Ali Çandır Haberleri

Ali Çandır haber, Ali Çandır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Çandır - 20.01.2018
Validen 'Teneke Çelenk Yerine Çiçek Kullanın' Çağrısı
Türkiye'nin turizm ve örtüaltı tarım sektöründeki en önemli ili konumundaki Antalya'da çok bilinmeyen kesme çiçek sektörüne dikkat çekmek amacıyla Antalya Valisi Münir Karaloğlu, çiçek mezatına katıldı, hem de kesme çiçek üretim seralarını gezdi. Çiçek mezatına, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Özen, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, Süs Bitkileri ve İhracatçıları Birliği Başkanı Osman Bağdatlıoğlu, Flora Çiçekçilik Üretim ve Pazarlama Kooperatifi Başkanı Muammer Yazıcı, sektör temsilcileri ve çiçekçiler katıldı.
Ali Çandır - 20.01.2018
Dha Yurt Bülteni-8
Türkiye'nin turizm ve örtüaltı tarım sektöründeki en önemli ili konumundaki Antalya'da çok bilinmeyen kesme çiçek sektörüne dikkat çekmek amacıyla Antalya Valisi Münir Karaloğlu,  çiçek mezatına katıldı, hem de kesme çiçek üretim seralarını gezdi. Çiçek mezatına, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Özen, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, Süs Bitkileri ve İhracatçıları Birliği Başkanı Osman Bağdatlıoğlu, Flora Çiçekçilik Üretim ve Pazarlama Kooperatifi Başkanı Muammer Yazıcı, sektör temsilcileri ve çiçekçiler katıldı.
Ali Çandır - 20.01.2018
Validen 'Teneke Çelenk Yerine Çiçek Kullanın' Çağrısı
Türkiye'nin turizm ve örtüaltı tarım sektöründeki en önemli ili konumundaki Antalya'da çok bilinmeyen kesme çiçek sektörüne dikkat çekmek amacıyla Antalya Valisi Münir Karaloğlu,  çiçek mezatına katıldı, hem de kesme çiçek üretim seralarını gezdi. Çiçek mezatına, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Özen, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, Süs Bitkileri ve İhracatçıları Birliği Başkanı Osman Bağdatlıoğlu, Flora Çiçekçilik Üretim ve Pazarlama Kooperatifi Başkanı Muammer Yazıcı, sektör temsilcileri ve çiçekçiler katıldı.
Ali Çandır - 20.01.2018
Antalya'da Çiçek Mezatı
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Flora Çiçekçilik Üretim ve Pazarlama Kooperatifi Antalya Şubesi'nde düzenlenen çiçek mezatına katıldı. Mezatta Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, Orta Anadolu Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Osman Bağdatlıoğlu, Antalya Çiçekçiler Odası Başkanı Alim Uysal ve çok sayıda çiçekçi yer aldı.
Ali Çandır - 03.01.2018
Enflasyon Rakamlarının Yankıları
Çetin, şunları kaydetti: "Yıllık yüzde 11,9 oranındaki enflasyonun yarısı eşit ağırlıkta olmak üzere yine gıda ve ulaştırma grubu fiyatlarındaki artıştan kaynaklanmıştır. Taze sebze ve meyvede yıllık fiyat artışı yüzde 27 olarak saptanmıştır. Gıdada süt ürünleri fiyat artışları, ulaştırma grubunda mazot fiyatının yüzde 14, LPG dolum bedelinin yüzde 21 artması, otomobil fiyat artışının yüzde 36'ya ulaşması, köprü geçiş ücretleri ve elektrikli ev aletleri fiyat artışları enflasyonu yükselten faktörler olmuştur. Çekirdek enflasyon yıllık olarak manşet enflasyona yakındır, ancak son iki ayda yavaşlama eğilimindedir. 2018 yılında enflasyonun tek haneye çekilmesinin kolay bir hedef olmayacağını, döviz kuru ve Merkez Bankasına güvenin belirleyici olmaya devam edeceğini söyleyebiliriz." ATB Başkanı Çandır Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır da yazılı açıklamasında, çekirdek enflasyonda aylık yüzde 0,55, yıllık yüzde 12,30 artış olduğunu belirtti.
