Ali Ballı Haberleri

Ali Ballı haber, Ali Ballı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Ballı - 23.07.2016
Mavi Sularda "Mega" Tatil
Otel konforunu aratmayan mega lüks yatlarıyla Türkiye'nin gözde tatil merkezi Bodrum'a gelen yerli ve yabancı misafirler, Ege'nin maviyle yeşilin buluştuğu koylarında tatil yapıyor.
Ali Ballı - 13.07.2016
Bodrum'un Antik Mezarları Turizme Kazandırılacak
Bodrum ilçesinde Helenistlik, Roma ve beylikler döneminden kaldığı tahmin edilen tarihi yerleşim yerindeki kaya mezarlarının, turizme kazandırılması için çalışma başlatılacağı bildirildi.
Ali Ballı - 06.07.2016
Sahneye 2 Bininci Kez Çıkacak
Devlet sanatçısı piyanist Gülsin Onay, Bodrum ilçesinde düzenlenecek uluslararası festivalde, 2 bininci kez sahneye çıkacak.
Ali Ballı - 02.07.2016
Minibüsü Karavana Çevirdi
Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan emekli muhasebeci Mümtaz Yetkin, aldığı minibüsü 22 bin 500 lira harcayarak karavana dönüştürdü.
Ali Ballı - 26.06.2016
Hassas Burnu" ile Rakip Tanımıyor
Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan Mehmet Ali Uslu, Türkiye'nin çeşitli illerinde katıldığı av yarışmalarında kendisine onlarca kupa ve ödül kazandıran kurzhaar cinsi köpeğine gözü gibi bakıyor.
Ali Ballı - 22.06.2016
Öğretmenleri ve Ailesi "Işığı" Oldu, Okulu Birinci Bitirdi
Muğla'nın Bodrum ilçesinde 19 yaşındaki görme engelli Utku Dağdeviren, öğretmenlerinin ve ailesinin desteğiyle lise öğrenimini birincilikle tamamladı.
Ali Ballı - 15.06.2016
Hayvansever Kadın Başkan Evini Kedilere Açtı
AK Parti Bodrum İlçe Başkanı ve iş kadını Çiğdem Demiralp, 3 katlı evinde ve bahçesinde 30'a yakın kedi besliyor.
Ali Ballı - 09.06.2016
Mavi Suların "Gönüllü Dalgıçları"
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, belediyenin farklı birimlerinde görev yapan 11 dalgıcın oluşturduğu "gönüllü dalış timi", Bodrum Yarımadası'nda mavi suların temizliği için çaba sarf ediyor.
Ali Ballı - 06.06.2016
Bin Yıllık Dev Çınara Gözleri Gibi Bakıyorlar
Muğla'nın Bodrum ilçesinde bulunan ve bin yıllık olduğu belirtilen dev çınara vatandaşlar gözleri gibi bakıyor.
Ali Ballı - 06.06.2016
Gündem / 6 Haziran 2016
(Antalya) (Fotoğraflı-Görüntülü) ÖZEL HABER 1- "Fed'in haziranda faiz artırma olasılığı tarım dışı istihdamla buharlaştı" Amerikalı ekonomistler, hayal kırıklığı yaratan mayıs ayı tarım dışı istihdam verisinin, Fed'in haziranda faiz artışına gitme olasılığını ortadan kaldırdığı görüşünde birleşiyor S&P'nin ABD Başekonomisti Beth Ann Bovino: "Mayıs ayı istihdam raporu, Fed'in haziranda faiz artırma olasılığını tamamen yok etti" "Verilerin geneli halen ekonomiyi tam istihdama yaklaştıran ılımlı büyümenin sürdüğüne işaret ediyor. Bu nedenle, Fed'in bir sonraki faiz artışının birkaç yıl değil birkaç ay uzakta olduğuna inanıyorum" Mott Capital Management Portföy Müdürü Michael Kramer: "Sonuç olarak, Fed'in bu yaz faiz artırma ihtimali, cuma sabahı gelen raporla anında buharlaştı" Moody's Analytics'in Genel Direktörü Sophia Koropeckyj: "Rapor hazırlanırken yapılan ankete katılım oranının yüzde 74 ile son 3 yılın en düşük seviyesinde kalması, verideki garipliğe bir ipucu olabilir. Bu gelecek iki ayda ciddi revizyonlara gidilebileceği anlamına geliyor" (Gülbin Yıldırım/Washington) 2- Bin yıllık dev çınara gözü gibi bakıyorlar Muğla'nın