ALİ AKYILDIZ HABERLERİ

Ali Akyıldız haber, Ali Akyıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Akyıldız - 3.7.2017
Çorum Olayları"Nın 37. Yılı
Programlara, CHP Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, HDP İstanbul Milletvekili Erdal Ataş, CHP Çorum İl Başkanı Hasan Suvacı, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Rıza Suludere de katıldı.
Ali Akyıldız - 2.7.2017
Dha Yurt Bülteni-10
Cenazeye katılanların sık sık tekbir getirip, 'Kahrolsun PKK' sloganının atıldığı törenin ardından Aydın Ahi'nin cenazesi bir süre omuzlarda taşındı. Bakan Soylu'nun da bir süre taşıdığı Aydın Ahi'nin cenazesi daha sonra ambulansa konularak toprağa verilmek üzere Özalp'in Boğazkesen Mahallesi'ne gönderildi.  CENAZE TÖRENDEN GÖRÜNTÜ  VAN/DHA ===================================================== Sivas Katliamı kurbanları 24'üncü yıldönümünde anıldı (EK) 2)10 BİN KİŞİNİN KATILDIĞI İKİNCİ TÖREN Valilik öncülüğündeki kuruluşların anma programının ardından, yurt içi ve dışından gelen binlerce kişi Seyrantepe Mahallesi'ndeki Hacı Bektaş-ı Veli binası önünde toplandı. Aralarında CHP, HDP gibi çeşitli siyasi parti, Alevi-Bektaşi dernekleri, sendikalar ve  çeşitli sivil toplu kurulu temsilci ve üyelerinden oluşan yaklaşık 10 bin kişi, önde olayda yaşamını yitirenlerin aileleri olmak üzere yürüyüşe geçti. Ethembey parkı güzergahını kullanan kalabalık, Mevlana Caddesi, ve kent meydanı üzerinden Atatürk Caddesi'nden eski Madımak Oteli, bugünkü İl Özel İdare Bilim ve Kültür Merkezi önüne geldi. Binanın önüne barikat kuran polis ekipleri, sadece siyasiler ile katliamda yaşamını yitirenlerin yakınlarının bina önüne kadar girmesine izin verdi. Aileler, daha önce aldıkları karar doğrultusunda müze oluncaya kadar binaya girmeme kararını sürdürdü.Eski otel binası önünde CHP Milletvekilleri Şenal Sarıhan, Sezgin Tanrıkulu, Ali Akyıldız ile HDP Sözcüsü Osman Baydemir aileler ile birlikte karanfil bıraktı.
Ali Akyıldız - 2.7.2017
Sivas Olayları'nın Kurbanları 24'üncü Yıldönümünde Anıldı (2)
Eski otel binası önünde CHP Milletvekilleri Şenal Sarıhan, Sezgin Tanrıkulu, Ali Akyıldız ile HDP Sözcüsü Osman Baydemir aileler ile birlikte karanfil bıraktı.
Ali Akyıldız - 2.7.2017
Sivas Olayları'nın Kurbanları 24'üncü Yıldönümünde Anıldı (3)
Eski otel binası önünde CHP Milletvekilleri Şenal Sarıhan, Sezgin Tanrıkulu, Ali Akyıldız ile HDP Sözcüsü Osman Baydemir aileler ile birlikte karanfil bıraktı.
Ali Akyıldız - 2.7.2017
Dha Yurt: Sivas Katliamı Kurbanları 24'üncü Yıldönümünde Anıldı (Ek)
10 BİN KİŞİNİN KATILDIĞI İKİNCİ TÖREN Valilik öncülüğündeki kuruluşların anma programının ardından, yurt içi ve dışından gelen binlerce kişi Seyrantepe Mahallesi'ndeki Hacı Bektaş-ı Veli binası önünde toplandı. Aralarında CHP, HDP gibi çeşitli siyasi parti, Alevi-Bektaşi dernekleri, sendikalar ve  çeşitli sivil toplu kurulu temsilci ve üyelerinden oluşan yaklaşık 10 bin kişi, önde olayda yaşamını yitirenlerin aileleri olmak üzere yürüyüşe geçti. Ethembey parkı güzergahını kullanan kalabalık, Mevlana Caddesi, ve kent meydanı üzerinden Atatürk Caddesi'nden eski Madımak Oteli, bugünkü İl Özel İdare Bilim ve Kültür Merkezi önüne geldi. Binanın önüne barikat kuran polis ekipleri, sadece siyasiler ile katliamda yaşamını yitirenlerin yakınlarının bina önüne kadar girmesine izin verdi. Aileler, daha önce aldıkları karar doğrultusunda müze oluncaya kadar binaya girmeme kararını sürdürdü.Eski otel binası önünde CHP Milletvekilleri Şenal Sarıhan, Sezgin Tanrıkulu, Ali Akyıldız ile HDP Sözcüsü Osman Baydemir aileler ile birlikte karanfil bıraktı.
