Alex: 2. Yarıya Galibiyetle Başlamak İstiyoruz'

Alex: 2. Yarıya Galibiyetle Başlamak İstiyoruz'

Fenerbahçe Futbol Takımı Kaptanı Alex de Souza, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u Yenerek, Turkcell Süper Lig'de Sezonun İkinci Yarısına Galibiyetle Başlamak İstediklerini Söyledi.

Alex: 2. Yarıya Galibiyetle Başlamak İstiyoruz'

Fenerbahçe Futbol Takımı Kaptanı Alex de Souza, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u yenerek, Turkcell Süper Lig'de sezonun ikinci yarısına galibiyetle başlamak istediklerini söyledi.

Brezilyalı oyuncu, Fenerbahçe TV'ye yaptığı açıklamada, ''Zico ve Santanna'nın benim için yazıp bıraktığı bir program vardı, İstanbul'da o programı uyguladım. Sakatlığım geçti ve kendimi çok iyi hissediyorum'' dedi.

Alex, 13 Ocak Pazar günü Kadıköy'de, Turkcell Süper Lig'in ikinci devresinin açılış maçı olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasıyla ilgili olarak da, ''Ligin ikinci yarısına galibiyetle başlamak istiyoruz. Bunun için çok çalışıyoruz'' dedi.

Turkcell Süper Lig, Fortis Türkiye Kupası ve Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde sarı-lacivertli taraftarların desteğiyle başarılara ulaştıklarını anlatan Alex, bu desteğin artarak sürmesini beklediklerini sözlerine ekledi.

Kaynak: AA