Aleyna Tilki'nin sevgilisi kesenin ağzını açtı! Servet değerinde hediye

Aleyna Tilki'nin sevgilisi kesenin ağzını açtı! Servet değerinde hediye

Haberler.com - Haberler | Magazin

Genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin sevgilisi Kadir Güneş, sevgilisi için kesenin ağzını açtı. Kadir Güneş, Aleyna Tilki'ye yılbaşı hediyesi olarak Versace marka bir kolye aldı.

Güzel popçu Aleyna Tilki'nin sevgilisi Kadir Güneş, sevgilisine yılbaşı hediyesi olarak Versace marka bir kolye aldı.

KESENİN AĞZINI AÇTI

Takvim Gazetesi'nin haberine göre, iş insanı Kadir Güneş, sevgilisi Aleyna Tilki için kesenin ağzını açtı. Güneş, markaya olan düşkünlüğü ile bilinen sevgilisine Versace marka bir kolye aldı. Güzel popçu, şimdilerde kolyesini boynundan düşürmüyor.

ÖZEL ARAÇ VE YAKIN KORUMA TAHSİS ETMİŞTİ

Kadir Güneş'in, Aleyna Tilki'yi koruması için kendi özel arabasını ve yakın korumasını sevgilisine tahsis ettiği iddia edilmişti. Aleyna Tilki'nin her şeyi ile yakından ilgilenen Kadir Güneş'in yakın çevresine, "Benim güvendiğim insanlar, Aleyna'nın yanında olunca içim daha rahat ediyor" dediği belirtilmişti.

KADİR GÜNEŞ KİMDİR?

İş insanı Metin Güneş'in oğlu, ünlülerin modacısı Gülnur Güneş'in kardeşi olan Kadir Güneş, aslen Ankaralıdır. Magazin gündeminde aşklarıyla yer alan Güneş'in daha önce de futbolcu Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay ile birlikte olduğu iddia edildi. 2019'un yaz aylarında Aleyna Tilki ile Paris'te görüntülenen Kadir Güneş'in şarkıcıyla bir süredir ilişkisi bulunuyor.

##12786931##

##12784762##

##12791283##

Aleyna Tilki'nin sevgilisi kesenin ağzını açtı! Servet değerinde hediye
Haber Yorumları (23)
ADINIZI YAZIN: hediye alacanıza silikon taktır bune tip Aleyna erkek gibi göğüsler çekiciliğini kaybetti
BUNE: ANNEM GÖSTER AMA ELETME DEDİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
MİSAFİR: EMRAAAHHHHH KOOOOOŞŞŞŞ...
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title