Ali Bilgin Haberleri

Ali Bilgin haber, Ali Bilgin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Bilgin - 10.11.2016
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Törene Kaymakam Muharrem Eligül, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Bilgin, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emrullah Sabaz, kurum amirleri, askeri erkan, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, vatandaşlar ile öğrenciler katıldı.
Ali Bilgin - 28.10.2016
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na Doğru
Törene, Kaymakam Muharrem Eligül, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Bilgin, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emrullah Sabaz, kamu kurumlarının müdürleri, askeri erkan, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile öğrenciler katıldı.
Ali Bilgin - 12.08.2016
Kazada Hayatını Kaybeden Orman İşçisine Sigorta Tazminatı
Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürülüğü'ne gerçekleştirilen programda, Kilis'e göreve gederken geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Saygılı'nın yakınlarına, Öz Orman İş Sendikası Genel Mali Sekreteri Ali Bilgin tarafından 20 bin liralık sigorta tazminatı çeki verildi.
Ali Bilgin - 19.07.2016
Şehitler Son Yolculuklarına Uğurlanıyor
10 aylık polis olan Yiğit'in bir kurumda çalışan Ali Bilgin ile nişan hazırlığında olduğu, yüzüklerinin alındığı ve bir ay sonra takılacağı öğrenildi.
Ali Bilgin - 27.06.2016
Öz Orman İş Sendikası Üyeleri Anamur'da Buluştu
Anamur Belediyesi Sosyal Tesisleri'ndeki buluşmaya Hak-İş Genel Başkan Yardımcısı ve Öz Orman İş Genel Başkanı Settar Aslan, Öz Orman İş Genel Başkan Yardımcısı Ali Bilgin, Mersin Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, Müdür Yardımcıları Bilal Akkuş ve Yalçın Akın, Öz Orman İş Mersin Temsilcisi Halim Taşkın, Anamur Müftüsü Zeynel Abidin Çınar, Anamur Orman İşletme Müdürü Hüseyin Meteris, Bozyazı İşletme Müdür Yardımcısı Nuri Bal ile Anamur ve Bozyazı'daki sendika üyeleri katıldı.
Ali Bilgin - 10.06.2016
Engelli Gence Akülü Araç Yardımı
Engellilerin, engelini ortadan kaldırmak için çalışma yürüttükleri bildirilen açıklamada, akülü arabanın Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Bilgin tarafından Göktaş'a teslim edildiği ifade edildi.
Ali Bilgin - 24.05.2016
Rize'de "Evde Sağlık ve Palyatif Bakım" Sempozyumu
Sempozyuma, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi rektör yardımcıları Prof. Dr. Ali Bilgin ve Prof.
Ali Bilgin - 14.02.2016
Eskişehir'de Av Köpekleri Yarıştı
Uluslararası hakemler Christiana Lohmann ve Ümit Özkanal gözetiminde gerçekleşen yarışmanın ilk bölümünde, av köpekleri "Continental Irk Gençler" ve Continental Irk Yetişkinler" kategorisinde hünerlerini sergiledi. Yarışlar sonunda gençlerde Ali Bilgin'e ait "Zoy", yetişkinlerde de Ulvi Yılmaz'a ait "Daf Vom Yılmaz" adlı köpekler birincilik elde etti.
Ali Bilgin - 02.02.2016
Silopili Kadınlara Kurs
Girişimci Kadınlar Derneği'nce, SODES'e sunulan "Geleceğin İnşası" projesi kabul edildi. Kurs çerçevesinde Silopi'de bulunan 120 kadına çeşitli kurslar verileceği bildirildi. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Proje Koordinatörü Ali Bilgin, "Kadınların zamanlarını değerlendireceğini bir merkez kurduk.
Ali Bilgin - 28.01.2016
Filinta'da Büyük Operasyon
Gizli Teşkilatı, devletin içine sızmış hainlere ulaştıracak şifreler sayesinde büyük, gerilimli ve zamanla yarışılan bir operasyon bekliyor. Filinta Mustafa ve Gizli Teşkilat ekibi acaba bu zamanı doğru kullanıp hedefe ulaşabilecek mi? Tüm bunlar olurken Mustafa, karısı Leyla'ya büyük haksızlık yaptığını düşünecek ve bir adım atacaktır. Fakat bu sıcak temas yerini bir anda herkesi şaşırtacak bir gerilime bırakacaktır. Farah'ı, Padre Celal'i ve çiftimizi de işin içine katacak büyük itirafların, çok büyük bir sırların ve dahasının ortaya çıkacağı 44. bölümüyle Filinta 'Bin Yılın Şafağında' 29 Ocak Cuma akşamı 20.00 TRT1'de! Başrollerinde, Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk, Engin Yüksel, Çağatay Atasagun, Özcan Varaylı, Mustafa Uzunyılmaz, Nurşim Demir, Gülşah Şahin, Muhammet Emre Kaya, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Uğur Taşdemir, Naşit Özcan, Ufuk Kaplan, Ebru Kural, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla, Muhammed Kerem Şahin, Hakan Kurtaş, Demet Tuncer, Alper Yakıcı, Ali Çelik, Umay Anadolu Kaboğlu, Berk Güneşberk, İnci Şen, Uğur Uludağ ve konuk oyuncu Ali Bilgin'in yer aldığı Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisi, 29 Ocak Cuma ve her Cuma Saat 20.
