Alex: "Kupa Özlemine Son Vermek İstiyoruz"

Fenerbahçe Futbol Takımı'nın Kaptanı Alex de Souza, Sarı -Lacivertli Camianın 26 Yıllık Kupa Özlemine Son Vermek İstediklerini Söyledi.

Alex:

Fenerbahçe Futbol Takımı'nın kaptanı Alex de Souza, sarı-lacivertli camianın 26 yıllık kupa özlemine son vermek istediklerini söyledi.

Alex de Souza, FB TV'deki ''Kaptan Köşkü'' programında yaptığı açıklamada, sezonun ikinci bölümüne Fortis Türkiye Kupası maçıyla başladıklarını belirterek, ''Gerek kupada oynadığımız maçlar, gerekse puan cetveli, bizim iyi olduğumuzu gösteriyor. Bu tablo bir üst tura çıktığımızın göstergesi ama biz kupada Eskişehirspor ile yapacağımız maçtan da puan almayı hedefliyoruz. Camiamızın 26 yıllık bir kupa özlemi var. Bu özlemi de sona erdirmek istiyoruz'' dedi.

Fenerbahçe'ye transfer olduktan sonra final maçları oynadıklarını, ancak kupaya uzanamadıklarını ifade eden Alex, bu sezon kupayı daha fazla önemsediklerini bildirdi.

Transfer görüşmeleri konusundaki bir soruyu Brezilyalı oyuncu, ''Geçen salı gününden beri menajerim İstanbul'da ve rutin görüşmeler sürüyor. İnancım, hem kulübün hem de oyuncunun lehinde bir sonuca gidilecek'' diye yanıtladı.

Kaynak: AA