Ali Akyıldız - 2.7.2017
Dha Yurt Bülteni-9
Görüntü Dökümü -------------------------: -Yanan fabrika -İtfaiyenin soğutma çalışması -Yanan malzemeler -Genel fabrika görüntüleri Haber-Kamera: Onur KAYA/ÇERKEZKÖY(Tekirdağ),- ================================================= SİVAS KATLİAMI KURBANLARI 24'ÜNCÜ YILDÖNÜMÜNDE ANILDI (EK) 3)MÜZE OLANA KADAR, MÜCADELE SÜRECEK Valilik öncülüğündeki kuruluşların anma programının ardından, yurt içi ve dışından gelen binlerce kişi Seyrantepe Mahallesi'ndeki Hacı Bektaş-ı Veli binası önünde toplandı. Aralarında CHP, HDP gibi çeşitli siyasi parti, Alevi-Bektaşi dernekleri, sendikalar ve  çeşitli sivil toplu kuruluşu temsilci ve üyelerinden oluşan yaklaşık 10 bin kişi, önde katliamda hayatını yitirenlerin aileleri olmak üzere yürüyüşe geçti. Ethembey parkı güzergahını kullanan kalabalık, Mevlana Caddesi, ve kent meydanı üzerinden Atatürk Caddesi güzergahını kullanarak, eski Madımak Oteli, bugünkü İl Özel İdare Bilim ve Kültür Merkezi önüne geldi. Binanın önüne barikat kuran polis ekipleri, sadece siyasiler ile olayda yaşamını yitirenlerin yakınlarının bina önüne kadar girmesine izin verdi. Aileler, daha önce aldıkları karar doğrultusunda müze oluncaya kadar binaya girmeme kararını sürdürdü. Eski otel binası önünde CHP Milletvekilleri Şenal Sarıhan, Sezgin Tanrıkulu, Ali Akyıldız ile HDP Sözcüsü, Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir aileler ile birlikte karanfil bıraktı.
Ali Akyıldız - 25.6.2017
Dha Yurt Bülteni - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Olay yeri  -Sağlık görevlilerinin müdahalesi -Polisin güvenlik önlemleri -Kalabalıktan görüntüler -Genel ve detaylar Haber-Kamera: Mikail PELİT / MALATYA, GÖRÜNTÜLER GEÇİLDİ ===================================== 12)OTOMOBİL ADRANOS ÇAYI'NA UÇTU; ANNE İLE KIZI ÖLDÜ   KÜTAHYA'nın Tavşanlı İlçesi'nde çaya uçan otomobildeki 29 yaşındaki Şengül Akyıldız ile 4 yaşındaki kızı Zehra Akyıldız öldü. Kaza, dün akşam saatlerinde Tavşanlı-Tunçbilek karayolunun 9'uncu kilometresinde ilçeye bağlı Tunçbilek Beldesi yakınlarında meydana geldi. 55 yaşındaki Ali Akyıldız yönetimindeki 43 HA 401 plakalı otomobil, kontrolden çıkıp Adranos Çayı'na uçtu.
Ali Akyıldız - 24.6.2017
Dha Yurt Bülteni - 15
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------------------- -Evden görüntüler -Avni Ersoy'dan görüntü Haber: Nabi YAZICI/KÖRFEZ(Kocaeli), -  =============================== Otomobil Adranos Çayı'na uçtu, ana-kız öldü KÜTAHYA'nın Tavşanlı İlçesine bağlı Tunçbilek Beldesi yakınlarında otomobil Adranos Çayı'na uçtu. Kazada otomobil sürücüsü 55 yaşındaki Ali Akyıldız kendi imkanlarıyla sudan çıktı,  gelini 29 yaşındaki Şengül Akyıldız ile 4 yaşındaki torunu Zehra Akyıldız öldü.
