV Başkanlığını devir aldığımız Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır'a bir kez daha teşekkür ediyorum.
Ali Çandır - 8.2.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM (YENİDEN)
Çin'de yaşanan virüs salgını olayının öncelikle insanlık için vahim bir durum olduğuna dikkat çeken Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, her ülkenin de bu virüsten kendini korumak için çeşitli tedbirler aldığını söyledi.
Ali Çandır - 8.2.2020
Rusya Çin'le sınırını kapattı, ihracatta artış bekleniyor
Çin'de yaşanan virüs salgını olayının öncelikle insanlık için vahim bir durum olduğuna dikkat çeken Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, her ülkenin de bu virüsten kendini korumak için çeşitli tedbirler aldığını söyledi.
Ali Çandır - 8.2.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
Çin'de yaşanan virüs salgını olayının öncelikle insanlık için vahim bir durum olduğuna dikkat çeken Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, her ülkenin de bu virüsten kendini korumak için çeşitli tedbirler aldığını söyledi.
Ali Çandır - 3.12.2019
ATB Başkanı Ali Çandır: "Enflasyonun yaşanmadığı tek bölge Batı Akdeniz"
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, Batı Akdeniz Bölgesi olarak 26 bölge içerisinde enflasyonun olmadığı tek bölge olmayı daha önce hiç yaşamadıklarını bildirdi.
Ali Çandır - 27.11.2019
Tarım sektörü temsilcilerine "birlikte hareket etme" çağrısı
Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, tarımda küresel ölçekte etkili bir role sahip olmak için sektör temsilcilerine birlikte hareket etme çağrısında bulundu.
Ali Çandır - 25.10.2019
YÖREX'teki KTO standa ilgi gördü
Coğrafi işaret alabilecek 2 bin 500 ürün potansiyeli ile Türkiye'nin dünya pazarından 20 milyar dolarlık pay alabileceğini ifade eden Gülsoy, şunları kaydetti: "Bu kapsamda YÖREX fuarı hem şehrimiz hem de ülkemiz adına oldukça önemlidir. 18 kalkınma ajansı, 150 civarında oda ve borsa ile toplam 647 civarında katılımcı firmanın yöresel ürünlerini tanıttığı YÖREX fuarında yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Coğrafi işaretli olan mantımızı, sucuk ve pastırmamızı standımıza gelen misafirlerimize ikram ettik. Yoğun katılımın olduğu fuarda Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank, Birlik Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'nun yanı sıra Antalya protokolü ve oda ve borsa başkanlarını standımızda ağırladık. Ürünlerimiz her zamanki gibi tam not aldı. Biz şehrimizin mutfağına daima güveniyoruz. Coğrafi işaretler zirvesinde olduğu gibi bu fuarda da tanıttığımız yöresel ürünlerimiz yüzümüzü ağarttı. KKTC yöresel ürünlerinin de tanıtıldığı, şehir dışı ve yurt dışından çok sayıda katılımcının olduğu ve özellikle yurt dışı tedarikçileriyle yapılan B2B görüşmelerinin yapıldığı bu fuar oldukça verimli geçti. Antalya ve ülke turizmine büyük katkı sağlayacağına inandığımız fuarda Başta Antalya Ticaret Borsası Başkanı Sayın Ali Çandır olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.
Ali Çandır - 25.10.2019
Antalya'da Yöresel Ürünler Fuarı
ATB Başkanı Ali Çandır, YÖREX'de, Türkiye'nin 81 ilinden ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden 467 katılımcıyla yüzlerce yöresel ürünün sergilendiğini belirterek, "Fuarda 2 günde 80 bin kişi ağırlandı, 5 günde 250 bin ziyaretçiyi ağırlamayı hedefliyoruz.
Ali Çandır - 23.10.2019
Yöresel Ürünler Fuarı açıldı
Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır da 10 yıldır sürdürdükleri bu fuarın, Türkiye'nin markası haline geldiğini belirtti.
Ali Çandır - 22.10.2019
Anadolu'nun yöresel ürünleri YÖREX'te buluşacak
ATB Başkanı Ali Çandır, yaptığı açıklamada, YÖREX'te 164 oda ve borsa, 18 kalkınma ajansının yanı sıra valilik, belediyeler, kooperatifler, üretici birlikleri ve firmalardan oluşan 647 katılımcının yer alacağını belirtti.
Ali Çandır - 18.10.2019
Vali Karaloğlu'ndan YÖREX'e tam destek
Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Bülbül ve Cüneyt Doğan ile birlikte Vali Karaloğlu'na YÖREX davetinde bulundu.
Ali Çandır - 15.10.2019
Yöresel Ürünler Fuarı 10'uncu kez kapılarını açacak
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, "Yöresel ürünlerde gelecek on yıllık dönemde kendi potansiyelimizi katma değere dönüştürebileceğimizi ve 10 milyar dolarlık ihracat değerine ulaşabileceğimizi düşünüyorum" dedi.
Ali Çandır - 4.10.2019
Bu zeytinin kilogramı 5 bin liradan açık artırmayla satılacak
Fiyatın nedeni ürünün manevi değeri ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır da Zeytinpark'ta yaklaşık 20 bin zeytin ağacı bulunduğunu, bunlardan elde edilen zeytin ürünlerinin de tüketiciye satıldığını söyledi.
Ali Çandır - 3.10.2019
TÜİK'in eylül ayı enflasyon rakamları
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumunun (TÜİK) açıkladığı eylül ayı enflasyon rakamlarına ilişkin, ilan edilen rakamların, Para Politikası Kurulunun elinde faizi düşürmek için iyi bir çözüm olacağını bildirdi.
Ali Çandır - 1.10.2019
ATB Başkanı Çandır'dan AA'ya ziyaret
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Anadolu Ajansı (AA) Antalya Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.
Ali Çandır - 1.10.2019
"Coğrafi işaretli ürünlerde 200 milyar dolarlık pasta var"
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, kırsal kalkınmanın anahtarı olarak nitelendirilen yöresel ürünlerin, coğrafi işareti alındığında daha pahalıya satıldığını belirterek, "Dünyada coğrafi işaretli ürünlerde 200 milyar dolarlık pasta var.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Çandır Haberleri | Ali Çandır Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ali Çandır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Çandır kimdir, hayatı ve biyografisi. DHA YURT BÜLTENİ - 18.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.9.2020 01:50:37. #1.15#
title