Ali Bilgin Haberleri

Ali Bilgin haber, Ali Bilgin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Bilgin - 10.09.2020
Son dakika haberi | Antalya Film Forum projeleri belli oldu
Seçilen projeler ise Ümran Safter'in yönettiği ve Suraj Sharma'nın yapımcısı olduğu "Bırakın Kapı Açık Kalsın", yönetmen ve yapımcılığını Somnur Vardar'ın üstlendiği "Boşlukta", Ceylan Özgün Özçelik"in yönetmenliğini yaptığı ve Armağan Lale"nin yapımcılığında çekilen "Cadı Üçlemesi +15", İdil Akkuş ve Ekin İlkbağ'ın yönettiği, Ali Bilgin'in yapımcısı olduğu "Düet", Şafak Şahin"in yönettiği, Emek Yıldırım Şahin"in yapımcılığını üstlendiği "Hatıraların Gölgesinde", Ahmet Necdet Çupur"un yönettiği ve Nadir Öperli, Delphine Morel ve Anke Petersen"in yapımcısı olduğu "Örtbas", Haydar Demirtaş"ın yönettiği Can Deniz Şahin ve Hasan Demirtaş ile birlikte yapımcısı olduğu "Sınırsız Hayatlar"dan oluşuyor.
Ali Bilgin - 10.09.2020
Antalya Film Forum projeleri açıklandı
Bu projeler ise şöyle: Ümran Safter'in yönettiği ve Suraj Sharma'nın yapımcısı olduğu 'Bırakın Kapı Açık Kalsın', yönetmen ve yapımcılığını Somnur Vardar'ın üstlendiği 'Boşlukta', Ceylan Özgün Özçelik'in yönetmenliğini yaptığı ve Armağan Lale'nin yapımcılığında çekilen 'Cadı Üçlemesi +15', İdil Akkuş ve Ekin İlkbağ'ın yönettiği, Ali Bilgin'in yapımcısı olduğu 'Düet', Şafak Şahin'in yönettiği, Emek Yıldırım Şahin'in yapımcılığını üstlendiği 'Hatıraların Gölgesinde', Ahmet Necdet Çupur'un yönettiği ve Nadir Öperli, Delphine Morel ve Anke Petersen'in yapımcısı olduğu 'Örtbas', Haydar Demirtaş'ın yönettiği Can Deniz Şahin ve Hasan Demirtaş ile birlikte yapımcısı olduğu 'Sınırsız Hayatlar'.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Bilgin Haberleri | Ali Bilgin Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ali Bilgin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Bilgin kimdir, hayatı ve biyografisi. Menajerimi Ara 20. Bölüm 2. Fragman.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.6.2021 13:44:26. #1.16#

title