Ali Akyıldız - 24.6.2017
Otomobil Adranos Çayı'na Uçtu; Anne ile Kızı Öldü
Kaza, akşam saatlerinde Tavşanlı-Tunçbilek karayolunun 9'uncu kilometresinde ilçeye bağlı Tunçbilek Beldesi yakınlarında meydana geldi. 55 yaşındaki Ali Akyıldız yönetimindeki 43 HA 401 plakalı otomobil, kontrolden çıkıp Adranos Çayı'na uçtu.
Ali Akyıldız - 24.6.2017
Derleme - Yurt Genelinde Meydana Gelen Trafik Kazalarıyla İlgili Haberlerimizi Derleyerek...
Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde, otomobilin çaya devrilmesi sonucu araçta bulunan bir kadın ve 5 yaşındaki kızı boğularak hayatını kaybetti, sürücü hafif yaralandı. Ali Akyıldız (55) yönetimindeki 43 HA 401 plakalı otomobilin, Tavşanlı-Tunçbilek karayolunun 8.
Ali Akyıldız - 24.6.2017
Kütahya'da Otomobil Çaya Devrildi: 2 Ölü
Alınan bilgiye göre, Ali Akyıldız (55) yönetimindeki 43 HA 401 plakalı otomobil, Tavşanlı-Tunçbilek karayolunun 8.
Ali Akyıldız - 18.5.2017
Dha Ankara- CHP'li Usluer : Siyasilere Sesleniyorum; Yüreğinizdeki Taşları Atmanızın Zamanı Geldi
Basın açıklamasına CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, İstanbul Milletvekilleri Ali Şeker ve Sibel Özdemir, Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer de katıldı.
Ali Akyıldız - 1.5.2017
1 Mayıs'ı 300 Kişi Kutladı, 540 Polis Görev Aldı
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamalarına CHP, EMEK Gençliği, Halkevleri ve KESK'e bağlı sendikalar ile çeşitli gençlik kuruluşları katıldı. Gruplar, Ethembey Parkı önünde toplanarak polisin oluşturduğu güvenlik noktalarında aramadan geçtikten sonra trafiğe kapatılan Mevlana Caddesi üzerinden kutlamaların yapıldığı alana kadar yürüdü. Cadde boyunca döviz ve pankartlar eşliğinde yürüyerek slogan atan gruplar, miting alanında bir araya geldi. Mevlana Meydanı'nda yaklaşık 300 kişinin katıldığı kutlama programında, 540 polis görev yaptı. Katılımcıların çoğunluğunu üniversite öğrencilerinin oluşturduğu kutlamalarda, çeşitli sivil toplum kuruluşları adına konuşmalar yapıldı. 1 Mayıs Tertip Komitesi Başkanı Mustafa Akyol, 1 Mayıs'ın dünyanın dört bir yanında görkemli bir şekilde varlığını gösterdiğini belirterek, şöyle dedi: "Türkiye'de 1 Mayıs'lar iktidarların getirdiği yasaklar altında kutlanmaktadır. 365 gün bu ülkenin tüm değerlerini ve güzelliklerini üretenlere bir gün dahi saygı gösterilmemektedir. Siyasi iktidar bir gün için dahi işçilerin taleplerine kulak vermemekte, yıllardır 1 Mayıs mitinginin kendi istediği yerde yapılmasını dayatmaktadır." CHP Sivas Milletvekili Ali Akyıldız ise, "Taşeronların acımasızca sömürüldüğü, Kanun Hükmündeki Kararnameler ile her gün birilerinin hak gasbına uğrayıp hapishanelere atıldığı, iş cinayetlerinde Avrupa birincisi olduğumuz bir dönemde maalesef bayramı bayram tadında kutlayamıyoruz.
