Ali Ballı Haberleri

Ali Ballı haber, Ali Ballı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Ballı - 18.03.2018
Bodrum Guleti İçin "Coğrafi İşaret" Çalışması
Türkiye'nin ve dünyanın gözde turizm merkezlerinden Bodrum'da üretilen ve ahşap gövdesi ile yıllara meydan okuyan Bodrum guletlerinin tescillenmesi için çalışma başlatıldı.
Ali Ballı - 18.03.2018
Muğla Yeni Pazarlarla Turist Sayısını Artıracak
DURMUŞ GENÇ / ALİ BALLI - Turizimcilerin erken rezervasyonlarda patlama yaşandığını belirttiği Muğla, İngiliz, Alman, Hollanda ve Belçika pazarlarının yanı sıra Hindistan, İran ve Kazakistan gibi yeni pazarlardan da misafir alma peşinde.
Ali Ballı - 12.03.2018
Yelken Yarışları Turizme 'Doping' Etkisi Yaptı"
Muğla'nın Bodrum ilçesinde bu yıl 6'ncısı düzenlenen ve 21 ülkeden 425 sporcunun katıldığı Bodrum Uluslararası Optimist Yarışları, turizm sezonunu uzatma açısından önemli katkı sağladı.
Ali Ballı - 28.02.2018
Milas Tuzla Sulak Alanı Flamingolarla Şenlendi
Türkiye'de "allı turna" olarak bilinen flamingolar, Milas Tuzla Sulak Alanı'nın en renkli "müdavim"leri olarak göze çarpıyor.
Ali Ballı - 09.02.2018
Almanların Türkiye İlgisini Sevinçle Gözlemliyorum"
Almanya'nın İzmir Başkonsolosu Rainer Lassig, "Almanların Türkiye'ye turist olarak gelme konusunda ilgilerinin çok yüksek olduğunu sevinçle gözlemliyorum.
Ali Ballı - 30.01.2018
Denizcilik Sevdası "Engel" Tanımıyor
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, 46 yıl önce dalış yaparken geçirdiği kazada görme yetisini kaybeden Cengiz Orçun, "okul gemisi" olarak nitelediği teknesinde, içindeki deniz sevgisini aşıladığı gençleri yetiştiriyor.
Ali Ballı - 23.01.2018
Deniz Turizm Gelirlerinin Yüzde 80'i Marina ve Yatçılıktan
Doğal güzellikleri ve el değmemiş koylarıyla ünlü Türkiye'nin gözde turizm kenti Bodrum, marinalarıyla da özellikle yat sektörünün cazibe merkezi haline geldi.
Ali Ballı - 21.01.2018
İngiliz ve Hollandalı Turistte Rekor Kırılabilir
Hollanda'da düzenlenen 48. Utrecht Turizm Fuarı'na katılan Bodrumlu turizmciler, bu sezon İngiltere ve Hollanda'dan rekor düzeyde turist gelmesini bekliyor.
Ali Ballı - 21.01.2018
İngiliz ve Hollandalı Turistte Rekor Kırılabilir
Hollanda'da düzenlenen 48. Utrecht Turizm Fuarı'na katılan Bodrumlu turizmciler, bu sezon İngiltere ve Hollanda'dan rekor düzeyde turist gelmesini bekliyor.
Ali Ballı - 22.12.2017
Bodrum 12 Ay Cazibe Merkezidir"
Türkiye'nin gözde turizm merkezlerinden Muğla'nın Bodrum ilçesinin, tarihi ve kültürel zenginliklerinin ön plana çıkartılarak 12 ay yerli ve yabancı turistleri ağırlaması hedefleniyor.
Ali Ballı - 18.12.2017
Fetö'nün Emniyet Yapılanması Sanıklarına Hapis Cezası
Mahkeme heyeti, sanıklar Ali Ballı, Ünzüle Silis, Mecit Müdürhanoğlu, Mustafa Sarpkaya, Kadir Aktaş, Salih Kocaoğlu, Ramazan Özdemir, Osman Yavuz, Selçuk Özgöçer, Tunay Erdem, İbrahim Akkaş, Hasan Arslan, Abidin Yanık, Mehmet Kaşıkcı, Halis Koçak, Tahir Can Akın, Harun Caner, Mehmet Ali Şahin, İbrahim Barış Aydın, Serpil Erdem, Oğuz Tunçel, Fatih Gökok, Ahmet Sezgin ve İbrahim Akın'ın dosyasının ayrılmasına karar verdi.
