Alex'ten Övgülere Yanıt: İşimi Yapıyorum

Alex'ten Övgülere Yanıt: İşimi Yapıyorum

Fenerbahçe'nin Brezilyalı Futbolcusu Alex, Avrupa Şampiyonlar Ligi'ndeki Cska Moskova Maçından Sonra Hakkında Çıkan Övgü Dolu Haber ve Yorumlarla İlgili, 'Ben Sadece İşimi Yapıyorum, Yapmaya da Devam Edeceğim' Dedi.

Alex'ten Övgülere Yanıt: İşimi Yapıyorum

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Alex, Avrupa Şampiyonlar Ligi'ndeki CSKA Moskova maçından sonra hakkında çıkan övgü dolu haber ve yorumlarla ilgili, ''Ben sadece işimi yapıyorum, yapmaya da devam edeceğim'' dedi.

Alex, kulübün internet sitesinde yaptığı açıklamada, Şampiyonlar Ligi'nde bir üst tura çıkmalarının, kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, ''Ama artık bu iş geride kaldı. Takım olarak bunu düşünmemiz gerekmiyor, çünkü önümüzdeki maçları şubat ve mart 2008'de yapacağız'' açıklamasını yaptı.

Brezilyalı futbolcu, yazılı ve görsel basında, attığı gol ve asistlerden övgüyle bahsedildiği hatırlatıldığında da şunları söyledi:

''Ben sadece işimi yapıyorum. Burada bulunduğum sürece de işimi yapmaya devam edeceğim. Sakatlıklar ve cezalar nedeniyle kadroya giren arkadaşlar da iyi performans gösteriyor. Bu da yaptığımız çalışmaların, amacına uygun ve başarılı olduğunu gösteriyor.''

Alex, Turkcell Süper Lig'de, önlerinde iki önemli maç bulunduğunu, öncelikle Gençlerbirliği maçından 3 puanla ayrılarak taraftarları sevindirmek istediklerini ifade etti.

Kaynak: AA