Ali Akyıldız - 1.5.2017
1 Mayıs'ı 300 Kişi Kutladı, 540 Polis Görev Aldı
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamalarına CHP, EMEK Gençliği, Halkevleri ve KESK'e bağlı sendikalar ile çeşitli gençlik kuruluşları katıldı. Gruplar, Ethembey Parkı önünde toplanarak polisin oluşturduğu güvenlik noktalarında aramadan geçtikten sonra trafiğe kapatılan Mevlana Caddesi üzerinden kutlamaların yapıldığı alana kadar yürüdü. Cadde boyunca döviz ve pankartlar eşliğinde yürüyerek slogan atan gruplar, miting alanında bir araya geldi. Mevlana Meydanı'nda yaklaşık 300 kişinin katıldığı kutlama programında, 540 polis görev yaptı. Katılımcıların çoğunluğunu üniversite öğrencilerinin oluşturduğu kutlamalarda, çeşitli sivil toplum kuruluşları adına konuşmalar yapıldı. 1 Mayıs Tertip Komitesi Başkanı Mustafa Akyol, 1 Mayıs'ın dünyanın dört bir yanında görkemli bir şekilde varlığını gösterdiğini belirterek, şöyle dedi: "Türkiye'de 1 Mayıs'lar iktidarların getirdiği yasaklar altında kutlanmaktadır. 365 gün bu ülkenin tüm değerlerini ve güzelliklerini üretenlere bir gün dahi saygı gösterilmemektedir. Siyasi iktidar bir gün için dahi işçilerin taleplerine kulak vermemekte, yıllardır 1 Mayıs mitinginin kendi istediği yerde yapılmasını dayatmaktadır." CHP Sivas Milletvekili Ali Akyıldız ise, "Taşeronların acımasızca sömürüldüğü, Kanun Hükmündeki Kararnameler ile her gün birilerinin hak gasbına uğrayıp hapishanelere atıldığı, iş cinayetlerinde Avrupa birincisi olduğumuz bir dönemde maalesef bayramı bayram tadında kutlayamıyoruz.
Ali Akyıldız - 1.5.2017
Dha Yurt Bülteni-7
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamalarına CHP, EMEK Gençliği, Halkevleri ve KESK'e bağlı sendikalar ile çeşitli gençlik kuruluşları katıldı. Gruplar, Ethembey Parkı önünde toplanarak polisin oluşturduğu güvenlik noktalarında aramadan geçtikten sonra trafiğe kapatılan Mevlana Caddesi üzerinden kutlamaların yapıldığı alana kadar yürüdü. Cadde boyunca döviz ve pankartlar eşliğinde yürüyerek slogan atan gruplar, miting alanında bir araya geldi. Mevlana Meydanı'nda yaklaşık 300 kişinin katıldığı kutlama programında, 540 polis görev yaptı. Katılımcıların çoğunluğunu üniversite öğrencilerinin oluşturduğu kutlamalarda, çeşitli sivil toplum kuruluşları adına konuşmalar yapıldı. 1 Mayıs Tertip Komitesi Başkanı Mustafa Akyol, 1 Mayıs'ın dünyanın dört bir yanında görkemli bir şekilde varlığını gösterdiğini belirterek, "Türkiye'de ise 1 Mayıs'lar iktidarların getirdiği yasaklar altında kutlanmaktadır. 365 gün bu ülkenin tüm değerlerini ve güzelliklerini üretenlere bir gün dahi saygı gösterilmemektedir. Siyasi iktidar bir gün için dahi işçilerin taleplerine kulak vermemekte, yıllardır 1 Mayıs mitinginin kendi istediği yerde yapılmasını dayatmaktadır" dedi. CHP Sivas Milletvekili Ali Akyıldız ise, "Taşeronların acımasızca sömürüldüğü, Kanun Hükmündeki Kararnameler ile her gün birilerinin hak gasbına uğrayıp hapishanelere atıldığı, iş cinayetlerinde Avrupa birincisi olduğumuz bir dönemde maalesef bayramı bayram tadında kutlayamıyoruz.
Ali Akyıldız - 1.5.2017
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü
Burada konuşma yapan CHP Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, 1 Mayıs'ın, emeğin ve alın terinin bayramı olduğunu söyledi.
Ali Akyıldız - 10.4.2017
Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 172. Yılı
Programa Sivas Valisi Davut Gül, CHP Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, 5.
Ali Akyıldız - 2.4.2017
Dha Yurt Bülteni-12
CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici, partisinin Sivas il başkanlığı tarafından Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlenen programda vatandaşlarla buluştu. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programa, Kesici'nin yanı sıra CHP Sivas Milletvekili Ali Akyıldız ile İl Başkanı Ulaş Karasu katıldı.
Ali Akyıldız - 2.4.2017
Halk Oylamasına Doğru
Toplantıya CHP Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, CHP Sivas İl Başkanı Ulaş Karasu ve partililer katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Akyıldız Haberleri | Ali Akyıldız Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Ali Akyıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Akyıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. Ünlü Halk Ozanı Aşık Veysel Festivalle Anıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 11:52:05. #1.14#
title