Ali Bilgin - 23.01.2016
Filinta'da Ortalığı Karıştıran Büyük Patlama!
Berrak'ın dövüşü Gecenin bir diğer dikkat çeken sahnesi, Berrak Tüzünataç'ın dövüşme sahnesiydi. İzleyiciler tarafından dünyaca ünlü 'Zeyna' karakteri gibi dövüştüğü dile getirilen Berrak Tüzünataç, dizide Rus casusla ve Rus dövüş sanat tekniği olan systema tarzındaki dövüşüyle dün geceye damga vuran sahnelere imza attı. Padre Celal Farah için mi geri döndü? Farah'ın babası Davut Paşa'yı öldürmesinin ardından Manastıra giden ve Efendi Cemil'in istemediği Padre Celal, ani bir kararla geri dönerek Yüce Efendi'nin karşısına çıktı ve ardından Efendi Cemil'in yanına gitti. Padre Celal'in dün geceki dönüş sahnelerinde meydan okuyan tavrının yanı sıra Farah'ın peşini bırakmadığı ve onu izlediği sahneler, izleyenlerce, 'Güç için mi, yoksa Farah için mi geri döndü?' sorusunu sormalarına neden oldu. Farah'ın, gizli belgelere ulaşmak için, Fransızca ders vermek için görevlendirildiği Bimâr Aceze Vakfına bir gece gizlice girişinde onu takip eden Padre Celal, okul görevlisini Farah'ı takip ettiği için bayılttı. Fakat Farah bu gölgenin Padre olduğunun henüz farkında değildi. Farah belgelere ulaşacak mı? Bir sonraki bölümde izleyeceğiz… Yönetmenliğini Osman Kaya'nın yaptığı başrollerinde, Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk,Engin Yüksel, Çağatay Atasagun, Özcan Varaylı, Mustafa Uzunyılmaz, Nurşim Demir, Gülşah Şahin, Muhammet Emre Kaya, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Uğur Taşdemir, Naşit Özcan, Ufuk Kaplan, Ebru Kural, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla, Muhammed Kerem Şahin, Hakan Kurtaş, Demet Tuncer, Alper Yakıcı, Ali Çelik, Umay Anadolu Kaboğlu, Berk Güneşberk, İnci Şen, Uğur Uludağ ve konuk oyuncu Ali Bilgin'in yer aldığı Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisinin, 44.
Ali Bilgin - 21.01.2016
Filinta'da Soğuk Savaş Dönemi!
Başrollerinde, Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk,Engin Yüksel, Çağatay Atasagun, Özcan Varaylı, Mustafa Uzunyılmaz, Nurşim Demir, Gülşah Şahin, Muhammet Emre Kaya, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Uğur Taşdemir, Naşit Özcan, Ufuk Kaplan, Ebru Kural, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla, Muhammed Kerem Şahin, Hakan Kurtaş, Demet Tuncer, Alper Yakıcı, Ali Çelik, Umay Anadolu Kaboğlu, Berk Güneşberk, İnci Şen, Uğur Uludağ ve konuk oyuncu Ali Bilgin'in yer aldığı Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisinin, 43.
Ali Bilgin - 02.01.2016
Akdağmadeni İlçesinde Av Yasağı Uyarısı
Akdağmadeni Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Ali Bilgin, birinci grup memeliler ve ikinci grup kuşlar için av sezonunun yarın sona ereceğini söyledi.
Ali Bilgin - 28.12.2015
Delibal Eskişehir'de!
Çağatay Ulusoy ve Ali Bilgin'in katılımıyla 26 Aralık günü Eskişehir Özdilek Alışveriş Merkezi'nde gerçekleşen galaya Eskişehirli hayranlar yoğun ilgi gösterdi.
Ali Bilgin - 28.12.2015
Uçankuş Tv'nin 'İki Kadın Arasında'' Programında Açıklandı
Ali Bilgin'in yönettiği "Delibal"ın afişinin bile Hint yönetmen Aishwarya Dhanush'un yönettiği "Moonu 3" filmiyle aynı olması dikkat çekiyor.
Ali Bilgin - 24.12.2015
Sinema - Delibal
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Filmin fragmanı İSTANBUL - Ali Bilgin'inn yönettiği ve Çağatay Ulusoy, Leyla Lydia Tuğutlu, Hüseyin Avni Danyal ile Mustafa Avkıran'ın oynadığı Delibal, bu haftanın vizyon filmlerinden.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Bilgin Haberleri | Ali Bilgin Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Ali Bilgin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Bilgin kimdir, hayatı ve biyografisi. Ali Çamdalı: Kendimi Real Madrid'de Gibi Hissediyorum.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.6.2021 10:14:30. #1.16#

title