Aleyna Tilki, Şiir Kitabı Çıkaracağının Müjdesini Verdi

Aleyna Tilki, Şiir Kitabı Çıkaracağının Müjdesini Verdi

14.12.2018 23:38 | Son Güncelleme: 15.12.2018 07:05

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile şiir kitabı çıkaracağının müjdesini takipçilerine verdi.

Şarkılarıyla ve yaptığı açıklamalarla gündeme ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile takipçilerine şiir kitabı çıkaracağının müjdesini verdi.

"KİTABIM ÇIKINCA OKURSUNUZ"

Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşım yapan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki fotoğrafına, "Sonra aç balerin gelir... Siz onun zerafetini izlerken o sizin tüm duygularınız yer ve gider. 'Aç Balerin' şiirimden bir bölüm... Tamamını kitabım çıkınca okursunuz." notunu ekledi.

GÖZYAŞLARINA BOĞULMUŞTU

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen 45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde "En İyi Pop Müzik" dalında ödüle layık görülen Aleyna Tilki, konuşma yaparken gözyaşlarını tutamadı. Aleyna Tilki yaptığı konuşmada, "Beni biraz üzen, yoran bir hayatım oldu. Ama mutluluğun da dibini tattım. Beni 14 yaşında tanıdınız. Ben aslında hiç çocuk olmadım. Aleyna Tilki olmayı o kadar sevdim ki, çocuk olmak istediğimde kendime o karakteri yarattım." ifadelerini kullanmıştı.

Aleyna Tilki, Şiir Kitabı Çıkaracağının Müjdesini Verdi
Haber Yorumları (29)
İMGECİ: Şiir yazmaya niyet etmek çok önemli ve yazdıkça gelişir aleyna hanımın bu istemcine olumsuz yorum yazmamak lazım, büyük bir şaire olabilir Gülten Akın gibi İnsanı insana şiir sevdirir diyor Sait Faik
TNCATAN: Şiiri neresinden çıkaracak merak ediyorum
ZAZA: Buna akıl hocalığı yapacak normal bir insan yok mu çevresinde? Yapma, etme, bu işler kültürel birikim ister diyecek birisi yok mu? Vallahi üzülüyorum, kendini rezil rüsva edecek tüm aleme...
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title