Alex: "Bu Takım Işığın Ta Kendisidir"

Fenerbahçeli Futbolcu Alex, Sarı-lacivertli Taraftarların Kendilerine Güvenmesini İstedi.

Alex:

Fenerbahçeli futbolcu Alex, Sarı-Lacivertli taraftarların kendilerine güvenmesini istedi.

Gaziantepspor ile 1-1 berabere kaldıkları karşılaşma sonrası basın menusplarının sorularını yanıtlayan Brezilyalı futbolcu, iyi oynamadıklarını belirterek, ''Bu akşam istediğimiz futbolu sahaya yansıtamadık. Hocamızın dediklerini belki sahada uygulayamadık. Ben de kendi perfonmansımı beğenmiyorum; fakat bir futbolcu alıştırdığı perfonmansı göstermesi mümkün değil. Belki bu maçta kötü oynadım ama heran patlama yapabilirim. Beklenen Alex'i her an bir maçta görebilirsiniz. Bir zaman veremezsiniz. Her an ortaya çıkabilir.

Taraftarlarımız ise bize güvenmeye devam etsin. Bir karamsarlık seziyorum; ama buna gerek yok. Bu takım bir çok başarılara imza attı. Sezon ortasındayız ve herşey bitmiş gibi bir karamsarlık görüyorum. Bir ışık arıyorlarsa bu ışık bu takımdır. Rakiplerimize baktığımızda arada çok fazla bir puan farkı yok. Onların yapacağı bir hatada ise biz öne geçebiliriz. Işık aranıyorsa ışık bu takımın ta kendisidir.'' dedi.

Brezilyalı futbolcu Güiza-Semih ikilisinin beraber oynaması konusunda ise, ''Bu sorunun muhatabı ben değilim. Teknik direktörümüze sormalısınız.'' ifadesini kullandı.

Gaziantepspor tarafında ise kaçan galibiyetin burukluğu yaşanıyordu. Kırmızı-Siyahlı futbolculardan Erman, son dakikalarda yedikleri beraberlik golü nedeniyle üzgün olduklarını söyledi.

Ara transferde Fenerbahçe'nin gündeminde olan Bekir ise kendisi açısından zor bir karşılaşma olduğunu ifade ederek, ''Açıkcası kendimi bu maça hazırlamakta zrlandım ama takımım adına en iyisini yaptığıma inanıyorum. Tabii ki Fenerbahçe'de oynamak isterim. Her futbolcunun hayali vardır. Ama benim sözleşmem devam ediyor, zamana bırakacağız.'' diye konuştu.

KIZIL: ''OYNANAN FUTBOLDAN MUTLUYUM''

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl da, takımının ortaya koyduğu futboldan son derece memnun olduğunu söyleyerek, ''En az 3-0 olacak maçtı. İnanıyorumki Fenerbahçelilerde bizi alkışladı. Futbolumuzdan gururlandık. Fenerbahçe gibi böylesine büyük bir camiaya karşı bu futbolumuzu oynamamız beni gururlandırdı. Transferlerimiz devam ediyor. Yarın çok iyi bir forveti daha kadromuza dahil edeceğiz.'' dedi. (CİHAN)