Alex Morgan'dan Ronaldo için şok sözler: Gerçek yüzünü kimse bilmiyor

11 Eylül 2019 10:27

ABD Kadın futbol takımının yıldız oyuncusu Alex Morgan, taciz davası devam eden Ronaldo için, "Hikayesine baktığımızda bence gizlenmiş çok kanıt var. Sonuçta para, bazı şeyleri saklayabiliyor. Gerçek yüzünü kimse bilmiyor" ifadelerini kullandı.


YORUMLAR (28)
 • GEMLİK:
  Şimdi de bu mu çıktı. En iyi futbolcu seçilebilnek için gündem yapmaya çalışan basit ve niteliksiz bir kadın. Kaldı ki nasıl olurda Ronaldo ile bunu kıyas ederler. Ayrıca sanki adamın özel yaşantısında hep yanında ve arkadaşlık yapmış gibi konuşuyor komik. Senin Ronaldo ile isminin anılması bile sana mükafat. Yahudi lobisi şimdi de seni mi kullanıyor. Ronaldo yu yedirmeyiz.
 • MUHAMMET:
  filistine yaptığı yardımlar yüzünden böyle taciz iddiaları ile yıkmaya çalışıyorsunuz. biz bu yahudi oyunlarını çok izledik. hep aynı denklemi kullanıyorsunuz ve iyi insanları sindirmeye çalışıyorsunuz. iftiralarla sindirdiğiniz yetti artık yahudilerin nasıl şantaj ve tehditle basın yayınla kitleleri kontrol ettiği ortada
 • MEMLEKETİM:
  Müslüman''lara yardim ettigi icin konusuyor bu Hiistiyanlar. Ronaldo isteseydi o taciz suclamsinda bulunan kadini susturabilirdi. Para var, cevre var. Kimsede farkinda olmazdi.
 • TAMAMEN ORGANİZE:
  Tarihe gececek bir yahudi oyunu daha iğrenç mahluklar.. Bir evanjelizm yalanıyla hristiyanlari kandirdiniz kim mazluma destek verse tepesine çıkmaya calisirsiniz. Katlanamadiginiz Müslüman veya değil sizden olmayan insanoğlunun başarısı.. Boyun egmeyenenin boynunu egdirmek için türlü pis oyunlara basvurmakta tamamen sizin karakteriniz.. Assagilik köpekler
 • FUTBOL UZMANI:
  Filistine yaptığı yardımlar zoruna mı gidiyor Alexxxxx ! Eğer İsrailliysen konuşta öğrenelimm. . . .
 • KALENDER SONDAŞ:
  ''SPOR İÇİN YAPTIKLARIYLA, KİŞİSEL YAPTIKLARI FARKLI'' demiş. İllaki farklı olacak. Ulan bu devirde ananıni babanın bile gerçek yüzünü göremiyoz ki!
 • KASATURALI KEMAL:
  Alex Ronaldonun bu kadar zenginliğe rağmen çok cömert ve bir çocuk gibi güzel kalbi varır. Yardım severliğinide herkes biliyor. Sizin Ruh dunyaniza Uymadığı için her ay bir taciz iddiası ile adamı suçluyorsunuz. Sanki diğer futbolcular çokmu temiz ve dürüsttürler.
 • MC MENEMEN:
  sanki adam taciz etti sen hayır dedin şerefsiz karı . . . kesin siyonistler senin bu davada sponsorun diğer türlü messiye her yıl altın ayakkabı ödülü verilmezdi. . . sırf adam filistine ve mazlumlara yardım ediyor diye uluslararası arenada ödül verilmiyor. . . parasıyla altın yat sonra eee şikayetçiyim. . . hadi len. . .
 • POYRAZ:
  para şöhret avcısı bazı kadınların gözdesi ronaldo olaybu biz askari ücrete calışıyoruz bize niye bukadar kadın deyer vermiyor cünkü para para şöhretyok olaybu para para para kimse kimseyi aptal sanmasın....
 • RONALDONUN KANKİSİ:
  Ronaldo''yu sizden olmadığı için her bahanede linç etmeye uğraşıyor bu batı medyası biliyorsunuz ki ronaldo müslümanlara karşı daha hassas bir futbolcu herşey bunun yüzünden
 • ALİ:
  ya adam yapabilir ne varki anlamıyorum. paranız olsa siz kullanmazmısınız. herkes dibine kadar kullanır. ben taciz vs ye inanmıyorum adam istese metresi bile olcak cok kadın var. sadece paparazzilere görün yeter.
 • HERŞEY PARA:
  zaten bu adamı sadece biz Müslüman deyip baş tacı yapıyoruz. süper bir golcü ama iyi adam olduğunu hiç düşünmüyorum. aslında para içinde yüzen diğer futbolcular da dahil (bazı aile yapısını kaybetmeyenler hariç. ) ikincisi futbolculuk ile iyilik arasında tek bir bağ yoktur ama bizler ne saçma yorumlar yaparız. yok dövmesiz yok müslüman yok israile forma vermedi (daha geçen israil reklamında boy gösterdi ikincisi forma diye yutturulan kişi de kendi takım arkadaşı 8 numaralı João Moutinho)
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.