Bodrum ilçesinde bulunan ve bin yıllık olduğu belirtilen dev çınara vatandaşlar gözü gibi bakıyor Bölgede yaşayan vatandaşlar ağacın koruma altına alınarak turizme kazandırılması için yetkililerden çalışma yapılmasını bekliyor Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon: "Asırlardır yaşayan bir ağaç. Bu ağaçlar Bodrum'un geçmişinden bu güne gelen ağaçlardır. Bizimde bunları koruyarak, turizme katkı sağlamamız gerektiğine inanıyorum. Bu ağaçları korumak için en iyi şekilde mücadele edeceğiz" (Ali Ballı / Muğla) 3- Baba ve oğul Esed, hayatını kararttı Hafız Esed döneminde Suriye'de çıkan iç savaşta hapse girmemek için kaçtığı İspanya'dan 2000 yılında Suriye'ye dönen ancak bu kez de oğul Esed döneminde yeniden iç savaş çıkınca 2013 yılında Türkiye'ye sığınan 59 yaşındaki Abdulmelik Sultan, Nevşehir'de yardım kuruluşlarının destekleriyle yaşam mücadelesini sürdürüyor 4 dil bilmesine rağmen hastalığı nedeniyle çalışamayan Sultan: "Avrupalılar bize düşman muamelesi yapıyor, oraya gidenler çok sıkıntı yaşıyor.
Ali Ballı - 31.05.2016
Korgeneral Polat, Mezarı Başında Anıldı
Yıldırım Mezarlığı'ndaki anma, Jandarma Astsubay Ali Ballıdede'nin, Polat'ın biyografisini okumasıyla başladı.
Ali Ballı - 27.05.2016
Turistin Tercihi Yine Bodrum
Türkiye'nin gözde turizm merkezlerinden Bodrum ilçesine gelen yerli ve yabancı turistte yoğunluk yaşanıyor.
Ali Ballı - 20.05.2016
1. Bodrum Medya Çalışanları Bowling Turnuvası
Turnuvada ikinciliği Bodrumhaberpostası.com internet sitesi sahibi Uğur Yurtsev ve eşi Hülya Yurtsev çifti kazanırken, üçüncülüğü ise AA Bodrum Muhabiri Ali Ballı ile eşi Fatma Ballı elde etti.
Ali Ballı - 18.05.2016
Muğla Koylarının "Milyon Dolarlık" Misafirleri
DURMUŞ GENÇ / ALİ BALLI - Türkiye'nin gözde tatil merkezi Muğla'daki koylar, yeni turizm sezonunda çok sayıda lüks yatı ağırlıyor.
Ali Ballı - 13.05.2016
Camiye Bıraktığı Notla "Helallik" İstedi
Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir vatandaş camide cep telefonunu şarj ettikten sonra imama "helallik" isteyen notla bir miktar para bıraktı. Cami imamı ve sakinleri olaya çok şaşırdı.
Ali Ballı - 28.04.2016
Evladı Yok Ama Binlerce Manevi Çocuğu Var
Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşamını sürdüren ve annesi ölen 2 kız kardeşi 30 yıl önce evlat edinen 85 yaşındaki emekli ebe Sabiha Öncel, 32 senelik meslek hayatında 3 bine yakın bebeğin dünyaya gelmesine tanıklık etti.
Ali Ballı - 10.04.2016
Zorlu Parkurların "18'lik" ve "60'lık" Sporcuları
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Genç ve yaşlı sporculardan detay görüntü -Sporcuların parkurda yarışması -Sporcularla röportaj -TMF Yönetim Kurulu Üyesi Şefkatlioğlu ile röportaj -Detay görüntüler Zorlu parkurların "18'lik" ve "60'lık" sporcuları Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen ATV Şampiyonası'na katılan 18 ve 64 yaşındaki iki sporcu, başarılı performanslarıyla dikkati çekiyor 64 yaşındaki Bekir Afacan: "Benim bu yarışlarda zorlandığım bir parkur olamaz. Zorlu etapları daha çok seviyorum" 18 yaşındaki Ahmet Özgül: "Tüm motor klasmanlarını en iyi şekilde değerlendirip, Avrupa'da yarışarak Türkiye'yi temsil etmek istiyorum" ALİ BALLI - Muğla'nın Bodrum ilçesindeki Türkiye ATV Şampiyonası'nda zorlu parkurlarda mücadele eden 18 ve 64 yaşındaki iki sporcu, büyük ilgi görüyor.
