Ali Çandır Haberleri

Ali Çandır haber, Ali Çandır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Çandır - 25.9.2020
1204 yaşındaki zeytin ağacı meyve veriyor
ODUN OLMAKTAN KURTARILDILAR ATB Başkanı Ali Çandır'ın girişimiyle, İstanbul-İzmir otoyol projesi kapsamında Akhisar'da istimlak edilen arazideki iki anıt ağaç, 2015 yılında özel yöntemle köklenerek, kamyonlar Zeytinpark'a nakledildi.
Ali Çandır - 4.9.2020
Türkşeker'den sera üretiminde sözleşmeli tarım modeli
Antalya İl Tarım Müdürlüğünde gerçekleştirilen toplantıya İl Tarım Müdürü Gökhan Karaca, Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Davut Karayel, Muratpaşa Ziraat Odası Başkanı Nazif Alp, Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ve ziraat odası başkanları da katıldı.
Ali Çandır - 1.9.2020
ATB Başkanı Çandır, büyüme rakamlarını değerlendirdi Açıklaması
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, zor dönemlerin sektörü olan tarımda yüzde 4 büyüme gerçekleşerek, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin üst seviyede olduğu dönemde kurtarıcı olduğunu bildirdi.
Ali Çandır - 28.8.2020
30 Ağustos Zafer Bayramı'na doğru
Türk milletinin bugünkü mevcudiyetinin ve cumhuriyetin o zaferin tezahürü olduğunu vurgulayan Uslu, şunları kaydetti: "Bizler bu şuurla ecdadımızın emaneti olan cumhuriyetimizi daha ileri taşımak için çalışıyor, hedeflerimize doğru kararlılıkla ilerliyoruz. Hedefimiz, ülkemizin dünyanın en büyük 10 ülkesinden biri olması, refah, huzur, barış ve kardeşliğimizin giderek daha da perçinlenmesidir. Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye'de ve dünyanın farklı ülkelerinde yaşayan vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı gönülden tebrik ediyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde bu zaferi bize armağan eden istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, tüm şehit ve gazilerimizi şükranla yad ediyorum." Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ise Türk milletinin, başkomutanı Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde bağımsızlığa olan inancını 30 Ağustos'ta kararlı biçimde ortaya koyduğuna dikkati çekerek, bu zaferin Türk milletinin Anadolu topraklarında var olma mücadelesinde dönüm noktası olduğunu kaydetti.
Ali Çandır - 26.8.2020
Antalya'nın tarım ürünleri ihracatı yüzde 16 arttı
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, ilin tarım ürünleri ihracatının 7 aylık verilere göre yüzde 16 arttığını bildirdi.
Ali Çandır - 17.7.2020
Mesleki Eğitime Özel Sektör Dopingi
Türkiye'de özel sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli insan gücünün yetiştirilmesi maksadıyla Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi arasında mesleki ve teknik eğitime yönelik olarak hayat geçirilen "Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü" kapsamında oluşturulan Protokol Yürütme Kurulu (PYK) dördüncü toplantısını Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin'in başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıya, Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Recep Yıldız, Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldırım Solak, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır ve ATSO Meclis Üyesi Kenan Çelik katıldı.
Ali Çandır - 14.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
ATB Başkanı Çandır Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, yayımladığı mesajında, 15 Temmuz'da halkın kendi iradesi dışında başka hiçbir iradeyi kabul etmeyeceğini, demokrasiye bağlı kalacağını gösterdiğini vurguladı.
Ali Çandır - 23.6.2020
Son dakika! Tarımsal nüfus yaşı 56 olan Antalya tarımına, gençlik aşısı yapılacak
- Tarımsal nüfus yaşı 56 olan Antalya tarımına, gençlik aşısı yapılacak ATB Başkanı Çandır: -"Borsa son 15 yılda projeci bir kimlik kazandı" -ATB, 100'üncü yılını kutladı ANTALYA - Antalya Ticaret Borsası'nın (ATB), hem kuruluşunun 100'üncü yılını kutlandı, hem de Haziran ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda önümüzdeki dönem sürecinde neler yapılacağı konusunda bilgilendirmelerde bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, "Tarıma gençlik aşısı yapacağız.
Ali Çandır - 23.6.2020
Antalya Ticaret Borsası 100. yılını kutluyor
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, tarımda alışkın olunan üretim dışında daha fazla ekonomik değer oluşturacak yeni uygulamaların denenmesi gerektiğini belirtti.