Ali Çandır - 27.12.2017
Dha Yurt Bülteni-8
İSTENİLEN KİŞİ SUÇTAN MUAF TUTULABİLİR Darbe ve terör eylemlerinin bastırılmasında yer alan sivillere cezai sorumluluk olmayacağı düzenlemesini de eleştiren Özmen, "Hükumet yetkililerince bu maddenin 15 ve 16 Temmuz günlerinde gerçekleştirilen eylemler ile sınırlı olduğunu söylemiş ise de, metnin hem hükümetin başka üyeleri tarafından hem hukukçular ve insan hakları savunucuları  tarafından böyle anlaşılmadığı açıktır. Oluşan algı ile ortaya çıkan reaksiyonlar, yargının bağımsızlık ve tarafsızlığının son derece tartışmalı olduğu gerçeği ile değerlendirildiğinde bu maddenin kamu düzenini tamamen ortadan kaldırabileceği, bazı sivillerin veya grupların, diğer gruplara yönelik şiddet eylemlerini meşrulaştıracağı kuvvetle muhtemeldir. Bugün, hukukun büyük oranda keyfi bir esneklik içinde işlediği böyle bir atmosferde bu madde ile istenilen kişi suçtan muaf tutulabilir. Dün, öldürdüğü çobanın cesedinin yanına silah atanlar, onların terörist olduğu iddiasıyla nasıl yargıdan muaf tutulduysa, yarın bir insanı öldürüp 'Terörü övdü' gibi bahanelerle yargıdan kaçabilecektir. Bu madde ile  toplantı, gösteri ve yürüyüş hakkı kapsamında yapılan bir etkinlik veya bir basın açıklaması, başkaca gruplar veya sivil vatandaşlar tarafından bu bahanelerle şiddet kullanılarak engellenebilir. Bu düzenleme, ifade özgürlüğü, toplantı, gösteri ve yürüyüş hakkı gibi temel hakların kullanımını riskli hale getirmektedir."dedi.  OHAL'in varlığının ve siyasal iktidarın uygulamalarının kişi hak ve hürriyetlerine sistematik olarak zarar verdiğini ifade eden Özmen, "Anayasaya aykırı şekilde KHK'ların kapsamının dışına çıkarıldığını, TBMM'nin neredeyse devre dışı bırakıldığını, demokratik siyaset kanallarının kapatıldığını, demokratik kazanımlardan hızla uzaklaşıldığını toplum olarak hep birlikte yaşayarak tecrübe etmekteyiz. Sonuç olarak; darbe ile ilişkili olmayanlar başta olmak üzere Anayasa ve hukuk normları ile çelişen bütün KHK'ların iptal edilmesi, OHAL'in derhal kaldırılarak hukukun üstünlüğünün egemen kılınması, siyasi faaliyetleri sebebiyle tutuklu bulunan siyasetçilerin serbest bırakılması, siyaset kurumunun kutuplaştırıcı dili terk ederek normalleşmesi çağrısında bulunuyoruz. Darbelerle mücadele etmenin yolu baskıcı rejimler inşa etmek değildir. Darbelerin panzeri daha fazla demokrasi, daha fazla hukuk, daha fazla insan hakları, daha fazla özgürlüktür."diye konuştu Görüntü Dökümü: --------------------------- Toplantıdan görüntüler Özmen'in açıklamayı okuması Genel ve detaylar Haber - Kamera: Canan ALTINTAŞ-Burak EMEK/DİYARBAKIR,  ======================================================= 5)ANTALYA İSTİHDAMDA 79 İLİ GERİDE BIRAKTI ANTALYA Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, "2017 yılı Şubat ayından itibaren Milli İstihdam Seferberliği kapsamında uygulamaya alınan istihdam teşviklerinin ülkemiz ve kentimiz istihdamında yarattığı ilerlemeyi hepimiz gördük.
Ali Çandır - 27.12.2017
Vergi İndirimi, Motivasyonu Artıracak"
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, "Vergisini düzenli ödeyen mükelleflere 2018'den itibaren uygulanacak yüzde 5'lik vergi indiriminin, vergilerin düzenli ödenmesindeki motivasyonu artıracağına inanıyoruz" dedi.
Ali Çandır - 19.12.2017
Antalya'da Siyasetin Sosyal Medya Raporu
Vali Karaloğlu'nun 230 bin üzerinde takipçisi var Sosyal medyayı etkin olarak kullanan Antalya Valisi Münir Karaloğlu'nun takipçi sayısı ise twitterda 229 bin, instagramda 3 bin 571. Oda başkanlarında ise durum siyasilere göre daha düşük. Bazı oda başkanlarının takipçi sayıları şöyle: Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (ATSO) Davut Çetin: 3 bin 416 twitter, bin 90 instagram, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere: 5 bin 326 twitter, 2 bin 616 instagram, Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır 8 bin 584 twitter, 4 bin 363 instagram, Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mevlüt Yeni: 38 bin 500 twitter, 6 bin 615 instagram, Antalya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Ali Bahar: bin 758 twitter takipçi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Çandır Haberleri | Ali Çandır Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Ali Çandır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Çandır kimdir, hayatı ve biyografisi. Atb Başkanı Çandır: Yaş Sebzede Zirai İlaç Kalıntısı Mümkün Değil (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 15:54:12. #1.16#

title