Ali Ballı - 10.04.2016
Zorlu Parkurların "18'lik" ve "60'lık" Sporcuları
Muğla'nın Bodrum ilçesindeki Türkiye ATV Şampiyonası'nda zorlu parkurlarda mücadele eden 18 ve 64 yaşındaki iki sporcu, büyük ilgi görüyor.
Ali Ballı - 06.04.2016
Kanseri Yendi Şimdi "Hastalarına" Umut Oluyor
Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaklaşık bir yıllık tedavinin ardından meme kanserini yenerek sağlığına kavuşan Arzu Karataş, kansere yakalanan diğer hastalara da şifa aşılıyor.
Ali Ballı - 13.03.2016
Eski Model Cipleri "Off Road" Aracına Dönüştürüyor
Muğla'nın Bodrum ilçesinde demircilik yapan Hasan Korkmaz, ilgi duyduğu eski model arazi araçlarını satın alarak off road aracına dönüştürüyor.
Ali Ballı - 26.02.2016
Teşvik Tamam Görev Şimdi Bizde"
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı, "2016 Turizm Eylem Planı" paketiyle ilgili, "Özellikle uçaklara verilen teşvik bizi oldukça mutlu etti.
Ali Ballı - 23.02.2016
Turizmcilere "Eylem Planı" Morali
ALİ BALLI - Turizmciler, uzun zamandır beklediği ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı 2016 Turizm Eylem Planı'nı olumlu karşıladı.
Ali Ballı - 22.02.2016
Bodrum Guletleri" İçin Tanıtım Atağı
Bodrum'da turistlerin yaz aylarındaki vazgeçilmez eğlencelerinden olan ve 5 yıldızlı otel konforunu aratmayan "Bodrum guletleri" ile "Mavi yolculuk" daha fazla tanıtılacak.
Ali Ballı - 21.02.2016
Bodrum'da Karavan Tatili Keyfi
Muğla'nın Bodrum ilçesinde çadır kampı veya karavanda yaşayanlar için kurulan alanda, uygun fiyata tatil imkanı sunuluyor.
Ali Ballı - 19.02.2016
Bodrum'da 53 Yıldır Nazar Boncuğu Üretiyor
Türkiye'nin gözde turizm merkezinden Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan Halit Arabalı, 53 yıldır nazar boncuğu üretiyor.
Ali Ballı - 10.02.2016
Aylan Kurdi Davası" Sanıkları Hakim Karşısına Çıkıyor
DURMUŞ GENÇ - Muğla'nın Bodrum ilçesinde geçen yıl kıyıya vurmuş cansız bedeniyle dünya gündemine oturan Aylan bebeğin de aralarında bulunduğu 5 kişinin hayatını kaybettiği olayla ilgili tutuklanan 2 Suriyeli, yarın hakim karşısına çıkacak.
Ali Ballı - 27.01.2016
Macera Tutkunları Yarıyıl Tatilinde Muğla'yı Tercih Etti
ALİ BALLI - Yaz aylarında çok sayıda turistin ziyaret ettiği Muğla, kültürel varlıkları ve muhteşem doğasıyla yarıyıl tatilinde de macera ve doğa tutkunlarının adresi oldu.
Ali Ballı - 18.01.2016
Yabancılar Konutta da Tatilde de "Muğla" Diyor
ALİ BALLI - Doğal güzellikleri ve tarihi yapılarıyla öne çıkan Muğla ile ilçeleri, turizmin yanı sıra konut edinmede yabancıların ilk tercihleri arasında bulunuyor.
Ali Ballı - 12.01.2016
Hastalara "İkiz" Müdahale
Eğitim yaşamları boyunca hiç ayrılmayan, vatani hizmetlerini de aynı yerde yerine getiren acil tıp teknisyeni ikizler, Muğla'nın Bodrum ilçesinde görev yaptıkları 112 acil istasyonunda birlikte hayat kurtarıyor.
Ali Ballı - 12.01.2016
Anadolu Ajansı Özel Haber
1- 5 ilçede 578 terörist etkisiz hale getirildi - Diyarbakır'ın Sur, Şırnak'ın Cizre ve Silopi ile Mardin'in Nusaybin ve Dargeçit ilçelerinde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonlarda etkisiz hale getirilen terörist sayısı 578'e ulaştı - Operasyonlarda teröristlerce tuzaklanan bin 81 el yapımı patlayıcı imha edilirken, 107 hendek kapatıldı, 740 barikat kaldırıldı (Ekip/Diyarbakır) 2- "Eski yaşantımızı istiyoruz, hendekleri değil" - Güvenlik güçlerinin operasyonlarının sürdüğü Sur'daki evlerini terk etmek zorunda kalan aileler, ilçenin teröristlerden temizlenmesini ve bir an önce eski yaşantılarına dönmeyi bekliyor - Terör mağduru D.S: "7 yaşındaki kızım her gün etajerin üstüne çıkıp, 'Anne burada bana bir şey değmez. Kurşunlar üstümden geçip duvara gider. Biraz ekmek ver. Burada kalacağım' diyordu" - Terör mağduru B.S: "Huzurluyduk, kimse bize karışmıyordu.