Ali Ballı - 10.12.2017
İhracatın Parlayanları - Balığı 65 Ülkeye Satıyor, Yavrusunu Uçakla Taşıyor
Muğla'da faaliyet gösteren kültür balıkçılığı tesislerinde yetiştirilen balıkları 65 ülkeye satan Kılıç Holding, yavru balıkları da yurt dışına uçakla naklederek sektörde ilklere imza atıyor.
Ali Ballı - 15.11.2017
Bodrum Mandalinasını Ruslara da Tattırmak İstiyorlar
Muğla'da hasadına başlanılan, kendine has kokusu ve aromasıyla ünlenen Bodrum mandalinası, Rusya'ya ihraç edilmek isteniyor.
Ali Ballı - 14.11.2017
Sanatçıların Figürlerini Keski ve Çekiçle Mermere Kazıdı
Bodrum ilçesinde bir heykeltıraş, keski ve çekiç kullanarak, usta sinema sanatçılarının yanı sıra Osmanlı figürlerini kabartma yönetimiyle mermere işleyip sanat eserine dönüştürüyor.
Ali Ballı - 22.10.2017
Hollandalı Yelkencilerin "Türkiye" Tutkusu
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, 29'uncusu düzenlenen The Bodrum Cup Uluslararası Denizcilik Festivali ve Yat Yarışlarına her yıl katılan Hollandalı Joan Van Heesbeen ve ekibi, Türkiye'de bulunmaktan son derece memnun.
Ali Ballı - 21.10.2017
Yat Yarışlarıyla Turizme Milyonluk Katkı
The Bodrum Cup Uluslararası Denizcilik Festivali ve Yat Yarışları'nın, turizme önemli katkısının olduğu bildirildi.
Ali Ballı - 03.10.2017
Gelinlik ve Damatlıkla Uçağa Bindiler
Muğla'nın Bodrum ilçesinde yeni evlenen çift, hayallerini gerçekleştirebilmek için havalimanında harmandalı oynadı, gelinlik ve damatlıkla uçağa bindi.
Ali Ballı - 03.10.2017
Gelinlik ve Damatlıkla Uçağa Bindiler
Muğla'nın Bodrum ilçesinde yeni evlenen çift, hayallerini gerçekleştirebilmek için havalimanında harmandalı oynadı, gelinlik ve damatlıkla uçağa bindi.
Ali Ballı - 26.09.2017
Yeşilçam'ın Çınarından Genç Sanatçılara Mesaj
Yeşilçam'ın çınarlarından 90 yaşındaki Eşref Kolçak, yeni oyuncuların kendilerinden öğrenecekleri çok şey olduğunu belirterek, "Bazı talebeler bizlere selam bile vermiyor.
Ali Ballı - 22.09.2017
Tcg Alemdar", Donanımıyla Göz Doldurdu
ALİ BALLI/SABRİ KESEN - Türkiye'nin ev sahipliğinde, Müttefik Denizaltı Komutanlığının (COMSUBNATO) sevk ve idaresinde Muğla'nın Marmaris açıklarında gerçekleştirilen "Dynamic Monarch-17" tatbikatına önderlik eden, milli denizaltı kurtarma gemisi TCG Alemdar, teknik donanımıyla göz doldurdu.
Ali Ballı - 20.09.2017
Çinli Televizyon Yıldızı Bodrum'da
Türkiye'nin gözde turizm merkezlerinden biri olan Bodrum'dan övgüyle bahseden Çin'in tanınmış yapımcı ve oyuncularından Will Liu, "Göreceksiniz bundan sonra benim haricimde buraya çok daha fazla Çinli gelecek.
Ali Ballı - 13.09.2017
Girişimci Kadınlar - "Engellilerle, Kendimi Daha Mutlu Hissettim"
Emekli olunca mütevazi bir yaşam sürmek için yerleştiği Muğla'nın Bodrum ilçesinde otel işletmeye başlayan Ayşe Mücella İsbir, kazancının çoğunu yanlarında kendisini mutlu hissettiği engellilerin gelişimine harcıyor.