Ali Çandır - 17.6.2020
Vali Karaloğlu'dan ATB'ye veda ziyareti
ATB'den yapılan açıklamaya göre, Karaloğlu, ziyaretinde ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, yönetim kurulu üyeleri Halil Bülbül ve Cüneyt Doğan ile bir süre sohbet etti.
Ali Çandır - 28.5.2020
ATB Başkanı Çandır, ani sıcaklık değişiminin meyve üretimine etkisini değerlendirdi Açıklaması
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, ani sıcaklık değişiminin portakal ve zeytinde ürün kaybına neden olduğunu belirterek, "Hava şartları henüz çiçeklenme aşamasında olan ya da meyveye durmuş ağaçları etkiledi.
Ali Çandır - 22.5.2020
ATB Başkanı Çandır: "Tarımda 12 aya yayılan yapılanmaya gidilmeli"
ATB Başkanı Ali Çandır, "Biz sadece örtü altında sezonluk ürünler üretiyoruz müşteri ile bağımız belli dönemlerin içerisinde kalıyor ve bitiyor.
Ali Çandır - 3.5.2020
Antalya Ticaret Borsası "Tarım Sohbetleri" programı
ATB Başkanı Ali Çandır da bu zorlu dönemde tarımın, ekonominin ayakta kalması için girişimde bulunduklarını bildirdi.
Ali Çandır - 14.4.2020
Antalya, 83 milyon için üretiyor-3
'TARIM ARAZİSİNE ULAŞAMADIK' Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, ilk etapta 9 milyon 700 bin metrekarelik hazineye ait arazinin çiftçinin kullanımına açılması kararını değerlendirdi.
Ali Çandır - 14.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 3
'TARIM ARAZİSİNE ULAŞAMADIK' Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, ilk etapta 9 milyon 700 bin metrekarelik hazineye ait arazinin çiftçinin kullanımına açılması kararını değerlendirdi.
Ali Çandır - 14.4.2020
Antalya, 83 milyon için üretiyor -2
'TARIM ARAZİSİNE ULAŞAMADIK' Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, ilk etapta 9 milyon 700 bin metrekarelik hazineye ait arazinin çiftçinin kullanımına açılması kararını değerlendirdi.
Ali Çandır - 14.4.2020
Antalya, 83 milyon için üretiyor -1
'TARIM ARAZİSİNE ULAŞAMADIK' Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, ilk etapta 9 milyon 700 bin metrekarelik hazineye ait arazinin çiftçinin kullanımına açılması kararını değerlendirdi.
Ali Çandır - 13.4.2020
'Çiçekler serada kalmasın' çağrısı
Geçen yıla göre, yüzde 100'ü aşan fiyat artışları görülen zirai karantina ve zirai mücadele müdürlükleri döner sermaye işletmeleri standart belge ücretlerinin, '2019 yılı yeniden değerleme oranı'nı geçmeyecek biçimde düzenlenmesini de isteyen Yılmaz, şunları söyledi: 'Tarımsal üretim yapılan ancak mülkiyet sorunu nedeniyle Çiftçi Kayıt Sistemi kaydı oluşturulamayan arazilerde üretim yapanlar, özel kayıt oluşturularak tarımsal desteklerden faydalandırılmalı. Böylece süs bitkileri sektöründe kayıt oranı yükselecektir. Üreticimize 2020 yılı desteklemeleri avans olarak acil ödenmeli. Kooperatif ve birliklere ortaklaşa tedarik için finansman ayrılmalı ve üreticiler bir sonraki sezon sonunda ödemek üzere bu tedarikten yararlandırılmalı." SORUMLULUKLAR ÖTELENMELİ Koronavirüs tedbirleri kapsamında ithalat ve ihracatın kısıtlanması ve Avrupa'daki mezatların kapatılması nedeniyle Antalyalı kesme çiçek üreticileri de zor günler yaşamaya başladı. Çiçekler üreticinin elinde kalınca krizle baş başa kalan üreticiye destek önerisi Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır'dan geldi.
Ali Çandır - 2.4.2020
Tarım sektörünün talepleri Bakan Pakdemirli'ye iletildi
Antalya Tarım Konseyi (ATAK) ve Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, meslek komiteleri ve tarım konseyi üyelerinin taleplerini içeren 13 maddelik raporu, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye sundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Çandır Haberleri | Ali Çandır Kimdir - Haberler - Ali Çandır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Çandır kimdir, hayatı ve biyografisi. 1204 yaşındaki zeytin ağacı meyve veriyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.9.2020 13:19:22. #1.15#
title