Ali Ballı - 03.01.2016
Eve Dönüştürdüğü Minibüste Köpekleriyle Yaşıyor
Bodrum'da 1982 model minibüsünü eve dönüştüren Şenol Özbakan, sokakta bulup büyüttüğü 5 köpeğiyle yaşıyor.
Ali Ballı - 26.12.2015
Muğladaki Otellerde Yılbaşı Hereketliliği
ALİ BALLI - Yılbaşı dolayısıyla yerli turist yoğunluğu yaşanması beklenen Türkiye'nin önde gelen turizm merkezi güney Ege'deki otellerde hazırlıklar sürüyor.
Ali Ballı - 17.12.2015
Engelli Öğrencilerin, Yeni Yıl Mesaisi
Bodrum'da fiziksel ve zihinsel engelli öğrenciler, Engelli Sevgi Sanat Atölyesi'nde yaptıkları el emeği ürünlerle harçlıklarını çıkarıyor.
Ali Ballı - 07.12.2015
Turizm Cenneti"Nin Zeytinleri Yağa Dönüştürülüyor
ALİ BALLI - Türkiye'nin gözde turizm merkezlerinden Muğla'da aralık-ocak döneminde bahçelerden büyük zahmetlerle, tırmık ve sırıklarla toplanarak fabrikalara ulaştırılan ve büyük bölümü yağa dönüştürülen zeytinler, yöre halkının önemli geçim kaynakları arasında yer alıyor.
Ali Ballı - 24.11.2015
Pehlivan Develer" Sezona Hazırlanıyor
Muğla'nın Bodrum ilçesinde güreşlere hazırlanan develer, geleneksel yarışları bekliyor.
Ali Ballı - 11.10.2015
Babasının Askerlik Arkadaşları Anısına Denize Çiçek Bıraktı
İngiliz vatandaşı Sidney Thomas Hill, 2. Dünya Savaşı'nda batan savaş gemisinde yaşamını yitiren, babasının askerlik arkadaşları anısına Bodrum Körfezi'ndeki Karaada açıklarında denize çiçek bıraktı.
Ali Ballı - 11.10.2015
Babasının Askerlik Arkadaşları Anısına Denize Çiçek Bıraktı
İngiliz vatandaşı Sidney Thomas Hill, 2. Dünya Savaşı'nda batan savaş gemisinde yaşamını yitiren, babasının askerlik arkadaşları anısına Bodrum Körfezi'ndeki Karaada açıklarında denize çiçek bıraktı.
Ali Ballı - 03.10.2015
Denizlerin Gönüllü "Kahraman"Ları
ALİ BALLI - Muğla'da, denizde arama kurtarma faaliyetlerine destek vermek amacıyla gönüllülerin katılımıyla kurulan Bodrum Deniz Kurtarma Derneği, başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiriyor.
Ali Ballı - 27.09.2015
Herkes Işığa, Ben Karanlığa Hasretim"
Evinde çıkan yangında alt göz kapakları yanan kadın, yapılan ameliyatla kulak arkasındaki deri ve kıkırdak doku kullanılarak 12 yıl sonra yeni göz kapaklarına kavuştu.
Ali Ballı - 03.09.2015
Umuda Yolculuğun Turizmin Gölgesindeki "Acı Yüzü"
ALİ BALLI - Muğla ve denize kıyısı bulunan turistik ilçeleri, iç karışıklık ya da savaş yaşanan ülkelerden kaçarak daha iyi bir yaşam için Avrupa'ya gitmek isteyen kaçakların en yoğun kullandığı güzergahlar arasında yer alıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Ballı Haberleri | Ali Ballı Haber - Haberler - Sayfa 6 - Ali Ballı haberleri, son dakika ali ballı haber ve gelişmeleri burada. Uzun Bayram Tatili Turizmcilerin Yüzünü Güldürdü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.2.2021 10:07:33. #1.16#
title