Ali Ballı - 09.09.2017
Gönüllere "Damla" Olmaya Geldiler
ALİ BALLI / ORHAN ÇİÇEK - Gençlik ve Spor Bakanlığının yürüttüğü "Damla Projesi" kapsamında 40 gönüllü, Muğla'daki orman yangınında evleri zarar görenlerin yanında yer alabilmek için bölgeye ulaştı.
Ali Ballı - 09.09.2017
Gönüllere "Damla" Olmaya Geldiler
ALİ BALLI / ORHAN ÇİÇEK - Gençlik ve Spor Bakanlığının yürüttüğü "Damla Projesi" kapsamında 40 gönüllü, Muğla'daki orman yangınında evleri zarar görenlerin yanında yer alabilmek için bölgeye ulaştı.
Ali Ballı - 09.09.2017
Yangın Mağdurlarına Ücretsiz Tıraşla Destek Oluyor
ALİ BALLI / BEKİR BEKTAŞ - Muğla'da berberlik yapan Kıvanç Başkan, orman yangını mağdurlarını moral ve motivasyon olması için ücretsiz tıraş ediyor.
Ali Ballı - 03.09.2017
Dövmesinde "İç Organlarım Ters Tarafta" Yazıyor
Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan 38 yaşındaki Osman Gökmen, karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede iç organlarının ters tarafta olduğunu öğrenince, aniden rahatsızlandığında bilinmesi için bu durumun tıptaki adı "Situs İnversus Totalis"i göğsüne yazdırdı.
Ali Ballı - 26.08.2017
Bodrum'un Beyazı "Haşereye" Mavisi "Nazara"
Türkiye'nin ve dünyanın gözde turizm kenti Muğla'nın Bodrum ilçesi, yıllara meydan okuyan tahta kapılı, mavi pencereli, begonvil çiçekleriyle süslü kireç kokan asırlık bembeyaz evleriyle dikkati çekiyor.
Ali Ballı - 22.08.2017
Zincir Otellerin İlgi Odağı Bodrum
Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (BOYD) Başkanı Serdar Karcılıoğlu, zincir otellerin, ilçenin geleceğini gördükleri için Bodrum'a yatırım yapmakta yarış halinde olduklarını bildirdi.
Ali Ballı - 15.08.2017
Carettalar Sirk Hayvanına Dönüştürüldü"
ALİ BALLI/OSMAN AKÇA - Deniz Kaplumbağaları Araştırma, Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi (DEKAMER) Müdürü ve Pamukkale Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr.
Ali Ballı - 10.08.2017
Minik Yüreklerden Depremzede Nineye Duygulandıran Destek
Bodrum'da, yaşları 6 ile 13 arasında değişen 10 çocuk, Ege Denizi'nde yaşanan 6,5 büyüklüğündeki depremde evleri zarar görenlere yardım etmek için topladıkları deniz kabukları ve ailelerinin verdiği takıları satıp elde ettikleri bin 420 lirayı, depremzede Ayşe Küçükköse'ye bağışladı.
Ali Ballı - 08.08.2017
Türk Rivierası"Na Ünlü Akını
LEVENT KİŞİ / ALİ BALLI - Dünyaca ünlü birçok isim tatil yapmak veya eşitli organizasyonlara katılmak için "Türk Rivierası" olarak nitelendirilen Batı Akdeniz ve Güney Ege'nin gözde turizm merkezlerini tercih etti.
Ali Ballı - 02.08.2017
Minik Yürekler Depremzedeler İçin El Ele Verdi
Bodrum'da bir grup çocuk, Ege Denizi'nde yaşanan 6,5 büyüklüğündeki depremde evleri zarar görenlere yardım etmek için topladıkları deniz kabukları ile ailelerinin verdiği takıları satıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Ballı Haberleri | Ali Ballı Haber - Haberler - Sayfa 3 - Ali Ballı haberleri, son dakika ali ballı haber ve gelişmeleri burada. Gündem / 2 Mayıs 2018.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 04:22:45. #1.15#
title