Ali Bedan Seçim Sonuçları

Ali Bedan Seçim Sonuçları
Haberler.com - Haberler | Güncel

31 Mart seçimlerinde DP ANTALYA GÜNDOĞMUŞ belediye başkan adayı olan Ali Bedan isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu.

31 Mart seçimlerinde DP ANTALYA GÜNDOĞMUŞ belediye başkan adayı olan Ali Bedan isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu. ANTALYA GÜNDOĞMUŞ ilçesinde toplam 6 aday ile yarışan Ali Bedan isimli DP adayının aldığı oy oranını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Türkiye, 31 Mart'ta belediye başkanı, belediye meclis üyesi ve muhtarlarını seçmek için sandığa gitti. Partilerin hummalı çalışmaları sonucu sandıklar açıldı ve yerel seçimde adayların aldığı oy oranları belli oldu. Peki 31 Mart 2019 Yerel Seçiminde DP ANTALYA GÜNDOĞMUŞ adayı Ali Bedan kimdir? DP ANTALYA GÜNDOĞMUŞ adayı Ali Bedan yüzde kaç oy aldı?

Ali Bedan Oy Oranları ve Seçim Sonuçları

31 Mart yerel seçimlerinde DP ANTALYA GÜNDOĞMUŞ belediye başkan adayı olarak gösterilen Ali Bedan GÜNDOĞMUŞ ilçesinde % 0,88 oranında oy almıştır. GÜNDOĞMUŞ ilçesinde % 0,88 oranında oy olan Ali Bedan adlı DP adayı toplamda 53 adet oy sayısına ulaştı.

ANTALYA GÜNDOĞMUŞ ilçesinde AK Parti, CHP, MHP, DSP, VP adaylarının aldığı oy oranlarını detaylı olarak incelemek istiyorsanız tıklayınız.

##11905391####11909661####11904163##
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title